Dnbftw grindoorium [NL10 6max]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dnbftw
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1808

    #1

    Dnbftw grindoorium [NL10 6max]

    Terv!

    Varasema blogi leiab siit!

    Pokkeriga tutvusin esimest korda keskkoolis, kui klassivendadega veeretasime sente vahetundide aeg. Mingi aeg lisandusid Trio freerollid, kust sai ka mõnikümmend euri võidetud. Rahad võtsin välja ning kandsin Starsi. Sellest ajast(umbes 2010) olengi Starsis madistanud vahelduva eduga, viimane aasta aga on saadud selle huvitava mänguga üpriski aktiivselt tegeleda. Muudeks hobideks on nt. kalandus, millega olen viimase nädala jooksul täiesti haiglaselt palju tegelenud. Veel meeldib vahel minna välja fotografeerima, eriti nuts on looduses trippimine. Olen nõus sukelduma ükskõik millesse, kui see vähegi mulle huvi pakub.

    Alustasin oma bankrolli kasvatamist 2012 juulikuus kus hakkasin NL2 mängima, mänguks nii ZOOM kui regular lauad. Panin rõhku suurele volüümile kuid selle all kannatas kvaliteet ning edasi liikumine oli vaevaline. Alles sügisel jõudsin NL5 läbi suurte ponnistuste. Kaks päeva peale jõule võtsin esimese shoti NL10. Hakkasin rohkem tähelepanu pöörama kvaliteedile, lauavalikule jne. Piisava BRi olemasolul sai mixitud sisse ka NL16 laudu. 2013 aprillis jõudsin otsapidi NL25, kuhu õnneks jäin pidama esimese shotiga. Volüüm oli üpriski olematu, kuna käisin enda jaoks rasket füüsilist tööd tegemas ning polnud lihtsalt jaksu mängida peale tööpäeva. Mais lõpetasin töölepingu ning peale seda olen mängu sügavamalt tundma õppinud.

    Vahel igavuse peletamiseks toksin ka NL2 ZOOMi, nii vanade aegade mäletuseks. Alates 11 juunist olen NL25 mängus teinud kardinaalseid muutusi: tableselect perfektseks, varasema niti asemel on minust saanud n.ö LAG player, kindlasti kuulub siia ka mindseti kallal töötamine. Hetkel loen The Poker Mindseti Ian Taylorilt & Matthew Hilgerilt, väärt lugemine, soovitan. Veel tahaks juurde võtta mõne NLHEi käsitleva raamatu, mille kallal saaks vaikselt nokitseda, soovitused oleksid teretulnud.

    Hetkeline roll NL25s on 40BI, NL50 tahaks liikuda vähemalt 30BIga(1500$). Kahjuks on volüüm üpriski väike, kuna mängin 2-4 lauda korraga. Panen suurt rõhku kvaliteedile, harva mängin ka kuuel laual, kuid siis lihtsalt ei jää 24/20 stiili juures piisavalt aega otsusteks. Võimalik, et peaksin veidike nitisemaks (nt 19/15) tõmbama end.

    NL-PL25 alates 11 juuni:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    NL-PL25 alltime:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Alltime:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Last edited by Dnbftw; 17.11.15, 01:11.
  • Dnbftw
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1808

    #2
    Re: Dnbftw päevik [NL-PL25 FR]

    UTG+2 oli fishy, BB unknown much. Flopi lead vast halb, olin veidi confused. Aga turnis oleks võinud ära foldida.

    Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 2256422
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BB: $25.81
    Hero (UTG): $25.00
    UTG+1: $23.65
    UTG+2: $17.53
    MP1: $25.00
    MP2: $25.00
    CO: $25.00
    BTN: $25.00
    SB: $32.15

    Pre Flop: ($0.35) Hero is UTG with A 5
    Hero raises to $0.75, 1 fold, UTG+2 calls $0.75, 2 folds, CO calls $0.75, 1 fold, SB calls $0.65, BB calls $0.50

    Flop: ($3.75) A 8 8 (5 players)
    SB checks, BB checks, Hero bets $2.50, UTG+2 calls $2.50, CO folds, SB folds, BB calls $2.50

    Turn: ($11.25) 5 (3 players)
    BB checks, Hero checks, UTG+2 bets $2.50, BB calls $2.50, Hero calls $2.50

    River: ($18.75) 7 (3 players)
    BB checks, Hero checks, UTG+2 checks


    Lol hand. Enne callimist ütlesin 76o ja oligi. Me ei saa ju foldida enam riveril?

    Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 2256426
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (CO): $25.83
    BTN: $9.86
    SB: $25.00
    BB: $24.13
    UTG: $25.49
    UTG+1: $11.24
    UTG+2: $28.57
    MP1: $25.00
    MP2: $9.65

    Pre Flop: ($0.35) Hero is CO with 9 J
    5 folds, Hero raises to $0.62, BTN calls $0.62, 1 fold, BB calls $0.37

    Flop: ($1.96) J 4 5 (3 players)
    BB checks, Hero bets $1.50, BTN folds, BB calls $1.50

    Turn: ($4.96) 9 (2 players)
    BB checks, Hero bets $3.75, BB calls $3.75

    River: ($12.46) 8 (2 players)
    BB bets $4, Hero calls $4

    Comment

    • saugakarel
      FPP Pro
      • Oct 2008
      • 288

      #3
      Re: Dnbftw päevik [NL-PL25 FR]

      Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
      UTG+2 oli fishy, BB unknown much. Flopi lead vast halb, olin veidi confused. Aga turnis oleks võinud ära foldida.

      Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 2256422
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

      BB: $25.81
      Hero (UTG): $25.00
      UTG+1: $23.65
      UTG+2: $17.53
      MP1: $25.00
      MP2: $25.00
      CO: $25.00
      BTN: $25.00
      SB: $32.15

      Pre Flop: ($0.35) Hero is UTG with A 5
      Hero raises to $0.75, 1 fold, UTG+2 calls $0.75, 2 folds, CO calls $0.75, 1 fold, SB calls $0.65, BB calls $0.50

      Flop: ($3.75) A 8 8 (5 players)
      SB checks, BB checks, Hero bets $2.50, UTG+2 calls $2.50, CO folds, SB folds, BB calls $2.50

      Turn: ($11.25) 5 (3 players)
      BB checks, Hero checks, UTG+2 bets $2.50, BB calls $2.50, Hero calls $2.50

      River: ($18.75) 7 (3 players)
      BB checks, Hero checks, UTG+2 checks


      Lol hand. Enne callimist ütlesin 76o ja oligi. Me ei saa ju foldida enam riveril?

      Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 2256426
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

      Hero (CO): $25.83
      BTN: $9.86
      SB: $25.00
      BB: $24.13
      UTG: $25.49
      UTG+1: $11.24
      UTG+2: $28.57
      MP1: $25.00
      MP2: $9.65

      Pre Flop: ($0.35) Hero is CO with 9 J
      5 folds, Hero raises to $0.62, BTN calls $0.62, 1 fold, BB calls $0.37

      Flop: ($1.96) J 4 5 (3 players)
      BB checks, Hero bets $1.50, BTN folds, BB calls $1.50

      Turn: ($4.96) 9 (2 players)
      BB checks, Hero bets $3.75, BB calls $3.75

      River: ($12.46) 8 (2 players)
      BB bets $4, Hero calls $4
      Flopil on see cbet mitte lead ja ei tea küll põhjust miks seal ei peaks seda tegema. Sellises suuruses turni beti calliks ka ära.
      Suht halb mägnida sellist kätt selliselt positsioonilt, kui ainuke fish on ka sinust vasakule.

      Teises käes, turnis paneks suts rohkem. River tundub isegi koht, kus vastaselt saaks natuke thin valuet. Jx käsi paneb tihti seal sellise beti ette. Ära kindlasti ei foldi. See 67 mis sa ette ennustasid ei ole ainuke käsi.
      Last edited by saugakarel; 11.07.13, 09:38.

      Comment

      • Dnbftw
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 1808

        #4
        Re: Dnbftw päevik [NL-PL25 FR]

        Ahsoo, no jälle üks termin selge. Kas lead = donkbet ? BB oli ikka üpriski dumbo, et agrotsema ei hakanud. SD-l viskas A8o letti ja bueno :P

        Mul räigeid raskusi turnil sizinguga, pea eranditult betin liiga vähe, kuna ei taha poti suureks ajada riveriks. Prolly mõned regud juba note teinud, et turni cbeti samuti floatida ja riveril pot ära napsata. Vahel callin maha kah ja näen rääbist vastasel. Nonii, antud käes siis turnis 4,5$ vast paras. Riveril käisid peas igasugu QTs jms. käed, mis võisid kohale jõuda, vastase checkile checkiksin järgi arvatavasti. Õigel teel?

        Comment

        • HerrJanks
          Pokkerihai
          • Jul 2011
          • 3769

          #5
          Re: Dnbftw päevik [NL-PL25 FR]

          Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
          Ahsoo, no jälle üks termin selge. Kas lead = donkbet ? BB oli ikka üpriski dumbo, et agrotsema ei hakanud. SD-l viskas A8o letti ja bueno :P

          Mul räigeid raskusi turnil sizinguga, pea eranditult betin liiga vähe, kuna ei taha poti suureks ajada riveriks. Prolly mõned regud juba note teinud, et turni cbeti samuti floatida ja riveril pot ära napsata. Vahel callin maha kah ja näen rääbist vastasel. Nonii, antud käes siis turnis 4,5$ vast paras. Riveril käisid peas igasugu QTs jms. käed, mis võisid kohale jõuda, vastase checkile checkiksin järgi arvatavasti. Õigel teel?
          Viimases käes river on küll obv bet kui checkib. Ma isiklikult oleks selle donkbeti veel raisend - oleneb muidugi kes vastas.
          OOP oleks vast c/c-c/r(c/r vaala vastu, kes võib herocalle ja tp käega calle teha) peale läind kui tean või arvan et vastane üsna tihti busted draw'd betib.

