Re: Nl50 FR to HS

Huh, leian ikka koguaeg metsikult leake :)
Avastasin, et olin totaalselt unustanud blindide mängu. Praktiliselt olin hakanud BTN-BB mängima vs 3bets sama tightilt umbes nagu oleksin EP-MP ja saan 3beti :O
Huh, leian ikka koguaeg metsikult leake :)
Avastasin, et olin totaalselt unustanud blindide mängu. Praktiliselt olin hakanud BTN-BB mängima vs 3bets sama tightilt umbes nagu oleksin EP-MP ja saan 3beti :O
Comment