Dnbftw grindoorium [NL10 6max]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • viki
    Grinder
    • Apr 2010
    • 893

    #676
    Re: Dnbftw päevik [NL10 FR] Limiidid vahetuvad tihedamalt kui sokid.

    Viimases käes tundmatu vastu betiksin nii turni kui riveri.Millega iganes võib ta seal callida.

    Comment

    • Dnbftw
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1808

      #677
      Re: Dnbftw päevik [NL10 FR] Limiidid vahetuvad tihedamalt kui sokid.

      Aprill oli feil (30h mängu, 16k kätt, BE fish). Graafik on rollercoaster.

      Mai ütles, et tahab paremini tulla. Proovin siis ka mitte vaadata tulemusi nädala jooksul, so far so good.

      Tänasest hommikust üks pirakas.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • lambitont
        Vana Tegija
        • Jun 2011
        • 1095

        #678
        Re: Dnbftw päevik [NL10 FR] Limiidid vahetuvad tihedamalt kui sokid.

        andekas !

        Comment

        • Dnbftw
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 1808

          #679
          Re: Dnbftw päevik [NL10 FR] Limiidid vahetuvad tihedamalt kui sokid.

          vol2 lambitondile

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • bounce
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 865

            #680
            Re: Dnbftw päevik [NL10 FR] Limiidid vahetuvad tihedamalt kui sokid.

            Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
            Aprill oli feil (30h mängu, 16k kätt, BE fish). Graafik on rollercoaster.

            Mai ütles, et tahab paremini tulla. Proovin siis ka mitte vaadata tulemusi nädala jooksul, so far so good.

            Tänasest hommikust üks pirakas.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            ma toksin küll 6maxi aga kahe vastase vastu sellises flopis on call standard?

            Comment

            • bugg
              Julm Donk
              • Mar 2014
              • 97

              #681
              Re: Dnbftw päevik [NL10 FR] Limiidid vahetuvad tihedamalt kui sokid.

              Ise ka 6maxis, aga tundub täiesti kohutavalt mängitud käsi ?

              Comment

              • Dnbftw
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 1808

                #682
                Re: Dnbftw päevik [NL10 FR] Limiidid vahetuvad tihedamalt kui sokid.

                Täpselt hetkel ei mäleta, kuid MP oli väga nitine mängija, UTG suur fish ja ei soovinud teda välja puksida.

                Pole paar päeva nüüdseks graafikuid ega seisu jälginud. Tunduvalt pingevabam on mängida ja otsused pole enam nii results/emotion oriented. Kui reedel/laupäeval tunne väga hea siis piilun BRi. Kui roll lubab siis liigun üles NL16/PL25 ja kombineerin nende limiitidega vajaliku arvu laudu. Else { edasi NL10s.

                Comment

                • Dnbftw
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 1808

                  #683
                  Re: Dnbftw päevik [NL10 FR] Limiidid vahetuvad tihedamalt kui sokid.

                  Lasin eile Wini uuesti üle, sest arvuti ei reageerinud enam absoluutselt mitte millelegi. Täna uuesti PT3e installides ei saanud HUDi paika, kuvas suht oma suva järgi statse, vahepeal ei näidanud üldse. Anywayz, saab siis nüüd katsetada PT4. Kellelgil kogemusi, et kas registry key ära kustutades pärast triali lõppemist resetib triali?

                  Igavusest toksisin ZOOMi kuni PT4 impordib vanast andmebaasist käsi. Selline vahva käsi siis:

                  Hero (BTN): $17.33
                  SB: $10.00
                  BB: $11.84
                  UTG: $21.49
                  UTG+1: $10.42
                  UTG+2: $12.97
                  MP1: $11.75
                  MP2: $10.37
                  CO: $10.59

                  Pre Flop: ($0.15) Hero is BTN with Q K
                  2 folds, UTG+2 calls $0.10, 3 folds, Hero raises to $0.40, 1 fold, BB calls $0.30, UTG+2 calls $0.30

                  Flop: ($1.25) 2 T J (3 players)
                  BB bets $0.59, UTG+2 folds, Hero calls $0.59

                  Turn: ($2.43) 4 (2 players)
                  BB bets $1.16, Hero calls $1.16

                  River: ($4.75) 3 (2 players)
                  BB bets $2.27, Hero raises to $15.18 all in, BB calls $7.42 all in

                  Final Pot: $24.13
                  Hero shows Q K (a flush, King high)
                  BB shows A J (a pair of Jacks)
                  Hero wins $23.04
                  (Rake: $1.09)

                  Comment

                  • Fabulous
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 2674

                    #684
                    Re: Dnbftw päevik [NL10 FR] Limiidid vahetuvad tihedamalt kui sokid.

