Gang Starr [ $15HTHU ]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Gang Starr
    FPP Pro
    • Sep 2012
    • 231

    #1

    Gang Starr [ $15HTHU ]

    Yo

    Pea pool aastat break olnud n nüüd teine kuu laudades.
    Viimase kuue kuu jooksul elus päris suured muudatused sisse viidud.
    Jätsin maha suitsetamise(nikotiin jm) ning hakkasin sporti tegema, daily basis.
    Läbi selle on mindset kõvasti arenenud ja tunne on et ka ise kuidagi vaimselt kasvanud.

    Teine suur asi mis otseselt seotud grindimisega on see, et läksin palgatööle. Telekommunikatsioon - töö arvutis, lihtne, kuid võtab mu päevast aega ära alates kella 10st hommikul(järgmisest kuust al 9st) kuni kella 18ni õhtul (tund aega lõuna) ent viiel päeval nädalas.
    Töö puhtalt selleks, et katta elamiskulud, et roll puutumata jääks ning, et saaks võimalikult kindlalt ja vb ka agressivselt edasi liikuda - by that ma mõtlen, et up to $60 mitte ajada sada BI managmenti, vaid pigem võtta up to 10BI shotte, kui on tunne, et seda võiks teha ja ka roll semivalmis järgmise limiidi jaoks.

    See mida ma saavutada tahan, ei ole kerge, aga that's just fine by me. Ma tahan kõvasti tööd teha, ma tahan vaeva näha, ma tahan succeedida!
    See päevik on selleks, et näha seda successi tasapisi, järk-järgult, et seada eesmärgid ning teha kõik endast, et neid saavutada.

    Ma 2-tablen, hetkel ma veel ei ole selles väga hea, aga isegi selle superkiire mängu juures leidub mõni sekund rohkem, et läbi mõelda oma otsus ning kirja panna note.

    Mu dayplan on quite simple
    Ma ärkan kuue-poole seitsme vahel- hilisemalt kella seitmseks avan lauad. ca 2h grindi
    Kella kuueni tööl - pood,kodu,väike näks ja lauda istun umbes 19ks - grindin kuni ca 23ni. Seal sees paar minipausi ja mõni päev kauem, kui käin õhtul jooksmas ca tund.
    Ning need kaks vaba päeva nädalas ma grindin slighly rohkem, kuid mitte väga palju, aga käin jõukas, ujumas, saunas, jooksmas, w/e - nii et jõuan ka muid asju teha ja perhaps ka natuke suve nautida :)


    Mu Goalid on
    Mängida 4k mängu kuus
    Reviewida käsi iga päev / mitte siis ühekaupa aga turniiride kaupa.
    Kasvada vaimselt ja arendada pidevalt mindseti
    Sportiv

    Graphid:
    Mai


    Juuni $7-$30



    GL.
  • Gang Starr
    FPP Pro
    • Sep 2012
    • 231

    #2
    Re: Gang Starr < $15HTHU >

    Ty mod.

    Viimased päevad suht lol jooks olnud, aga mindseti pole mõjutanud ja loodan, et ka nii jääb.
    eile - 7-15 ja ca 25BI alla -.-
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    500geimi+
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Last edited by Gang Starr; 17.06.13, 11:16.

    Comment

    • gamblingFTW
      Vana Tegija
      • Aug 2012
      • 1122

      #3
      Re: Gang Starr < $15HTHU >

      Hea energiline start, gl!

      Comment

      • Mr_Kenny
        Vana Tegija
        • Jun 2011
        • 1357

        #4
        Re: Gang Starr < $15HTHU >

        Good luck sis!

        Comment

        • Gang Starr
          FPP Pro
          • Sep 2012
          • 231

          #5
          Re: Gang Starr < $15HTHU >

          yo

          peab ikka päevikut tihedamini täitma. Töölt 5 vaba päeva järjest, aga grindida pole selle arvelt topelt saanud. Muud toimetamised ja elupalav on ka-tööl on cont, mõnus, kodus võiks ka olla.

          Jooks card dist. wise suht lol olnud, mis korraks superslightly isegi tõmbas veits motti alla, aga loen oma uut lemmikraamatud The Poker Mindset ja täna tegin coachiga väikse sessi mis oli hea boost ja mott ikka seal kus olema peab.

          Mõtlen siin pidevalt kuidas oma dayplan pikalt paika saada nii, et suve lõpuni ma kõva töö ja grindi kõrvalt jõuaks igapäevaselt trenni ka korralikult teha. jõukas, ujula, jooks, ratas, uisk. preagu sõbraga ehitame väli workout pleissi ka, torud kõik jutud et saaks lõuksi tõmmata ja tireleid visata vm. Aga goal on võta ca 10kg juurde suve lõpuks ja kindlasti mitte rasva arvelt vaid ikka normaalset guido lihast
          Veel üks raamat laua peal siin, Peak Performance Poker, kunagi hakkasin lugema aga ei pakkunud üldse huvi, aga nüüd nagu eluviisi muutumisega suht aktuaalne raamat ja hakkan läbi võtma, vaatab mis sealt kasuliku tuleb.

