Nl50 FR to HS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fabulous
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 2674

    #421
    Re: Poker Millionaire end of the 2016 :)

    Algselt postitas overbet Vaata postitust
    nit
    Mul pole küll statistikat, et oma väidet kinnitada, aga ma arvan, et sellises kohas callides kaotame pikas perspektiivis raha. Kui välja arvata korrad kui meil FD on, siis esiteks oleme MW potis OOP käega mis on tihti näiteks UTG range'ist taga ja kui isegi ees olla, siis on halvemate käte käest raske valuet saada.

    Comment

    • overbet
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 1620

      #422
      Re: Poker Millionaire end of the 2016 :)

      Mis sul BB lossrate (players 5+) on?

      Comment

      • Confidence
        FPP Pro
        • Mar 2015
        • 200

        #423
        Re: Poker Millionaire end of the 2016 :)

        A7s ei foldi kunagi, eriti kui recreational on potis.

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #424
          Re: Poker Millionaire end of the 2016 :)

          1. pre wp, aga imo parem järgi callida vaala vastu seal. FE ju 0 ja kui tal mingile sodile pihta saadud, siis lambaga flippamise asemel suurema EV-ga tõmbeid passiivselt mängida. eriti kui nii odavalt saab.

          Comment

          • Tonislau
            Õpihimuline Mängur
            • Jul 2013
            • 351

            #425
            Re: Poker Millionaire end of the 2016 :)

            Algselt postitas overbet Vaata postitust
            Mis sul BB lossrate (players 5+) on?
            Mul hetkel pole mõtet seda siia otsida, sest õpin igasugu uut asja ja see mis varem oli pole enam hetkel oluline :)

            Comment

            • Tonislau
              Õpihimuline Mängur
              • Jul 2013
              • 351

              #426
              Re: Poker Millionaire end of the 2016 :)

              1.


              Mis turni otsus olema peaks ?

              2.


              Riveris call on weak ju eks ? Vastane on üle -50bb/100 kaotav vaal. Selline bustiks seal ju any twopair ja set ?

              3.


              Emn siin riveris ?? Fold ?

              4.


              Vs shortim vend bustoks nii ok või ei ?

              5.


              Kas pre calliks? Kas riveris on ok peale turni x/x bluffida ?

              Comment

              • Tonislau
                Õpihimuline Mängur
                • Jul 2013
                • 351

                #427
                Re: Poker Millionaire end of the 2016 :)

                Selline jäi siis esimene kuu BPC diilis :)
                Ma ei saa aru jooks killib ikka nii ära. Paratamatult flippan ise ka palju jooksu tõttu ära :(
                Selline mõtlemine on olnud pikka aega juba, et tahaks iga overiga kiirelt ära stäkkida. Aga enamasti alati olen beat need olukorrad. Üritan siin vaikselt maha jahtuda :)

                Comment

                • mikk2468
                  Vana Tegija
                  • Nov 2009
                  • 1039

                  #428
                  Re: Poker Millionaire end of the 2016 :)

                  1. Ma check-calliks turni.
                  2. Paneks riveril väiksemalt otsa, sest sellise sizingu peale näeme liiga tihti foldi kätelt, mis väiksema calliks. Ise paneks 4.
                  3. Mina betin riveri. As played call.
                  4. WP, OESD+2 overs ja backdoor FD. Saame foldEQ ilusti kasutada. Call ka okei, võib 0eq ise sisse raiuda.
                  5. Mõttetu koht kus bluffida minuarust, annaks alla. Vastane tundub callingstation, callib lightilt maha su.

                  Comment

                  • ivar866
                    Grinder
                    • Oct 2012
                    • 776

                    #429
                    Re: Poker Millionaire end of the 2016 :)

                    1. Pre fold v call, flopi paneks väiksemalt, nüüd tuleks foldida turn, kuna tõmbad ja oddse enam pole.
                    3. Reg vastu flopi ja turni betid liiga suured tühjal laual, Regs seal ei bluffi piisavalt tihti selle sizega arvestades eelnevat actioni et peaks alati callima river.
                    2. Tank foldiks riveris ületõstele kui solid statsidega vastas.
                    4. calliks kaasa ikka,pot betib ju ja ületõste on flip liiga.
                    5. Flop võib foldida, ei repi piisavalt riveril, et bluffiks, sis peaks turni ka panema. BTN passiivne station ka ja ta bettis ise juba flopi et midagi tal on.
                    my cents võib ka valeraha olla
                    Last edited by ivar866; 05.02.16, 13:32. Põhjus: a

                    Comment

                    • gamblingFTW
                      Vana Tegija
                      • Aug 2012
                      • 1122

                      #430
                      Re: Poker Millionaire end of the 2016 :)

                      1. Pre väga std 3bet SBlt, call ka ok. Flopis sizeing 1/3 või c/r või c/c. Ma arvan, et as played on turni sizeing terrible. Kas c/shove turn või 40-50% ringis barrel.

