Tervitus !
Olen pokkerimängija Tallinna piirkonnast, kes asjaga tegelenud 2 aastat, aktiivsemalt kuskil aastake. Algust sai kunagi tehtud Everest Pokeri nimelisel saidil, kuhu sain 50 doltsise rolli Pokerstrategy testi täitmisega. Everestis mängisin peamiselt erinevaid sit`n`go-sid ning väiksemaid turniire. Boonust mul täielikult vabastada ei õnnestunud ning lõppkokkuvõttes tõmbasin DON-idega rolli bustoks :D Otsustasin uuesti alustada asjaga 2011 aasta talvel, mil cashoutisin 20 euri 888-sse ning hakkasin mängima NL2 FRi. Sain rolli suht kiiresti ülesse ning õnnestus hittida ka ühelt turniirilt 200 doltsi rollile juurde. Peale turnahitti otsustasin vahetada saiti ning leidsin soodsa rakebacki diili Ongame Networki, täpsemini Goalwini. Rakeback jäi kusagil 40% kanti ning paari kuuga sai jõutud isegi nl30-sse, mida tol ajal silmnähtavalt biitida ei suutnud. Kuna Ongames jäi FR actionit väheks sai üle kolitud Pokerstarsi, kus toimetan siiamaani. Hetkel olen kusagil natuke alla aasta tiksunud NL10 - NL16 vahel, kuna olen pidevalt cashoutinud nv-deks klotsi ülikooli kõrvalt ning pole kuigi vaeva näinud winrate parandamisega. Mai kuust saadik olen rõhku pannud tugevalt oma mängu parandamisse ning soovin nüüd selle kuuga NL25te välja jõuda ja püsima jääda :) Eelnevalt olen mänginud seal 29k kätt ja omanud 2,6bb winrate 100le, kuid sita br managemendi tõttu ja cashoutide pärast pole püsima suutnud jääda. Viskan siis mõned statsid ja graafiku ka alates eelmise kuu lõpust, mil läppari peal pelatud, kuna äike suutis lauaarvuti läbi kärsatada ning eelnev database jäi sinna peale.
Hetkel tundun blindide pealt korralikult lekkivat ning samuti on flopi c-bet liiga suur. Praeguseks olen suutnud kusagil 65-70 peale adjustida flopi c-beti, tundub täiesti okei olevat.
Päeviku eesmärgiks üldiselt on siis püsivalt erinevaid raskemaid, huvitavaid käsi postitada, strateegiaid arutada ning kajastada Enda tegemisi Pokerstarsis :)
Olen pokkerimängija Tallinna piirkonnast, kes asjaga tegelenud 2 aastat, aktiivsemalt kuskil aastake. Algust sai kunagi tehtud Everest Pokeri nimelisel saidil, kuhu sain 50 doltsise rolli Pokerstrategy testi täitmisega. Everestis mängisin peamiselt erinevaid sit`n`go-sid ning väiksemaid turniire. Boonust mul täielikult vabastada ei õnnestunud ning lõppkokkuvõttes tõmbasin DON-idega rolli bustoks :D Otsustasin uuesti alustada asjaga 2011 aasta talvel, mil cashoutisin 20 euri 888-sse ning hakkasin mängima NL2 FRi. Sain rolli suht kiiresti ülesse ning õnnestus hittida ka ühelt turniirilt 200 doltsi rollile juurde. Peale turnahitti otsustasin vahetada saiti ning leidsin soodsa rakebacki diili Ongame Networki, täpsemini Goalwini. Rakeback jäi kusagil 40% kanti ning paari kuuga sai jõutud isegi nl30-sse, mida tol ajal silmnähtavalt biitida ei suutnud. Kuna Ongames jäi FR actionit väheks sai üle kolitud Pokerstarsi, kus toimetan siiamaani. Hetkel olen kusagil natuke alla aasta tiksunud NL10 - NL16 vahel, kuna olen pidevalt cashoutinud nv-deks klotsi ülikooli kõrvalt ning pole kuigi vaeva näinud winrate parandamisega. Mai kuust saadik olen rõhku pannud tugevalt oma mängu parandamisse ning soovin nüüd selle kuuga NL25te välja jõuda ja püsima jääda :) Eelnevalt olen mänginud seal 29k kätt ja omanud 2,6bb winrate 100le, kuid sita br managemendi tõttu ja cashoutide pärast pole püsima suutnud jääda. Viskan siis mõned statsid ja graafiku ka alates eelmise kuu lõpust, mil läppari peal pelatud, kuna äike suutis lauaarvuti läbi kärsatada ning eelnev database jäi sinna peale.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Hetkel tundun blindide pealt korralikult lekkivat ning samuti on flopi c-bet liiga suur. Praeguseks olen suutnud kusagil 65-70 peale adjustida flopi c-beti, tundub täiesti okei olevat.
Päeviku eesmärgiks üldiselt on siis püsivalt erinevaid raskemaid, huvitavaid käsi postitada, strateegiaid arutada ning kajastada Enda tegemisi Pokerstarsis :)









Comment