bluelite päevik [NL25]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bluelite
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1190

    #121
    Re: bluelite päevik [NL50]

    Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    Vb jäi kahe silma vahele, aga kui palju sa mängida plaanid keksmiselt? Mu suurim viga on alati olnud selles, et peale sitta sessi ei puutu laudu mitu nädalat kohati. Ilma mänguaja eesmärgita tundub suht võimatu eelnevaid eesmärke täita. Muidu asi ok ning GL.
    Kuna aeg on limiteeritud, siis ei taha seda eesmärki konkreetselt paika panna. Mul seda probleemi ei ole, millest kirjutasid. Üldjuhul olen võimeline 80 kuni 100h kuus mängu alla investeerima.

    Algselt postitas overbet Vaata postitust
    Mitte et ma miskit halba öelda tahaks, aga teisest vaatepunktist ka:
    Misreadisid kätt pisut imo. Eesmärk ≠ Unistus.

    Comment

    • bluelite
      Vana Tegija
      • Nov 2010
      • 1190

      #122
      Re: bluelite päevik [NL25]

      Meh. Lubadused, lubadused :)

      Proovime uuesti!

      Comment

      • bluelite
        Vana Tegija
        • Nov 2010
        • 1190

        #123
        Re: bluelite päevik [NL25]

        Nonii. Lubasin endale, et olen agaram. Tänased 3 kätt.

        1. Vaal nagu vaal ikka. Kas sellised kohad on nobrainer callid? Siiani oli limp callinud rexide bette prahiga.

        Poker Stars $25.00 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 2515335
        DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

        MP1: $25.00 - VPIP: 13, PFR: 10, 3B: 6, AF: 7.8, Hands: 664
        MP2: $26.17 - VPIP: 20, PFR: 15, 3B: 5, AF: 1.8, Hands: 516
        CO: $50.77 - VPIP: 17, PFR: 12, 3B: 6, AF: 2.0, Hands: 3920
        BTN: $13.49 - VPIP: 100, PFR: 25, 3B: 33, AF: 1.6, Hands: 16
        SB: $24.75 - VPIP: 14, PFR: 12, 3B: 5, AF: 3.3, Hands: 443
        BB: $44.64 - VPIP: 44, PFR: 25, 3B: 0, AF: 0.0, Hands: 16
        UTG: $34.80 - VPIP: 17, PFR: 13, 3B: 5, AF: 4.0, Hands: 1393
        Hero (UTG+1): $25.00 - VPIP: 15, PFR: 12, 3B: 4, AF: 1.8, Hands: 444427
        UTG+2: $41.28 - VPIP: 11, PFR: 8, 3B: 4, AF: 2.8, Hands: 3206

        Pre Flop: ($0.35) Hero is UTG+1 with Q T
        1 fold, Hero raises to $0.75, 4 folds, BTN calls $0.75, 2 folds

        Flop: ($1.85) K 2 J (2 players)
        Hero bets $0.88, BTN raises to $12.74

        2. Turn oleks pidanud obv bet olema, kuid as played tõmbas see action juhtme kokku.

        Poker Stars $25.00 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 2515338
        DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

        Hero (UTG+1): $25.35 - VPIP: 15, PFR: 12, 3B: 4, AF: 1.8, Hands: 444429
        MP1: $18.77 - VPIP: 13, PFR: 7, 3B: 6, AF: Infinity, Hands: 30
        MP2: $18.40 - VPIP: 28, PFR: 8, 3B: 3, AF: 1.5, Hands: 72
        CO: $18.00 - VPIP: 21, PFR: 12, 3B: 0, AF: 3.3, Hands: 52
        BTN: $14.65 - VPIP: 54, PFR: 15, 3B: 2, AF: 6.2, Hands: 123
        SB: $24.75 - VPIP: 23, PFR: 13, 3B: 3, AF: 2.0, Hands: 367
        BB: $67.33 - VPIP: 26, PFR: 26, 3B: 0, AF: 1.0, Hands: 19
        UTG: $25.00 - VPIP: 20, PFR: 15, 3B: 8, AF: 2.3, Hands: 336

        Pre Flop: ($0.35) Hero is UTG+1 with K K
        1 fold, Hero raises to $0.75, 1 fold, MP2 calls $0.75, CO calls $0.75, 1 fold, SB calls $0.65, 1 fold

        Flop: ($3.25) 8 J 4 (4 players)
        SB checks, Hero bets $2.17, MP2 calls $2.17, CO folds, SB calls $2.17

