Nl50 FR to HS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Owner85
    Klubi Liige
    • Aug 2009
    • 2146

    #196
    Re: NL100$ Tõnutõukemõnu 6max nl100$ to nl1K $

    viimased paar kuud ka sellist mõnusat jooksu nautinud (jaanuar ei mänginud) aga dets toon näiteks kui ühe päevaga 15 bi alla ja kuu lõikes 35bi alla,mida päev edasi seda rohkem muigama pani :)

    Comment

    • SANGPOMM
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2010
      • 479

      #197
      Re: NL100$ Tõnutõukemõnu 6max nl100$ to nl1K $

      Kotkas nii retsi graafi tahaks näha küll, endal ca60BI 900k peale

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #198
        Re: NL100$ Tõnutõukemõnu 6max nl100$ to nl1K $

        Algselt postitas veeretas Vaata postitust
        ega EV joon sellise väikse sample peale ka alati "tõtt" ei räägi ja mänguoskust ei kirjelda. Nt . sb vs co 3b/stack off 22 või 33 ja vastu saada vastase rangest AK osa ala 10 korda nt. ja need kõik korrad kaotada, siis EV paneb üles aga kas see on hea mäng on hoopis teine teema. või QJo-ga KTxtt boardil flopil SR potis ära stäkkida jne.
        Sinu näite olukorras on tõenäoliselt AK 55% vs 22 ja 33 vastu eelisseisus, sest varasemalt positsioonidelt folditatkse suurema tõenäousega 2X ja 3X trashkäed, kui AX käed ja seega 22/33 SD equity on hoopis underdog. Niisama nitpickin, aga EV ei arvesta dead kaarte.

        Illustreerides veel paremini - kui lauas on 3 mängijat ning kõigil on 4BB. Button foldib, SB shoveb 22-ega, siis BB-l kui on AK, siis on tal alati eluskaardid, sest button ei foldi ühtegi ässa ega kuningat, aga foldib 2X rag käed nagu näiteks 23, 24, 27 jne. Seega 22 muutub underdogiks.

        Comment

        • Tonislau
          Õpihimuline Mängur
          • Jul 2013
          • 351

          #199
          Re: NL100$ Tõnutõukemõnu 6max nl100$ to nl1K $

          Nonii, nagu tüüpiline mu päeviku puhul siis kõik graafikud ja tulemused hilinevad :)
          Jaanuar algas kenasti aga nl200 shott ebaõnnestus ja kuu tulemus jäi suht BE.
          Preemiaks vaid "888 Live Poker Austria Poker on Ice" 3K$ väärtusega paketi hitt :P Austrias sain nautida vaid mäge ja enda suurimat live turniiri, kus paraku tuli leppida 26nda kohaga, õnneks siiski sain ka teise mängupäeva mis oli esmane eesmärk :D
          Nl100 tunnen end hästi ja küll see 200 ka pidama jääb üks hetk :)

          Cash:


          Turna:


          Profit cashis : -89$
          Turna rahaline väärtus: 2541$
          Last edited by Tonislau; 01.03.15, 20:56.

          Comment

          • Tonislau
            Õpihimuline Mängur
            • Jul 2013
            • 351

            #200
            Re: NL100$ Tõnutõukemõnu 6max nl100$ to nl1K $

            Veebruar algas taas suurepäraselt, kuni shottisin nl200 :D Jälle ei saand pidama :(

            Turniirid veebruaris:


            Cash kõik limiidid kokku:


            Nl100 veebruaris ainult:


            Turna profit: +652$
            Cash profit: +2381

            Total: +3033$

            Vast saab ükskord selle nl200 jooksma siiski :)
            Seni ise rahul, mõnusa rutiini olen kätte saanud, mängu ajad paigas ja reegleid rikun üpris vähe :)

            Comment

            • Tonislau
              Õpihimuline Mängur
              • Jul 2013
              • 351

              #201
              Re: NL100$ Tõnutõukemõnu 6max nl100$ to nl1K $

              Nonii, kaks kuud vahepeal möödas ja nävid kisuvad krussi. Pikalt midagi lobiseda ei viitsi :)