                      Comment

                      • korrastaja
                        Õpihimuline Mängur
                        • Sep 2013
                        • 321

                        #431
                        Re: Poker Millionaire end of the 2016 :)

                        +1 esimese käega kohta, paned ennast päris keerulisse spotti, kui riveriks flush ei complete ning sul on 9,75 taga. Kui ta callib turni ning riveri shoved, siis ei foldi seal enam miski. Teiseks, kui turnis raise saad oled ka omadega perses most of ze time. gambligu variandid on legit

                        Comment

                        • Tonislau
                          Õpihimuline Mängur
                          • Jul 2013
                          • 351

                          #432
                          Re: Poker Millionaire end of the 2016 :)

                          Hei, hei :)
                          Mõtlesin, et lükkaks miskit päevikusse. Lõpetasin sellise igapäevase postitamise ära. Nii palju on niigi lugeda, vaadata ja mängida vaja, et aega napib. BPC esimene kuu jäi mingisugune koos RB-ga -500€, Veebruar jäi +250€.
                          Hästi palju on seda teemat, õpin midagi uut ja siis hakkan ise proovima ja kindlalt mingisugune esimesed 5K kätt panen täiega võsa :D Nagu igas asjas hakkan kahtlema ja mõtlema, et kurat kas on nii ikka või nii. Peas tekib kohe 100 varianti kuidas äkki õige on. Aga siis saab asi selgeks ja tuleb uus topic ja hakkab jälle pusimine.
                          Praegu olen väga enesekindel ja õnnelik, et sai see 500 $ investeeritud, tean et see toob tulevikus massive valuet tagasi (Y)

                          Selles kuus on üks kõva eesmärk. 5-27 märts võtsin puhkust töölt, millest 5-17 märts on minu jaoks fulltime pokkeri töö. Eesmärk on läbida ja selgeks saada võimalikult palju uniteid ja panen eesmärgiks lisaks sellele grindida keskmiselt 10h päevas :)
                          Limiidiks on nl50, loodetavasti ei pea alla kolima ja teenin priske summa $$$$.
                          Puhkust oli vaja võtta selleks, et 18-27 märts saaks Mayrhofenis igaaastast lauasõitu nautida täiel rinnal :)

                          2013 aasta sai samal põhjusel puhkust võetud enne reisi, sest oli reisiks raha vaja. Siis pelasin 888-s nl6-nl30:


                          Sel ajal teen kindlasti kandeid päevikusse sellest kuidas läheb. Proovin ka käsi jagada :)
                          Näis kas biidin iseennast 3 aastat hiljem :)

                          Comment

                          • Tonislau
                            Õpihimuline Mängur
                            • Jul 2013
                            • 351

                            #433
                            Re: Poker Millionaire end of the 2016 :)

                            Nonii, täitsa lõpp kui raske on 10h päevas grindida. Kui on nö. teiste jaoks sul vaba päev siis võib kindel olla, et ikka leidub asju mida teha palutakse jne :)
                            4 päeva on seljataga ja mängutunde 32 ehk 8 h/päevas :)
                            Olen jõudnud ka õpingutega veits tegelda kuid panen nüüd korralikuma tambi taha kuna tundub, et esialgu on muud tegevused tehtud :)
                            Tulemused seni:
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Proovin siis nüüd aktiivsemalt käsi ka postitada !
                            Last edited by Tonislau; 09.03.16, 08:13.

                            Comment

                            • Tonislau
                              Õpihimuline Mängur
                              • Jul 2013
                              • 351

                              #434
                              Re: Poker Millionaire end of the 2016 :)

                              Nii siin on üks hea käsi mis kindlasti tõmbab korraliku sumina käima :D

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Kutt on: Vpip 40 : PFR 6 : Limp call MP 89 : wwsf% 39 ja WaSD% 54

                              Mängitud oli 40 mintsa selle käeni. Kordagi tüüp ei agronud, alati callis ja foldis mitme barreli peale või siis kui alla andsin siis betis.
                              wwsf% on ülimadal millest järeldan, et seal pole bluffe esiteks üldse ja teiseks võitnud SD-l on kõrge mis ja kolmandaks fish 40/6 statsidega ei tee seda pm kunagi alla 2pair+ :)

                              Comment

                              • ristik
                                Grinder
                                • May 2010
                                • 903

                                #435
                                Re: Poker Millionaire end of the 2016 :)

                                imo hea fold. 55 ja A5 väga tõenäolised nende riididega. Tulemused juba päris kenad

                                Comment

                                Working...