Xavi FR@Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Xavi
    Õpihimuline Mängur
    • Apr 2012
    • 346

    #106
    Re: Xavi micro FR @Stars

    Puhas tilt ilmselt, no ilmselt seal vastas oli oodata ju AA KK. Polnud päris arulage mängija. NL2s leidsin mõne minutiga kaks korda KKga veel AAd üles, kenade kalade vastu. Sis võttis kergelt isu ära hommikul. Õhtul peale jalkat uuesti.

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #107
      Re: Xavi micro FR @Stars

      see AK on seal muide call pre , mitte 3bet (eesmärk eeldatava fishiga btnil mängida monsteriga). calliks pre kõik premiumid.

      Comment

      • dabljuu
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 494

        #108
        Re: Xavi micro FR @Stars

        NL05 ma ei trikitaks preemiumitega.

        Comment

        • Xavi
          Õpihimuline Mängur
          • Apr 2012
          • 346

          #109
          Re: Xavi micro FR @Stars

          AK on just siuke premium, kus ma callin vs 3bet v äärmisel juhul 4 bet, pigem juba ka sis fold.. all inni ei meeldi minna. Ja flopis foldin kui vaja, kui ikka pihta ei saa. AA ja KK ajan igast positsioonist, iga kell sisse loomulikult.

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #110
            Re: Xavi micro FR @Stars

            Rõhutan sajandat korda. AK kui sa seal 3betid on see väga lihtne fold 4beti vastu. Sa ei taha sellise mängijaga potis olla see on tema EP 4bet range vastu parimal juhul flip. enamasti crushed. Call on tõesti fine aga pead oskama ka postflop foldida TPTK vajadusel.

            Comment

            • Owner85
              Klubi Liige
              • Aug 2009
              • 2146

              #111
              Re: Xavi micro FR @Stars

              Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
              Rõhutan sajandat korda. AK kui sa seal 3betid on see väga lihtne fold 4beti vastu. Sa ei taha sellise mängijaga potis olla see on tema EP 4bet range vastu parimal juhul flip. enamasti crushed. Call on tõesti fine aga pead oskama ka postflop foldida TPTK vajadusel.
              sellise läägi vastu ma enam ei foldi AK-d 4beti peale never,milleks siis 3betida ja call ei meeldi siin absull(sain aru et 4bet call) ja kui callime mis TPTK foldimisest sa enam räägid????pre flat fine siin, mõtle veidi järgi kui selliseid nõuandeid annad
              Last edited by Owner85; 15.10.13, 21:36.

              Comment

              • estkriz
                Jube Noob
                • Dec 2012
                • 123

                #112
                Re: Xavi micro FR @Stars

                coldcall on küll -EV seal. Pigem fold pre kui ei taha 3betida. AK-d peaks ikka agrolt mängima. Ise ka kunagi coldcallisin neid AQ-AJ-AK...suht mõtetu miinus mäng. 3betides anname omale mitmeid lisavõimalusi võita käsi kas preflop või flopil juba cbetides kui me (piisavalt tihti) ei taba. 4beti flatiks ise ka, kuna blokeerime AA-d ja KK-d.
                Last edited by estkriz; 15.10.13, 22:13.

                Comment

                • Xavi
                  Õpihimuline Mängur
                  • Apr 2012
                  • 346

                  #113
                  Re: Xavi micro FR @Stars

                  Algselt postitas estkriz Vaata postitust
                  coldcall on küll -EV seal. Pigem fold pre kui ei taha 3betida. AK-d peaks ikka agrolt mängima. Ise ka kunagi coldcallisin neid AQ-AJ-AK...suht mõtetu miinus mäng. 3betides anname omale mitmeid lisavõimalusi võita käsi kas preflop või flopil juba cbetides kui me (piisavalt tihti) ei taba.

                  Hero raise to 0,45 on minu 3bet, 4 beti call oli vale. all in v fold. pigem juba fold sis:)

                  Comment

                  • estkriz
                    Jube Noob
                    • Dec 2012
                    • 123

                    #114
                    Re: Xavi micro FR @Stars

                    Ise foldiks ka, aga seal nl5s sellele 3betile, 4bet järgneb harva ja need paar korda 20 AK käe jooksul ei ole väga hullu callida vast. Aga ise mängin 6maxi seal on mõllu rohkem laiema range-ga. Micro FR-is peaks vast tõesti 4betile foldima AK.
                    Last edited by estkriz; 15.10.13, 22:27.

