Nl50 FR to HS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tonislau
    Õpihimuline Mängur
    • Jul 2013
    • 351

    #16
    Re: Tõnutõukemõnu 6max nl16 to nl100+

    Hero (UTG): $21.04 (131.5 bb)
    MP: $17.14 (107.1 bb) STATS: 46/18/3.7/89
    CO: $14.23 (88.9 bb)
    BTN: $17.90 (111.9 bb)
    SB: $18.69 (116.8 bb)
    BB: $10 (62.5 bb)

    Preflop: Hero is UTG with K K
    Hero raises to $0.64, MP calls $0.64, 3 folds, BB calls $0.48

    Flop: ($2) 5 4 2 (3 players)
    BB bets $0.16, Hero raises to $1.76, MP raises to $5, BB folds, Hero raises to $8.24, MP raises to $16.50 and is all-in, Hero calls $8.26

    Turn: ($35.16) T (2 players, 1 is all-in)
    River: ($35.16) 2 (2 players, 1 is all-in)

    Results: $35.16 pot ($1.50 rake)
    Final Board: 5 4 2 T 2
    Hero showed K K and lost (-$17.14 net)
    MP showed 4 4 and won $33.66 ($16.52 net)
    BB mucked and lost (-$0.80 net)

    Hommikul lendasin bustoks, üritasin leida vabandusi nuppude sisse ajamiseks, ala: hmm fish, ilmselt on tal FD või tõmbab A-ga rida või ehk mõlemat, ehk on ka ülepaar jne jne, ahhhh lollll fold fold fold Tõnu :S

    Comment

    • Tonislau
      Õpihimuline Mängur
      • Jul 2013
      • 351

      #17
      Re: Tõnutõukemõnu 6max nl16 to nl100+

      Hero (SB): $16.72 (104.5 bb)
      BB: $22.38 (139.9 bb) STATS: 16/13/3.6/281
      MP: $13 (81.3 bb)
      CO: $5.50 (34.4 bb)
      BTN: $14.11 (88.2 bb)

      Preflop: Hero is SB with Q Q
      MP folds, CO raises to $0.48, BTN calls $0.48, Hero raises to $2.08, BB raises to $5.12, 2 folds, Hero calls $3.04

      Flop: ($11.20) 8 7 9 (2 players)
      Hero checks, BB bets $17.26, Hero folds

      Results: $11.20 pot ($0.50 rake)
      Final Board: 8 7 9
      Hero mucked Q Q and lost (-$5.12 net)
      BB mucked and won $10.70 ($5.58 net)

      My master plan was, call this 4bet, and if ther is no set then there is no bet !
      Loll on minna setminema vist selliselt, kui siis foldin pre ?
      Bustoks ei hakand flopis minema sest vastaseks on seal täpselt minu statsidega tüüp ja minul on seal KK või AA :)

      Comment

      • Dnbftw
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 1808

        #18
        Re: Tõnutõukemõnu 6max nl16 to nl100+

        Setminemiseks küll häid oddse ei saa antud juhul, hitid seti ühel korral 7,5st. Lisaks ei saa me igakord vastaselt stacki kätte, regulari käest praktiliselt mitte kunagi(on ka erandeid).

        Pre iso tundub ka nagla, 2,5 oleks juba fine. 4beti saame siis on jah vastas KK-AA, mõnel harvemal juhul ehk ka AK. Flopil otsustas vastane nupud sisse ajada, et vältida hilisemaid raskeid otsuseid. Oleme prolly beat. Btw, isegi kui hitime Q seti, siis võib vastane veel foldida, pannes sind täpselt õigele käele :)

        Comment

        • Konso
          Grinder
          • Nov 2009
          • 936

          #19
          Re: Tõnutõukemõnu 6max nl16 to nl100+

          Mina hitin küll sette harvemini aga ma fish kah.

          Comment

          • Tonislau
            Õpihimuline Mängur
            • Jul 2013
            • 351

            #20
            Re: Tõnutõukemõnu 6max nl16 to nl100+

            Paramparamparaaaa, lükkame siis rege liikuma.....

            Comment

            • Dnbftw
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 1808

              #21
              Re: Tõnutõukemõnu 6max nl16 to nl100+

              Konsol õigus, hitime seti või parema ühel korral 8,5st = ~11,75%. Oddsid peavad reeglina paremad olema kui need numbrid.

              Comment

              • gamblingFTW
                Vana Tegija
                • Aug 2012
                • 1122

                #22
                Re: Tõnutõukemõnu 6max nl16 to nl100+

                Miks sa tõnutõukemõnu oled, kui su nimi Tõnis on ?

                Comment

                • Tonislau
                  Õpihimuline Mängur
                  • Jul 2013
                  • 351

                  #23
                  Re: Tõnutõukemõnu 6max nl16 to nl100+

                  Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
                  Miks sa tõnutõukemõnu oled, kui su nimi Tõnis on ?
                  Why not ?

                  Comment

                  • gamblingFTW
                    Vana Tegija
                    • Aug 2012
                    • 1122

                    #24
                    Re: Tõnutõukemõnu 6max nl16 to nl100+

                    Algselt postitas Tonislau Vaata postitust
                    Why not ?
                    Erinevad nimed ju ?

                    Comment

                    • Tonislau
                      Õpihimuline Mängur
                      • Jul 2013
                      • 351

                      #25
                      Re: Tõnutõukemõnu 6max nl16 to nl100+

                      Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
                      Erinevad nimed ju ?
                      Miks sa gamblingFTW oled kui see su päris nimi pole !??

                      Comment

                      • gamblingFTW
                        Vana Tegija
                        • Aug 2012
                        • 1122

                        #26
                        Re: Tõnutõukemõnu 6max nl16 to nl100+

                        Mu päris nimi on Tõnu tra :D

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #27
                          Re: Tõnutõukemõnu 6max nl16 to nl100+

                          Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
                          Mu päris nimi on Tõnu tra :D



                          win.

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #28
                            Re: Tõnutõukemõnu 6max nl16 to nl100+

                            ROFL

                            Comment

                            • Stewie
                              Jube Noob
                              • Oct 2009
                              • 198

                              #29
                              Re: Tõnutõukemõnu 6max nl16 to nl100+

                              "Ma olen õnn, ma olen armastus, ma olen Tõnn- mõttekangastus" Tõnu Trubetsky

                              Comment

                              • Konso
                                Grinder
                                • Nov 2009
                                • 936

                                #30
                                Re: Tõnutõukemõnu 6max nl16 to nl100+

                                Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
                                Mu päris nimi on Tõnu tra :D
                                Päris hea!

                                Comment

                                Working...