Yo
Pea pool aastat break olnud n nüüd teine kuu laudades.
Viimase kuue kuu jooksul elus päris suured muudatused sisse viidud.
Jätsin maha suitsetamise(nikotiin jm) ning hakkasin sporti tegema, daily basis.
Läbi selle on mindset kõvasti arenenud ja tunne on et ka ise kuidagi vaimselt kasvanud.
Teine suur asi mis otseselt seotud grindimisega on see, et läksin palgatööle. Telekommunikatsioon - töö arvutis, lihtne, kuid võtab mu päevast aega ära alates kella 10st hommikul(järgmisest kuust al 9st) kuni kella 18ni õhtul (tund aega lõuna) ent viiel päeval nädalas.
Töö puhtalt selleks, et katta elamiskulud, et roll puutumata jääks ning, et saaks võimalikult kindlalt ja vb ka agressivselt edasi liikuda - by that ma mõtlen, et up to $60 mitte ajada sada BI managmenti, vaid pigem võtta up to 10BI shotte, kui on tunne, et seda võiks teha ja ka roll semivalmis järgmise limiidi jaoks.
See mida ma saavutada tahan, ei ole kerge, aga that's just fine by me. Ma tahan kõvasti tööd teha, ma tahan vaeva näha, ma tahan succeedida!
See päevik on selleks, et näha seda successi tasapisi, järk-järgult, et seada eesmärgid ning teha kõik endast, et neid saavutada.
Ma 2-tablen, hetkel ma veel ei ole selles väga hea, aga isegi selle superkiire mängu juures leidub mõni sekund rohkem, et läbi mõelda oma otsus ning kirja panna note.
Mu dayplan on quite simple
Ma ärkan kuue-poole seitsme vahel- hilisemalt kella seitmseks avan lauad. ca 2h grindi
Kella kuueni tööl - pood,kodu,väike näks ja lauda istun umbes 19ks - grindin kuni ca 23ni. Seal sees paar minipausi ja mõni päev kauem, kui käin õhtul jooksmas ca tund.
Ning need kaks vaba päeva nädalas ma grindin slighly rohkem, kuid mitte väga palju, aga käin jõukas, ujumas, saunas, jooksmas, w/e - nii et jõuan ka muid asju teha ja perhaps ka natuke suve nautida :)
Mu Goalid on
Mängida 4k mängu kuus
Reviewida käsi iga päev / mitte siis ühekaupa aga turniiride kaupa.
Kasvada vaimselt ja arendada pidevalt mindseti
Sportiv
Graphid:
Mai

Juuni $7-$30

GL.
Pea pool aastat break olnud n nüüd teine kuu laudades.
Viimase kuue kuu jooksul elus päris suured muudatused sisse viidud.
Jätsin maha suitsetamise(nikotiin jm) ning hakkasin sporti tegema, daily basis.
Läbi selle on mindset kõvasti arenenud ja tunne on et ka ise kuidagi vaimselt kasvanud.
Teine suur asi mis otseselt seotud grindimisega on see, et läksin palgatööle. Telekommunikatsioon - töö arvutis, lihtne, kuid võtab mu päevast aega ära alates kella 10st hommikul(järgmisest kuust al 9st) kuni kella 18ni õhtul (tund aega lõuna) ent viiel päeval nädalas.
Töö puhtalt selleks, et katta elamiskulud, et roll puutumata jääks ning, et saaks võimalikult kindlalt ja vb ka agressivselt edasi liikuda - by that ma mõtlen, et up to $60 mitte ajada sada BI managmenti, vaid pigem võtta up to 10BI shotte, kui on tunne, et seda võiks teha ja ka roll semivalmis järgmise limiidi jaoks.
See mida ma saavutada tahan, ei ole kerge, aga that's just fine by me. Ma tahan kõvasti tööd teha, ma tahan vaeva näha, ma tahan succeedida!
See päevik on selleks, et näha seda successi tasapisi, järk-järgult, et seada eesmärgid ning teha kõik endast, et neid saavutada.
Ma 2-tablen, hetkel ma veel ei ole selles väga hea, aga isegi selle superkiire mängu juures leidub mõni sekund rohkem, et läbi mõelda oma otsus ning kirja panna note.
Mu dayplan on quite simple
Ma ärkan kuue-poole seitsme vahel- hilisemalt kella seitmseks avan lauad. ca 2h grindi
Kella kuueni tööl - pood,kodu,väike näks ja lauda istun umbes 19ks - grindin kuni ca 23ni. Seal sees paar minipausi ja mõni päev kauem, kui käin õhtul jooksmas ca tund.
Ning need kaks vaba päeva nädalas ma grindin slighly rohkem, kuid mitte väga palju, aga käin jõukas, ujumas, saunas, jooksmas, w/e - nii et jõuan ka muid asju teha ja perhaps ka natuke suve nautida :)
Mu Goalid on
Mängida 4k mängu kuus
Reviewida käsi iga päev / mitte siis ühekaupa aga turniiride kaupa.
Kasvada vaimselt ja arendada pidevalt mindseti
Sportiv
Graphid:
Mai

Juuni $7-$30

GL.











Comment