Dnbftw grindoorium [NL10 6max]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dnbftw
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1808

    #646
    Re: Dnbftw päevik [NL5-10 FR]

    Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Tahaks midagi öelda, aga tea kas on mõtet.
    Ikka on mõtet. Lisainfoks sulle, et oli miskine ettemaks tekkinud vms. Väga ei viitsigi tegelikult süveneda, kuna raha tuli minu tasku.

    Comment

    • Dnbftw
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1808

      #647
      Re: Dnbftw päevik [NL5-10 FR]

      Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



      Gl
      Oleks minu teha olnud, ma oleks selle diivani seal samas kohapeal tükkideks lõiganud ja ahju visanud. Aga naistega ju ei vaielda :)

      Comment

      • Dnbftw
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 1808

        #648
        Re: Dnbftw päevik [NL5-10 FR]

        Kumb siin käes nüüd fish on? :P

        Hero (BTN): $10.00
        SB: $10.25
        BB: $10.00
        UTG: $10.70
        UTG+1: $9.17
        UTG+2: $10.00
        MP1: $8.50
        MP2: $10.00
        CO: $4.00

        Pre Flop: ($0.15) Hero is BTN with 9 5
        1 fold, UTG+1 raises to $0.25, 4 folds, Hero calls $0.25, 2 folds

        Flop: ($0.65) 5 7 5 (2 players)
        UTG+1 checks, Hero bets $0.60, UTG+1 calls $0.60

        Turn: ($1.85) Q (2 players)
        UTG+1 checks, Hero bets $2, UTG+1 calls $2

        River: ($5.85) J (2 players)
        UTG+1 checks, Hero bets $7.15 all in, UTG+1 calls $6.32 all in

        Final Pot: $18.49
        Hero shows 9 5 (three of a kind, Fives)
        UTG+1 shows J Q (two pair, Queens and Jacks)
        Hero wins $17.66
        (Rake: $0.83)

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #649
          Re: Dnbftw päevik [NL5-10 FR]

          Hero.

          Tegelt mõlemad.

          Comment

          • Dnbftw
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 1808

            #650
            Re: Dnbftw päevik [NL5-10 FR]

            Nojah, pre mõtlesin, et HerrJanks mängib ka laia rangega fishide vastu, et miks siis mina ei võiks... wannabe Janks olen :(

            Ahjaa, säästke oma FPP-sid 1 aprilli jaoks. :)

            Toidetakse küll.
            Hero (MP): $10.00
            CO: $10.00
            BTN: $10.00
            SB: $3.80
            BB: $12.29
            UTG: $5.84
            UTG+1: $5.43

            Pre Flop: ($0.15) Hero is MP with Q A
            UTG calls $0.10, 1 fold, Hero raises to $0.50, 4 folds, UTG calls $0.40

            Flop: ($1.15) 2 T A (2 players)
            UTG checks, Hero bets $1.10, UTG calls $1.10

            Turn: ($3.35) K (2 players)
            UTG checks, Hero bets $8.40 all in, UTG calls $4.24 all in

            River: ($11.83) 8 (2 players - 2 are all in)

            Final Pot: $11.83
            Hero shows Q A (a pair of Aces)
            UTG shows T J (a pair of Tens)
            Hero wins $11.30
            (Rake: $0.53)

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #651
              Re: Dnbftw päevik [NL5-10 FR]

              Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
              Ahjaa, säästke oma FPP-sid 1 aprilli jaoks. :)

              ????

              Comment

              • Dnbftw
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 1808

                #652
                Re: Dnbftw päevik [NL5-10 FR]

                Kui sa enam ei mäleta, siis las ma värskendan su mälu veits. Nimelt sai esimene aprill osta muruniidukeid jms. kraami VIP Storest, mis tegelikult olid üpriski mahlased rahalised boonused. Poleks estdonk täna seda PSi teemas maininud siis mul polekski meelde tulnud see ja oleks oma 25$ stellari hoopis välja võtnud :)

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #653
                  Re: Dnbftw päevik [NL5-10 FR]

                  Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                  Kui sa enam ei mäleta, siis las ma värskendan su mälu veits. Nimelt sai esimene aprill osta muruniidukeid jms. kraami VIP Storest, mis tegelikult olid üpriski mahlased rahalised boonused. Poleks estdonk täna seda PSi teemas maininud siis mul polekski meelde tulnud see ja oleks oma 25$ stellari hoopis välja võtnud :)
                  aga kui tellid muruniiduku ja siis tulebki muruniiduk siis mis sa sellega korteris teed :D :D

                  Comment

                  • Dnbftw
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 1808

                    #654
                    Re: Dnbftw päevik [NL5-10 FR]

                    Hakkan kiirjuuksuri teenust pakkuma.

                    Comment

                    • Dnbftw
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 1808

                      #655
                      Re: Dnbftw päevik [NL5-10 FR]

                      I'm all right Jack keep your hands off my stack...

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #656
                        Re: Dnbftw päevik [NL5-10 FR]

                        Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                        Hakkan kiirjuuksuri teenust pakkuma.
                        Ajad kassi taga ja viskad niidukiga naist kui pelmeene ei saa

                        Comment

                        • Dnbftw
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 1808

                          #657
                          Re: Dnbftw päevik [NL5-10 FR]

                          Ma perevägivalda väga ei poolda ja oma pelmeene valmistan ainult mina ise :D

                          Pm. tuleb nüüd Volvo F16H ja koorem Strasbourgi vedada, siis mingi hetk saab uue garaaži soetada ja 5 uut töölist. Euro truck simulator 2 it is. ^^ Kui aega üle jääb siis lauad lahti, sest rekka roolis grindida veel ei suuda.

                          Comment

                          • Dnbftw
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 1808

                            #658
                            Re: Dnbftw päevik [NL5-10 FR]

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Mida teha sellises spotis? Vastane fish aga prolly saame ainult samalt käelt calli ja QQ, mis meid biidib. Gennida reiki või loota, et tainas callib madalama majaga?
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Coolerdame fishi
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Coolerdame fishi vol 2
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Ei läinudki tripsiga lolliks, minloss vist.
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            LOL
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Käsi postitades tundus justkui hiiterina olevat sess kulgenud. Graafikult aga ei loe kuskilt hiiterit välja. Maybe kaotan väikeste pottidega liialt palju, homme viitsimist siis vahib üle käed.

                            Comment

                            • Dnbftw
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 1808

                              #659
                              Re: Dnbftw päevik [NL5-10 FR]

                              Vastane 22/18, 3bet 10%, cbetflop 78%, afqflop 54%, cbetturn 66%, afqturn 42%. Andmed pärit veneptrist, riide pole. BTN fish. Mida teha?
                              Hero (UTG+2): $10.70
                              MP1: $10.63
                              MP2: $10.50
                              CO: $10.10
                              BTN: $5.06
                              SB: $9.90
                              BB: $8.67
                              UTG: $7.56
                              UTG+1: $10.00

                              Pre Flop: ($0.15) Hero is UTG+2 with A K
                              2 folds, Hero raises to $0.30, 3 folds, BTN calls $0.30, SB raises to $1.05, 1 fold, Hero calls $0.75, BTN calls $0.75

                              Flop: ($3.25) Q J K (3 players)
                              SB bets $1.65, Hero calls $1.65, BTN folds

                              Turn: ($6.55) 4 (2 players)
                              SB bets $3.20, Hero????

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #660
                                Re: Dnbftw päevik [NL5-10 FR]

                                Foldin :)

                                Comment

                                Working...