Re: Gang Starr [ $15HTHU ]
Ma ei saa aru, miks sa ei säti PT4 nii, et sa ei näeks ebavajalikku või häirivat infot. Ainuke, mida sa peita ei saa, on mängitud turniiride/käte arv graafikutel, aga see ei ole ju probleemiks, kui mõõtma hakkad VIP-slideriga.
Algselt postitas Gang Starr
Vaata postitust



Comment