              Märts 2015:


              Aprill 2015:


              Lifetime BB-des:


              Lifetime $:


              Küsimus olekski lifetime bb vs $ osas ? Rahaliselt vaadata siis paneb hullu sikk-sakki aga bb-des üsna sujuv.
              On siin millelegi tähelepanu pöörata ? Või lihtsalt $ graaf näitab kenasti kõik uue limiidi ebaõnnestumised ära ja bb-des on see kõikumine väike ? Kas bb-de graafi vaadates võiksin olla endaga pigem rahul, arvestades, et üritan laisa inimese kombel vana rasva pealt lasta ja väga õppimisega ei tegele :( ?

              Selge on see, et tuleb end koolitama hakata taas, sest raha ma armastan :)

              Comment

              • Tonislau
                Õpihimuline Mängur
                • Jul 2013
                • 351

                #202
                Re: NL100$ Tõnutõukemõnu 6max nl100$ to nl1K $

                Nii, feelitwell päevikust väga palju innustust saanud, löön tolmu maha ja hakkan igapäevaselt sissekandeid tegema :)

                Kiirelt Mai tulemused:
                Statsid:


                Graafik:


                MTT-d:


                Cashis olen asunud end täiendama uuesti, mindset ja muud jutud :)
                Preflop ranged on oluliselt muutunud ja sellega olen hetkel rahul, kuid palju tööd on vaja veel ära teha postflop :)

                Õnneks on MTT-d läinud seni läbi ajaloo kenasti ja seekord päästis kuu kah MTT

                Hakkan siis enne igat sessi siia postitama Sessi eesmärke ja hiljem lisan hinnangu enda mängule + mingid tähelepanekud. Eks vaikselt sean mingi rütmi ja harjumused sisse :)

                Mai seisud siis:

                Cash: - 1481,58 $
                RB: 400,56 $
                MTT-d: + 2434,19 $

                Kokku: + 1353,17 $

                Comment

                • feelitwell
                  Õpihimuline Mängur
                  • Mar 2015
                  • 328

                  #203
                  Re: NL100$ Tõnutõukemõnu 6max nl100$ to nl1K $

                  naiss, good job and gl.
                  vii oma päeviku pealkiri reaalsuseks:)

                  Comment

                  • Tonislau
                    Õpihimuline Mängur
                    • Jul 2013
                    • 351

                    #204
                    Re: NL100$ Tõnutõukemõnu 6max nl100$ to nl1K $

                    Nonii :)
                    Sessi eesmärgid:

                    *No spew no tilt
                    *Ei tee snapp otsuseid
                    *Ei calli 3bete väiksemate pocketitega kui ei saa oddse
                    *Table select
                    *Leida üks kindel leak enda mängust postflopp

                    Hinnang:
                    *Tilti ei tekkinud, spewi osas panen käe, ise ei suuda hinnata kas oli spew või ei !
                    *Tegin mõned snap otsused :(
                    *Table select toimis !
                    *Kipun postflop cbetima tihti mõtlematult, nt vs fish missed board KsTs9h vms

                    Mindseti poole pealt, arvuti tahtis sessi algusest saati resa teha ja seetõttu oli suht uimane ning korra pani üks laud pange. Õnneks väga suur ja oluline käsi ei olnud seega sain rahulikult edasi mängida :)

                    Statsidega olen rahul:


                    Tulemusega ka :)


                    Hetkel tundub endale see eesmärkide püstitamine veel selline fishi :)
                    Pole ilmselt kõige uhkemad eesmärgid, mängu arendavad vms :D

                    Päevased eesmärgid:
                    *Vaadata Pokerstrategyst 1-2 vidoet
                    *Kuulata audiobooki

                    See spew or not käsi siis :


                    VPIP/PRF 46/26
                    Sample 12K
                    4bet total 7.5
                    Agg 39/32/29
                    fold vs 3bet OOP 24.8
                    bb/100 -35
                    Last edited by Tonislau; 11.06.15, 06:38.

