Dnbftw grindoorium [NL10 6max]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dnbftw
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1808

    #406
    Re: Dnbftw päevik [NL25 FR] Unetud/märjad - ööd ja flopid.

    Ma üks päev võtsin lonksu Fizzi, nüüd tükiks ajaks isu läinud.

    Comment

    • Dnbftw
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1808

      #407
      Re: Dnbftw päevik [NL25 FR] Unetud/märjad - ööd ja flopid.

      .
      Last edited by Dnbftw; 17.02.20, 05:46.

      Comment

      • Owner85
        Klubi Liige
        • Aug 2009
        • 2146

        #408
        Re: Dnbftw päevik [NL25 FR] Unetud/märjad - ööd ja flopid.

        Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
        Ma üks päev võtsin lonksu Fizzi, nüüd tükiks ajaks isu läinud.
        sellega paras toruummistusi klaarida,juua see solk ei kõlba

        Comment

        • rahvavaenlane
          Klubi Liige
          • Dec 2009
          • 3040

          #409
          Re: Dnbftw päevik [NL25 FR] Unetud/märjad - ööd ja flopid.

          Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
          sellega paras toruummistusi klaarida,juua see solk ei kõlba
          korrektne ja teadjate poolt kinnitatud vastus.

          Comment

          • Dnbftw
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 1808

            #410
            Re: Dnbftw päevik [NL25 FR] Unetud/märjad - ööd ja flopid.

            Ummistuste jaoks on mul 6 eurine pudel Flow'i. Korralikult kärsatab juuksekarvad ja muud ollused torudes ära, tho hais on veidi ebameeldiv ja kui sisse hingata pooljuhuslikult siis pole kõige parem olla. Huvitav mis juhtuks, kui käe peale kallata, kas tuleks käe sisse auk... Lagundab sisuliselt kõik orgaanilise.



            Kuradi silmad teevad nii jubedat valu, et ei taha üldse molo taga istuda. Üksinda kodus 3 ja kohukesed. Life's good. Aga enne magamaminekut tuleks ikka vist korraks lauad lahti lüüa ja mõned taalad kasseerida vissudelt.

            Comment

            • Owner85
              Klubi Liige
              • Aug 2009
              • 2146

              #411
              Re: Dnbftw päevik [NL25 FR] Unetud/märjad - ööd ja flopid.

              Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
              korrektne ja teadjate poolt kinnitatud vastus.
              kummale poole see argument kaldub aru ei saa,aga kuna on olemas 4aastane töökogemus Ale coqis siis tean mis on mis!

              Comment

              • rahvavaenlane
                Klubi Liige
                • Dec 2009
                • 3040

                #412
                Re: Dnbftw päevik [NL25 FR] Unetud/märjad - ööd ja flopid.

                Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
                kummale poole see argument kaldub aru ei saa,aga kuna on olemas 4aastane töökogemus Ale coqis siis tean mis on mis!
                kaldubki sinnapoole. mu kunagises üürikas oli väike praasnik ja üks tibi ajas pudeli seda sousti ümber. hui keegi enne hommikut viitsis ära pühkida seda, aga parketile jäi kuni minu välja kolimiseni heledam laik.

                Comment

                • rahvavaenlane
                  Klubi Liige
                  • Dec 2009
                  • 3040

                  #413
                  Re: Dnbftw päevik [NL25 FR] Unetud/märjad - ööd ja flopid.

                  ja keegi ei saa mind selles ka süüdistada, et ei pesnud põrandaid. ma vana puhtusefriik ise.

                  Comment

                  • Owner85
                    Klubi Liige
                    • Aug 2009
                    • 2146

                    #414
                    Re: Dnbftw päevik [NL25 FR] Unetud/märjad - ööd ja flopid.

                    see märjuke järab betooni ka normaalselt :)

                    Comment

                    • Pythagoras
                      Grinder
                      • Apr 2012
                      • 589

                      #415
                      Re: Dnbftw päevik [NL25 FR] Unetud/märjad - ööd ja flopid.

                      Küsimus Ownerile, miks Alexandri kvaliteet nii hüplik on, muidu üks mu lemmikuid, aga vahepeal on tõesti halva maitsega

                      Comment

                      • rahvavaenlane
                        Klubi Liige
                        • Dec 2009
                        • 3040

                        #416
                        Re: Dnbftw päevik [NL25 FR] Unetud/märjad - ööd ja flopid.

                        Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
                        Küsimus Ownerile, miks Alexandri kvaliteet nii hüplik on, muidu üks mu lemmikuid, aga vahepeal on tõesti halva maitsega

                        reostame päevikut, aga kas sa oled vahet teinud pudeli, purgi ja expordi vahel? äkki sealt erinevus? kõige jälgim on export variant, kõige parem pudel. minu meelest toodetakse ka erinevates kohtades. alekokil pole endal vist purkideliini. need vist lätist

                        Comment

                        • Pythagoras
                          Grinder
                          • Apr 2012
                          • 589

                          #417
                          Re: Dnbftw päevik [NL25 FR] Unetud/märjad - ööd ja flopid.

                          joon õlut 90% ainult pudelist, suvel vahel premiumi exporti ka, aga suht vähe
                          parim maitse imo pudeliõllel

                          Comment

                          • Dnbftw
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 1808

                            #418
                            Re: Dnbftw päevik [NL25 FR] Unetud/märjad - ööd ja flopid.

                            See pole reostus, standard arutelu. Minu pärast tehke või kükke siin teemas.

                            Teemasse, tegelt polegi midagi öelda. Alkoholiga pole väga sinapeal. Purgi ja pudeli erinevus on küll tuntav, maitse siis pudeli kasuks.

                            Comment

                            • Owner85
                              Klubi Liige
                              • Aug 2009
                              • 2146

                              #419
                              Re: Dnbftw päevik [NL25 FR] Unetud/märjad - ööd ja flopid.

                              Purgiliin olemas täiesti tähtveres,veidi üle aasta täis viimasest tööpäevast alekokis,sel ajal kvaliteet ei kõikunud nii palju,nüüd enam eesti õllet üldse poest ei osta(kaine peaga)viimati sai enne peole minekut sõbralt õlle küsitud,sain 2 saku orika pinti,see oli kohutav kogemus!

                              Ja mis veel,õllepurkidel on sees 1x lakikiht,siidritel aga 3x kiht )))

                              Comment

                              • Pythagoras
                                Grinder
                                • Apr 2012
                                • 589

                                #420
                                Re: Dnbftw päevik [NL25 FR] Unetud/märjad - ööd ja flopid.

                                nüüd ei joo purgist vist üldse enam, vähemalt ise ei osta
                                aga miks siidritel rohkem kihte?

                                Comment

                                Working...