                    PT4 triali saab ära resettida nii, et tõmbad sellise vabavara nagu Registry Trash Keys Finder: http://www.trashreg.com/rtkf_eng.html

                    Programmis kustutad need read maha kus WinLicense 1.x juures on:


                    PT4 trialiga on ainult see värk, et HUD'is kuvab seda, et sa trialit kasutad ning see võib olenevalt inimesest häirida.

                    Comment

                    • Dnbftw
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 1808

                      #685
                      Re: Dnbftw päevik [NL10 FR] Limiidid vahetuvad tihedamalt kui sokid.

                      Jeps, tuligi just natuke aega tagasi meelde, et trialis HUD häiritud. Ei teagi mis nüüd teha. PT4 harjumatult ebameeldiva kujundusega, eks siis proovib PT3 HUDi kuidagi jooksma saada. HM2 oli suht sama okse mis PT4. Oldschool pls...

                      Tuli mõte peole minna nv ja piilusin siis seisu kah ära cashieris, solid hiiter olnud. Pm saaks 15BIga hetkel NL25 shottida. Aga peole jätab vast minemata kui piletit ei hiti freerollilt. :D

                      Comment

                      • Dnbftw
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 1808

                        #686
                        Re: Dnbftw päevik [NL10 FR] Limiidid vahetuvad tihedamalt kui sokid.

                        Lasin PT3 uuesti peale ja HUD funkab. Ainuke mure hetkel see, et viimase ~2 kuu käsi ei ole andmebaasis(samas peaks need kindlalt seal olemas olema, sest said imporditud juba varem, uuesti importides ütleb, et ei tuvasta faili formaati, käed on .txt nagu alati). Samas ei koti, sest NL10 statsi pole enam vaja(loodetavasti). Selle kuu algus on samuti kuskile kadunud (ei saagi bragida oma hiiterise graphiga :( )

                        Anywayz, eile õhtu hiiter jätkus ja üpriski lühikese sessiga jäin NL10s 4bi up. Täna hommikul oli tunne nii hea, et lõin NL25 lauad lahti, mõned PL ka sekka ja grinding away... Näod 25s samad, kellega 3 kuud tagasi sai koos fishe jahitud. Esimesed 500 kätt on möödunud eufoorias hõljudes ja kergelt plussi suutnud jääda. AKga veel veidi väristab aga küll saab ka sellega 4b-5betid teele saadetud.

                        Comment

                        • Cypher0
                          Pokkerihai
                          • Jan 2010
                          • 1512

                          #687
                          Re: Dnbftw päevik [NL10 FR] Limiidid vahetuvad tihedamalt kui sokid.

                          Kui sul arvuti enne juba 'ei reageerinud' ja nüüd käsi importides mingid jamad, siis võib vabalt kõvaketas minekul olla:) Just sayin, kui sarnaseid sümptomeid varsti nägema hakkad nagu enne formatit, siis tead. GL! :)

                          Comment

                          • Dnbftw
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 1808

                            #688
                            Re: Dnbftw päevik [NL10 FR] Limiidid vahetuvad tihedamalt kui sokid.

                            Easy money vs agro fish :)

                            Poker Stars $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 2508707
                            DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                            Hero (BB): $10.00
                            UTG: $9.80
                            UTG+1: $8.00
                            UTG+2: $11.99
                            MP1: $6.83
                            MP2: $10.00
                            CO: $10.00
                            BTN: $10.00
                            SB: $10.00

                            Pre Flop: ($0.15) Hero is BB with Q 8
                            2 folds, UTG+2 calls $0.10, 3 folds, BTN calls $0.10, 1 fold, Hero checks

                            Flop: ($0.35) Q 8 Q (3 players)
                            Hero checks, UTG+2 bets $0.20, BTN folds, Hero calls $0.20

                            Turn: ($0.75) Q (2 players)
                            Hero checks, UTG+2 bets $0.40, Hero calls $0.40

                            River: ($1.55) 3 (2 players)
                            Hero bets $0.74, UTG+2 raises to $2.20, Hero raises to $4.20, UTG+2 raises to $11.29 all in, Hero calls $5.10 all in

                            Final Pot: $20.15
                            Hero shows Q 8 (four of a kind, Queens)
                            UTG+2 shows 6 8 (a full house, Queens full of Eights)
                            Hero wins $19.24
                            (Rake: $0.91)

                            Comment

                            • ivar866
                              Grinder
                              • Oct 2012
                              • 776

                              #689
                              Re: Dnbftw päevik [NL10 FR] Limiidid vahetuvad tihedamalt kui sokid.

                              Riv minreise?

                              Comment

                              • Dnbftw
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 1808

                                #690
                                Re: Dnbftw päevik [NL10 FR] Limiidid vahetuvad tihedamalt kui sokid.

                                Saame 8x veits valuet juurde aga tagamõte ikkagi see, et fishil oleks ruumi üle dongata, sest me "võib olla" foldime. Vastasel oli AFq 86% kanti :)

                                Comment

                                Working...