Re: Kala6li algusest ja uuesti [NL10]
Kallid härrased, mis riveri shovest te siin räägite? Stackid juba sees ju...ja imo ei näe mõtet turnis 3/4 bettida, sest siis jäävad riverisse veel emasemad stackid alles kui praegu
Kallid härrased, mis riveri shovest te siin räägite? Stackid juba sees ju...ja imo ei näe mõtet turnis 3/4 bettida, sest siis jäävad riverisse veel emasemad stackid alles kui praegu

Comment