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



          Head Jaani prod

          Comment

          • Gang Starr
            FPP Pro
            • Sep 2012
            • 231

            #6
            Re: Gang Starr < $15HTHU >

            täislol run ikka. ma ei tea kas olen preagu resultoriented, aga juuli vist grindiks 1laual. Ei ole küll nii, et ei jõuaks kahega aga noo ma ei tea, ühel laual kaotab aeglasemalt

            Eile tööle minnes sittus lind peale, insta rungood lifewise hakkas pihta. Viimati lind peale sittus siis shippisin 8k
            seega rungood now shall begin!


            Comment

            • Gang Starr
              FPP Pro
              • Sep 2012
              • 231

              #7
              Re: Gang Starr < $15HTHU >

              Comment

              • Gang Starr
                FPP Pro
                • Sep 2012
                • 231

                #8
                Re: Gang Starr < $15HTHU >

                Viimased 1k geimi


                See kuu rohkem ei mängi. Õhtul teen veel saturday duelli ja 100k vip freerolli, et sealt parem selle linnusita eest midagi tuleks.

                Comment

                • jasssass
                  Vana Tegija
                  • Sep 2010
                  • 1200

                  #9
                  Re: Gang Starr < $15HTHU >

                  GL
                  Linnu liigi suutsid kindlaks määrata? Varblase junn ei lähe arvesse. Kõige paremad sittujad- kajakad v merikotkad. best luck ever, võtaks sunday millioni lahti kohe :D

                  Comment

                  • Gang Starr
                    FPP Pro
                    • Sep 2012
                    • 231

                    #10
                    Re: Gang Starr < $15HTHU >

                    TY.

                    Nagu ka eelmine kord siis ka seekord see sitt lihtsalt järsku oli, mu peal. Nii pro pole et sita järgi liiki määrata seega loodan, et oli kajakas või merikotkas :D

                    Comment

                    • Gang Starr
                      FPP Pro
                      • Sep 2012
                      • 231

                      #11
                      Re: Gang Starr [ $15HTHU ]

                      Kuu jälle läbi ja poolaasta samuti.
                      See kuu läks nagu läks, pole väga rahul aga samas sai palju tehtud ja igalepoole jõutud.

                      Kuu jooned by limits.
                      Kuu jooksul graafikut väga ei vaadanud. Proovin edaspidi seda üldse mitte teha tihedamini kui nt kord nädalas.

                      $7
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      $15 No idea mis juhtus punase joonega
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      $30
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      All - 45k HU kätt
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Volüümiga olen enamvähem rahul, kuigi alates järgmisest kuust ma alla 3k mänge näha ei tahaks!

                      Päevi lükkasin edasi oma juuli graafiku koostamist. Kuna ma pole kunagi sellist asja teinu siis ei teadnud kuidas see välja võiks näha, aga täna ärgates lihtsalt hakkasin tegema ja välja näeb ta siis selline.

                      Juuli 2013
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      ME GUSTA!
                      Legendidest veel niipalju, et L alla läheb mul nii raamatute lugemine/mindset, HH review, coaching sessid, spanish learning.
                      HW teen appstorest saadud training app 8min abs, sama tootja poolt chest workout,jooks, ratas + installitud on selline asi mul
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      sellega lasen 5x5 seerjaid, ning suve lõpuks sooviks jõumehe chinpulle teha, ehk siis üles välja käed sirgu.

                      Midagi nii põhjaliku ja kalender täielikult ära planeeritud teen ma esimest korda elus. Annan endast parima, et succeedida.

                      GL
                      Last edited by Gang Starr; 30.06.13, 20:44.

                      Comment

                      • simenkon
                        Grinder
                        • Dec 2011
                        • 525

                        #12
                        Re: Gang Starr [ $15HTHU ]

                        edu!

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #13
                          Re: Gang Starr [ $15HTHU ]

                          W - Work? Mis see tähendab? Sul päristöö ka?

                          Muidu väga hea graafik. Loodan, et õnestub.

                          Comment

                          • Gang Starr
                            FPP Pro
                            • Sep 2012
                            • 231

                            #14
                            Re: Gang Starr [ $15HTHU ]

                            Algselt postitas simenkon Vaata postitust
                            edu!
                            ty mate.

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            W - Work? Mis see tähendab? Sul päristöö ka?

                            Muidu väga hea graafik. Loodan, et õnestub.
                            Just, nagu ka esimeses postis kirjutasin käin ma palgatööl, telekommunikatsioon siis.
                            ty.

                            Comment

                            • Gang Starr
                              FPP Pro
                              • Sep 2012
                              • 231

                              #15
                              Re: Gang Starr [ $15HTHU ]

                              Sätisin endale daily vpp goal, mis katab min mängude arvu päevas.
                              Seda kasutades ei ole üldse põhjust PTs graafiku seksiooni avada. Kui õnnestub siis teeks nii nt terve kuu.

                              Comment

                              Working...