          Avaks A5s utg kui laud on tight või lisaks sellele blindil suur fish istub. Aga nii multiway võid flopi vabalt checkida, suht tihti on kellelgi parem Ax või 8 või fd ja ükski neist ei foldi.

          Comment

          • Dnbftw
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 1808

            #6
            Re: Dnbftw päevik [NL-PL25 FR]

            Vastas oli suht unknown, sample ainult 15 kätt. Käe ajal oli vast mõni käsi sample, kuid stackist võib eeldada, et mitte regular.

            Selge, ülejäänud juhtudel tuleb UTG alt open siis ainult AJs+. Esimene mõte oligi checkida aga mõtlesin üle taaskord. Ju siis oli nii kange soov fishilt raha saada kuid ei arvestanud BB-ga.

            Comment

            • Dnbftw
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 1808

              #7
              Re: Dnbftw päevik [NL-PL25 FR]

              Paugutasin järve ääres lanti nii enesekindlalt, et ei märganudki kui see kõrgepingeliinidesse põrutas. Alles gut, tamiil kääridega läbi, uus tross ja lant otsa, edasi. Varbad ligumärjad ja null kala, NULL! Asddddfffff...

              Ja lauad on sama kuivad kui järved kus kalastan... Savioja ajab kah pidevalt tilti. Ei saa nii mängida.
              Last edited by Dnbftw; 11.07.13, 22:58.

              Comment

              • Dnbftw
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 1808

                #8
                Re: Dnbftw päevik [NL-PL25 FR]

                14/11 37 käe peale. Õnnetu Q seal flopis...

                Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 2257487
                DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                Hero (UTG+1): $27.23
                MP1: $25.00
                MP2: $25.00
                CO: $19.22
                BTN: $15.69
                SB: $25.00
                BB: $10.00
                UTG: $25.00

                Pre Flop: ($0.35) Hero is UTG+1 with Q A
                1 fold, Hero raises to $0.75, 3 folds, BTN calls $0.75, 1 fold, BB raises to $2.75, Hero calls $2, 1 fold

                Flop: ($6.35) J Q 4 (2 players)
                BB bets $3, Hero raises to $7.25, BB calls $4.25 all in

                Turn: ($20.85) 8 (2 players - 1 is all in)

                River: ($20.85) 8 (2 players - 1 is all in)

                Final Pot: $20.85
                Hero shows Q A (two pair, Queens and Eights)
                BB shows Q Q (a full house, Queens full of Eights)
                BB wins $19.91
                (Rake: $0.94)

                Comment

                • ristijeesus
                  Klubi Liige
                  • Oct 2009
                  • 2533

                  #9
                  Re: Dnbftw päevik [NL-PL25 FR]

                  Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                  Õnnetu Q seal flopis...
                  Mõtle nüüd natuke. Callid 3beti ja oled TP pärast õnnetu. Kuskohas sa siin käes vea tegid?

                  Comment

                  • Mrt1989
                    Grinder
                    • Mar 2010
                    • 999

                    #10
                    Re: Dnbftw päevik [NL-PL25 FR]

                    Ma oleks pre foldinud squeezi peale. Ei näe eriti halvemaid käsi, millega meie avangut 3betitakse. Muidugi käsi ainult 37, aga ma arvan, et
                    ta range on seal QQ+ AK.

                    Comment

                    • SANGPOMM
                      Õpihimuline Mängur
                      • Mar 2010
                      • 479

                      #11
                      Re: Dnbftw päevik [NL-PL25 FR]

                      Shordi vastu on see standard, all inn , reload, next hand wp

                      Comment

                      • bluelite
                        Vana Tegija
                        • Nov 2010
                        • 1190

                        #12
                        Re: Dnbftw päevik [NL-PL25 FR]

                        Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
                        Ma oleks pre foldinud squeezi peale. Ei näe eriti halvemaid käsi, millega meie avangut 3betitakse. Muidugi käsi ainult 37, aga ma arvan, et
                        ta range on seal QQ+ AK.
                        SS'i ma küll nii kitsa range peale ei paneks.

                        Comment

                        • saugakarel
                          FPP Pro
                          • Oct 2008
                          • 288

                          #13
                          Re: Dnbftw päevik [NL-PL25 FR]

                          Eriti Veel squeezi situatsioonis.
                          Kui flop oleks AQx siis oleks Ka yks õnnetu äss mei :-(
                          Last edited by saugakarel; 12.07.13, 14:15.

                          Comment

                          • timz0333
                            Pokkeritark
                            • Mar 2009
                            • 6322

                            #14
                            Re: Dnbftw päevik [NL-PL25 FR]

                            Nendel positsioondiel as played ma foldiks esimesele 3betile.

                            Comment

                            • Dnbftw
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 1808

                              #15
                              Re: Dnbftw päevik [NL-PL25 FR]

                              Q oli täitsa hea kaart, aga meie jaoks õnnetult hea :P

                              Instinktiivselt eeldasin näha vastas AK, äärmisel juhul AKs. Kuidagi nüri oleks olnud hea kaart pre foldida positsioonis olles :)

                              Comment

                              Working...