                    Comment

                    • Xavi
                      Õpihimuline Mängur
                      • Apr 2012
                      • 346

                      #115
                      Re: Xavi micro FR @Stars

                      Taas Ev-st puudu 10$. Aga siiski + 20$ ööga kasumit.

                      1) Kalake
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      2)sellest eriti kahju, kõige suurem kaotus ka veel. Flopil oleks raise õige olnud.
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      3) samamoodi, Flopil kõvemalt, turnil ka.

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Graafik reedest alates, kui NL2 ja NL5 segamini mängima hakkasin.

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      Last edited by Xavi; 16.10.13, 05:32.

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #116
                        Re: Xavi micro FR @Stars

                        Algselt postitas dabljuu Vaata postitust
                        NL05 ma ei trikitaks preemiumitega.
                        Algselt postitas estkriz Vaata postitust
                        coldcall on küll -EV seal.
                        kulla mehed! see ei ole mingi trikitamine ja coldcall regi tõste vastu on +++++EV kui järgi tuleb fish! tehke endale selgeks, kus lauas on raha ja kelle arvelt on võimalik selles mängus üldse rake biitida. vahet ei ole, kas NL2 või NL200 - ikkagi on olukorra loomine, kus fish ka poti tuleb kordades suurema EVga kui regularide EP tõstete 3betimine premiumitega. kõik premiumid on selles lauas coldcall!

                        Comment

                        • dabljuu
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2008
                          • 494

                          #117
                          Re: Xavi micro FR @Stars

                          Kogu lugupidamise juures, Pastilaa - ära üldista nii räigelt, ilmselgelt on vahe nl02 ja nl200 limiidi käsitlemisel.

                          NL05 kui sa coldcallid preemiumiga MP-lt UTG avangut õilsa eesmärgiga saada potti ka buttonil olev tegelane ( kelle me 16 käe statside põhjal fishiks tembeldame, vara veel ) siis mitte te ei ole seal potis kolmekesi vaid võid arvestada ka härraseid SB-lt ja BB-lt. Ehk siis mitte üks fish on tulemas vaatama floppi vaid kolm potensiaalset fishi.

                          Keegi, kellel on suurem sampel saaks ehk välja võtta statistikast, NL05, kuidas tulemused on, pre coldcallides AK+ ( miinimum kolm mängijat floppi vaatamas )

                          Comment

                          • estkriz
                            Jube Noob
                            • Dec 2012
                            • 123

                            #118
                            Re: Xavi micro FR @Stars

                            Ta mõtles vist MP1 ja CO-d kellel on kahtlased stackid, aga 150k käe peale nl2 zoom on coldcall kõigi premiumitega plussis. Ei oskand sealt panna MW poti filtrit. Avastasin et 4beti call on kõvasti miinuses nii AKs kui AKo.

                            Comment

                            • dabljuu
                              Õpihimuline Mängur
                              • Oct 2008
                              • 494

                              #119
                              Re: Xavi micro FR @Stars

                              Proovisin isegi vaadata mis mul coldcall näitab ( nl04 ) aga ei olnudki sellist teemat. 0.

                              Noh, nl04 sai päris kiirelt välja ka, rakebiitimise muret polnud, winrate näitas 21bb/100. Madalatel limiitidel jääb mulle isiklikult arusaamatuks see parimate stardikätega coldcalli soovitus preflop. Pastilaa ise mängib 25-100 nagu ma aru saan ja on way ahead postflop mängus vastastest aga average nl05 joe ei pruugi olla nii skilled - sellepärast olen ma siin limiidis preemiumite coldcallimise advokateerimise vastaline :)
                              Last edited by dabljuu; 16.10.13, 18:39.

                              Comment

                              • estkriz
                                Jube Noob
                                • Dec 2012
                                • 123

                                #120
                                Re: Xavi micro FR @Stars

                                Üldiselt on ka nii, et kui fishile mingi käsi meeldib siis tal on savi kas ta callib selle 15senti või 45senti. Flativad neid 3bete ka külmalt.

                                Comment

                                Working...