Ma ei taha päevikuomanikul motti maha tirida, aga miks ev järgi be kuu nii väga wp on? Tore muidugi, et kolm tonni jopastas plussi, kuid longrunis siiski asi hapu ju? Ehk siis mina oleksin palju õnnelikum, kui profit oleks nullis ja ev 3k up. Päris tõsiselt kohe.
Ma ei taha päevikuomanikul motti maha tirida, aga miks ev järgi be kuu nii väga wp on? Tore muidugi, et kolm tonni jopastas plussi, kuid longrunis siiski asi hapu ju? Ehk siis mina oleksin palju õnnelikum, kui profit oleks nullis ja ev 3k up. Päris tõsiselt kohe.
ei kuule hästi, mul üle EV sotised on kõik kõrvas...
Ma ei taha päevikuomanikul motti maha tirida, aga miks ev järgi be kuu nii väga wp on? Tore muidugi, et kolm tonni jopastas plussi, kuid longrunis siiski asi hapu ju? Ehk siis mina oleksin palju õnnelikum, kui profit oleks nullis ja ev 3k up. Päris tõsiselt kohe.
Paar posti üleval pool on näha kuidas on joostud soliidselt 25 buy ini alla EV
Ma ei taha päevikuomanikul motti maha tirida, aga miks ev järgi be kuu nii väga wp on? Tore muidugi, et kolm tonni jopastas plussi, kuid longrunis siiski asi hapu ju? Ehk siis mina oleksin palju õnnelikum, kui profit oleks nullis ja ev 3k up. Päris tõsiselt kohe.
Milleks nii äärmuselik suhtumine hea on? Kas sa oled pigem rahul sellega, kui AKs pre allin vs QQ hitid, või kui QQ-ga sama AKs vastu kotti saad? Viimasel juhul said ju nupud ees sisse. AK-ga võites peaks aga ennast kiruma, et ja nentima, et tegu vaid puhta õnnega ja ma ei ole tegelikult seda raha väärt?
Kotkas pidas pigem silmas lugejate "wp" reaktsioone. Keegi ei väida, et pead ennast hästi jooksmise pärast halvasti tundma, lihtsalt mis puutub mängukvaliteedi hindamisse, on EV joon tõele lähemal kui total profit joon. Seega on veidi ebaadekvaatne kiita tagant, et "wp", kui profit läheb üles ja EV joon on breakeven või losing...
Muttaja, mis mõttes mu suhtumine äärmuslik on? Profesionaalse mängijana saad saa ju ise kindlalt aru sellest, et pikas perspektiivis tasanduvad profiti ja ev joon ALATI. Kui su EV joon peale 100K kätt on 3bb/100, kuid oled väga hästi jooksnud ja su tegelik profit on 10bb/100, siis peale miljonit kätt väga suure tõenäosusega su tegelik winrate saabki olema siiski 3bb/100 mitte 10bb/100. Mingeid illusioone ei ole vaja luua. Pigem mu suhtumine on eluterve, mitte äärmuslik. Mulle ausalt öeldes ei mahu pähe väited , et AIEV (all-in expected value - OODATAV väärtus all-in olukordades) joon on overrated jms. WTF nagu? Rudi juba kuskil võttis selle teema kokku väga hästi, öeldes, et ta lülitaks kõik jooned hemis välja peale EV joone - imo väga loogiline.
Ja ma ütlen veelkord, et jah, ma tunneksin oma mängu üle tõsist muret, kui EV joon on nullis, kuid mingi ime läbi (klassikaline variatsioon) olen ära imenud ja suutnud profitit näidata. Pmst võin kindel olla, et varsti jooksen sama palju alla EV ja maksan kõik tagasi. Viimse kopikani. Nii see on ju lihtsalt :)
ega EV joon sellise väikse sample peale ka alati "tõtt" ei räägi ja mänguoskust ei kirjelda. Nt . sb vs co 3b/stack off 22 või 33 ja vastu saada vastase rangest AK osa ala 10 korda nt. ja need kõik korrad kaotada, siis EV paneb üles aga kas see on hea mäng on hoopis teine teema. või QJo-ga KTxtt boardil flopil SR potis ära stäkkida jne.
ega EV joon sellise väikse sample peale ka alati "tõtt" ei räägi ja mänguoskust ei kirjelda. Nt . sb vs co 3b/stack off 22 või 33 ja vastu saada vastase rangest AK osa ala 10 korda nt. ja need kõik korrad kaotada, siis EV paneb üles aga kas see on hea mäng on hoopis teine teema. või QJo-ga KTxtt boardil flopil SR potis ära stäkkida jne.
Selge see, et EV joon ei näita "kogu tõtt", küll aga eemaldab see teatud osa variancest, st on igal juhul "tõele" lähemal kui reaalsete võitude joon.
Ei obv, et mäng käib pidevalt üle ja alla EV. Kui veits tagasi vaadata päevikus on näha kuidas ma jooksen 25BI alla EV :) Ja kokkuvõttes olen lifetime graafikul EV-ga BE :)
Vb on WP kommentaarid pärit külastajatelt kes eelnevaga kursis natukene :)
Veits ennatlik hourly lubadus käis mul siin hiljutises postituses läbi :( Panin otse kõige vastikumasse swingi sisse + quitisin hästi tasustatud töö Soomes mis = Spewmonkey insta tilt every time kui kaotan 50bb+ :S
Mindset tahab korralikult ümber harjumist
Mul 3 miljonit kätt ja jooned just kohtusid. Esimesed miljon läksid 100bi üle ev järgmised kaks olen sama palju alla jooksnud. Hetkel profiti ja ev vahe 1,5bi peale 3milkut kätt :)
Comment