                    Comment

                    • feelitwell
                      Õpihimuline Mängur
                      • Mar 2015
                      • 328

                      #205
                      Re: NL100$ Tõnutõukemõnu 6max nl100$ to nl1K $

                      See kõigest uue rutiini tekitamine, ja ilmselegelt areneb see päev päevalt kui kordame ja töötame kaasa.

                      Päris pikk sess, kuidas hindad otsuseid esimesel tunnil vs teisel tunnil?
                      Ning said vastuse oma warm-upis seatud goalile, leida leak postflop, nüüd peaks sellega tegelema. Muidugi pole see poole tunni küsimus, seega paneks selle järgmisesse warm-upi, tegeleks, mõtiskleks enne järgmis sessi, mis üldjuhul hasti tehes peaks mõne punkti/goali sessiks välja tooma mida sessi ajal saame jälgida, ent järgmises cool-downis oled jälle sammu võrra edasi astunud elimineerimaks see leak.

                      Comment

                      • anatoli grinder
                        Õpihimuline Mängur
                        • Dec 2010
                        • 337

                        #206
                        Re: NL100$ Tõnutõukemõnu 6max nl100$ to nl1K $

                        Algselt postitas feelitwell Vaata postitust

                        Päris pikk sess
                        [ ] Pikk sess

                        Comment

                        • anatoli grinder
                          Õpihimuline Mängur
                          • Dec 2010
                          • 337

                          #207
                          Re: NL100$ Tõnutõukemõnu 6max nl100$ to nl1K $

                          KUi 3 betiks siis ikka suuremalt ca 12 ja stakiks ära pre selle venna vastu.

                          Kui pre stakkida ei taha siis ära 3 beti.
                          Last edited by anatoli grinder; 11.06.15, 10:25. Põhjus: 0000

                          Comment

                          • Tonislau
                            Õpihimuline Mängur
                            • Jul 2013
                            • 351

                            #208
                            Re: NL100$ Tõnutõukemõnu 6max nl100$ to nl1K $

                            Algselt postitas anatoli grinder Vaata postitust
                            KUi 3 betiks siis ikka suuremalt ca 12 ja stakiks ära pre selle venna vastu.

                            Kui pre stakkida ei taha siis ära 3 beti.
                            Kas suuremalt sellep. et effective stacks on 135bb ?
                            Mulle vahel tundub, et selline suur 4bet fishi puhul on tihti AK ? Kuna ta kardab, et ei hiti ja siis tahaks kohe nuppudele mängida või meid ära hirmutada. Kui nüüd mängida sellise read-i pealt siis võiks olla iseenesest okei ? See mõte tekkis mul muidugi hetkel alles, tekkis peas mingi seos varem nähtuga :)

                            Comment

                            • donkament
                              Pokkerihai
                              • Apr 2009
                              • 1945

                              #209
                              Re: NL100$ Tõnutõukemõnu 6max nl100$ to nl1K $

                              Algselt postitas anatoli grinder Vaata postitust
                              KUi 3 betiks siis ikka suuremalt ca 12 ja stakiks ära pre selle venna vastu.

                              Kui pre stakkida ei taha siis ära 3 beti.
                              see küll loogiline pole. Statsidest ju näha et vend callib sitaks ja way too wide oop ja 4betib vähe. 3bet/fold ip laia lineaarse rangega on selle exploitimiseks hea strateegia. See, et tal vahepeal hea käsi on ja me peame foldima aeg-ajalt sellise käe nagu JJ, pole eriline katastroof.

                              Comment

                              • anatoli grinder
                                Õpihimuline Mängur
                                • Dec 2010
                                • 337

                                #210
                                Re: NL100$ Tõnutõukemõnu 6max nl100$ to nl1K $

                                Algselt postitas donkament Vaata postitust
                                Statsidest ju näha et vend callib sitaks ja way too wide oop ja 4betib vähe.
                                Vaatasin valesti jep. Mul endal pandud statiks four bet range ja selle järgi on 4 bet üüratult suur. 4 bet total 7,5 on muidugi madal.

                                Comment

                                Working...