Re: NL100$ Tõnutõukemõnu 6max nl100$ to nl1K $
September on ilus kuu :)
Mänguga olen nibin nabin rahul, tean, et olen mänginud siiski aegadel kui väss peal jne. Saaks neid momente veel vähemaks ja suudaks iga sess 100% mängule keskenduda oleks juba palju parem. Tänud veelkord coachile kes oskab, aitab ja motiveerib :)
On tekkinud ka veel väike skype grupp kus saab palju pokkeri teemal juttu ajada, kindlasti abiks, tänud :)
Statsid siis seekord sellised :)

Graafik :)

RED&BLUE :)

Mänguline kasum +2446.09 $
Rakeback +711 $
Kokku: +3157.27 $
Ühtlasi ka mu rekord kuu (Y)
Endiselt tuleb kõvasti mängu muuta punase joone asjus !!!!
Hetkel on esimene eesmärk jõuda nl200 enne detsembrit, siis detsembris sõita Praha-sse EPT-le live cashi uudistama :)
Järgmine elumuutev eesmärk oleks august 2015 quitida töö ja alustada elukutselisena oma teekonda :)
Tihti peale jään mõtlema nagu üldse sellest pokkeri värgist, hobi jne. Pärast mitmeid aastaid olen avastanud, et olen väga happy, et sellise hobiga kunagi algust sai tehtud, sest tänaseks on mul just tänu sellele päris palju uusi lahedaid sõpru juurde tekkinud :D Kui nüüd murraks veel selle seina maha mille taga on pokker kui elukutse oleks küll super :)
Õppida, Õppida, Grindida ütles hääl mu peas....Järgmise kuuni :)
September on ilus kuu :)
Mänguga olen nibin nabin rahul, tean, et olen mänginud siiski aegadel kui väss peal jne. Saaks neid momente veel vähemaks ja suudaks iga sess 100% mängule keskenduda oleks juba palju parem. Tänud veelkord coachile kes oskab, aitab ja motiveerib :)
On tekkinud ka veel väike skype grupp kus saab palju pokkeri teemal juttu ajada, kindlasti abiks, tänud :)
Statsid siis seekord sellised :)
Graafik :)
RED&BLUE :)
Mänguline kasum +2446.09 $
Rakeback +711 $
Kokku: +3157.27 $
Ühtlasi ka mu rekord kuu (Y)Endiselt tuleb kõvasti mängu muuta punase joone asjus !!!!
Hetkel on esimene eesmärk jõuda nl200 enne detsembrit, siis detsembris sõita Praha-sse EPT-le live cashi uudistama :)
Järgmine elumuutev eesmärk oleks august 2015 quitida töö ja alustada elukutselisena oma teekonda :)
Tihti peale jään mõtlema nagu üldse sellest pokkeri värgist, hobi jne. Pärast mitmeid aastaid olen avastanud, et olen väga happy, et sellise hobiga kunagi algust sai tehtud, sest tänaseks on mul just tänu sellele päris palju uusi lahedaid sõpru juurde tekkinud :D Kui nüüd murraks veel selle seina maha mille taga on pokker kui elukutse oleks küll super :)
Õppida, Õppida, Grindida ütles hääl mu peas....Järgmise kuuni :)










Comment