Kala6li [NL50]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kala6li
    Grinder
    • Mar 2013
    • 635

    #961
    Re: Kala6li algusest ja uuesti [NL10]

    Kallid härrased, mis riveri shovest te siin räägite? Stackid juba sees ju...ja imo ei näe mõtet turnis 3/4 bettida, sest siis jäävad riverisse veel emasemad stackid alles kui praegu

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #962
      Re: Kala6li algusest ja uuesti [NL10]

      Võib vähem ka bettida turnis aga antud betsize täitsa meeldib.

      Comment

      • kala6li
        Grinder
        • Mar 2013
        • 635

        #963
        Re: Kala6li algusest ja uuesti [NL10]

        Mõtlesin, et elustan natuke seda foorumit ka vahelduseks ja jagan oma rõõmu foorumlastega!

        Täna jõudis kätte lõpuks see päev, kui võtsin esimese NL100 shoti. 24 detsember sai hakatud pihta abcpokkeri diiliga ning alustasin NL10.

        Last edited by kala6li; 15.01.15, 22:49.

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #964
          Re: Kala6li algusest ja uuesti [NL10]

          OOOOOO tõesti peab fullringi kolima kui ka raha tahan võita selle mänguga w?

          Comment

          • kala6li
            Grinder
            • Mar 2013
            • 635

            #965
            Re: Kala6li algusest ja uuesti [NL10]

            EI tea fullringist midagi :D mängin siiski 6maxi ikka :D

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #966
              Re: Kala6li algusest ja uuesti [NL10]

              Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
              OOOOOO tõesti peab fullringi kolima kui ka raha tahan võita selle mänguga w?
              Algselt postitas kala6li Vaata postitust
              EI tea fullringist midagi :D mängin siiski 6maxi ikka :D
              owned timz , bead lihtsalt biitima hakkama :D

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #967
                Re: Kala6li algusest ja uuesti [NL10]

                Peaks ka ABC-sse minema siis, kui nii kiirelt liigutakse NL100 :)

                Comment

                • timz0333
                  Pokkeritark
                  • Mar 2009
                  • 6322

                  #968
                  Re: Kala6li algusest ja uuesti [NL10]

                  Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                  owned timz , bead lihtsalt biitima hakkama :D
                  +1 ja see sõna on piitima.

                  retsept!

                  Comment

                  • Fabulous
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 2674

                    #969
                    Re: Kala6li algusest ja uuesti [NL10]

                    Said stake raames NL100 rolli ja mängisid madalamaid limiite lihtsalt selleks, et tunnetus kätte saada? Sest see tundub veidi unreal, et kui selle nädala alguses esimese NL50 shoti võtsid, siis selle ajaga ennast NL100 grindida.

                    Comment

                    • Fortune
                      IP
                      • Oct 2008
                      • 1396

                      #970
                      Re: Kala6li algusest ja uuesti [NL10]

                      Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                      Said stake raames NL100 rolli ja mängisid madalamaid limiite lihtsalt selleks, et tunnetus kätte saada? Sest see tundub veidi unreal, et kui selle nädala alguses esimese NL50 shoti võtsid, siis selle ajaga ennast NL100 grindida.
                      Süsteem on üles ehitatud nii, et keegi ei pea ennast nt 100k kätt nl25s grindides tõestama, vaid kui coach näeb, et mäng on ok, siis suurendatakse steigi summat ja õpilasel on võimalik väga kiiresti ülesse liikuda.
                      Last edited by Fortune; 16.01.15, 18:41.

                      Comment

                      • Miisu
                        Julm Donk
                        • Mar 2010
                        • 86

                        #971
                        Re: Kala6li algusest ja uuesti [NL10]

                        Algselt postitas Fortune Vaata postitust
                        Süsteem on üles ehitatud nii, et keegi ei pea ennast nt 100k kätt nl25s grindides tõestama, vaid kui coach näeb, et mäng on ok, siis suurendatakse steigi summat ja õpilasel on võimalik väga kiiresti ülesse liikuda.
                        Kuhu ma oma hiiteri saata saan?

                        Comment

                        • 5555555555555555
                          Julm Donk
                          • Jun 2012
                          • 86

                          #972
                          Re: Kala6li algusest ja uuesti [NL10]

                          Mitte kuhugi. Seda ei eksisteeri

                          Comment

                          • Miisu
                            Julm Donk
                            • Mar 2010
                            • 86

                            #973
                            Re: Kala6li algusest ja uuesti [NL10]

                            Algselt postitas 5555555555555555 Vaata postitust
                            Mitte kuhugi. Seda ei eksisteeri
                            See et sul hiiterit pole ei tähenda et teistel ei või olla... :(

                            Comment

                            • timz0333
                              Pokkeritark
                              • Mar 2009
                              • 6322

                              #974
                              Re: Kala6li algusest ja uuesti [NL10]

                              Mingit uuendust siia ka? Kuidas kuu läks?

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #975
                                Re: Kala6li algusest ja uuesti [NL10]

                                Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                                Mingit uuendust siia ka? Kuidas kuu läks?
                                timzil graphi isu peal :D

                                Comment

                                Working...