        Turn: ($9.76) 3 (3 players)
        SB checks, Hero checks, MP2 bets $4.75, SB raises to $21.83

        3. Bet, bet, bet?

        Poker Stars $25.00 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 2515342
        DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

        CO: $25.35 - VPIP: 12, PFR: 10, 3B: 5, AF: 2.7, Hands: 4699
        BTN: $25.70 - VPIP: 16, PFR: 14, 3B: 5, AF: 3.5, Hands: 2960
        SB: $30.50 - VPIP: 15, PFR: 11, 3B: 5, AF: 3.2, Hands: 358
        BB: $27.33 - VPIP: 19, PFR: 10, 3B: 0, AF: 1.8, Hands: 218
        UTG: $47.90 - VPIP: 33, PFR: 9, 3B: 5, AF: 2.4, Hands: 106
        UTG+1: $26.85 - VPIP: 11, PFR: 9, 3B: 3, AF: 1.8, Hands: 288
        MP1: $26.31 - VPIP: 11, PFR: 7, 3B: 1, AF: 2.4, Hands: 652
        Hero (MP2): $30.03 - VPIP: 15, PFR: 12, 3B: 4, AF: 1.8, Hands: 444429

        Pre Flop: ($0.35) Hero is MP2 with A A
        1 fold, UTG+1 raises to $0.75, 1 fold, Hero raises to $2.25, 3 folds, BB calls $2, 1 fold

        Flop: ($5.35) Q 3 T (2 players)
        BB checks, Hero bets $3.00, BB calls $3

        Turn: ($11.35) 7 (2 players)
        BB checks

        Comment

        • bi0hazard
          Vana Tegija
          • Jul 2010
          • 1342

          #124
          Re: bluelite päevik [NL25]

          1. Ma foldiks, ees pole kunagi vast, 50bb peale ei taha flipata ka, sellistelt tolvanitelt saab lihtsamini raha.
          2. Turn on jah bet, as played on päris fucked seis, suht close vast.
          3. Jep

          Pole FR ekspert, aga loodan, et ei pahanda, et üritan kaasa mõelda :D

          Comment

          • Mrt1989
            Grinder
            • Mar 2010
            • 999

            #125
            Re: bluelite päevik [NL25]

            Teine käsi on snap fold kui juba otsustasid checkida.

            Comment

            • raudtee(EST)
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 288

              #126
              Re: bluelite päevik [NL25]

              1. vaala vastu võiks olla mingi valmis käsi, nt antud olukorras 2nd paari ja backdooridega calliksin

              2. turn bet ja kui järgneks analoogne action, siis fold. As played andsid initsiatiivi ära ja ei tea mida edasi teha. Kuna vastase kohta väga infot ei ole, aga stattide põhjal tundub olevat pigem ainult käe tugevust mängiv vastane ja multiway pottides peamiselt mängitakse nn ausalt, siis fold.

              3. Vastane on passiivne ja oop coldcallib 3beti, range on üsna selge, kui postflop hakkab agrotsema oled oma paariga tõenäoliselt taga. Sellest infost lähtuvalt mängiks ka postflop. Ch turn ja call või bet river pole imo halb variant.

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #127
                Re: bluelite päevik [NL25]

                Algselt postitas raudtee(EST) Vaata postitust

                3. Vastane on passiivne ja oop coldcallib 3beti, range on üsna selge, kui postflop hakkab agrotsema oled oma paariga tõenäoliselt taga. Sellest infost lähtuvalt mängiks ka postflop. Ch turn ja call või bet river pole imo halb variant.
                Pole paha plaan.

                Samas arvestades kui palju vigu 3bet potides sellised ebamääraste stattidega regularid teevad siis ma arvan, et board on liiga hea, et ck turn ja venitab 3 tänavat välja küll. Isklikult c-betiks flopil väiksemalt.

                Comment

                • bluelite
                  Vana Tegija
                  • Nov 2010
                  • 1190

                  #128
                  Re: bluelite päevik [NL25]

                  Tänud vastukaja eest.

                  Tänane käsi!

                  Poker Stars $25.00 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 2517025
                  DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                  MP2: $14.19 - VPIP: 72, PFR: 0, 3B: 0, AF: 0.4, Hands: 58
                  CO: $26.12 - VPIP: 11, PFR: 8, 3B: 4, AF: 1.7, Hands: 875
                  Hero (BTN): $25.43 - VPIP: 15, PFR: 12, 3B: 4, AF: 1.8, Hands: 445586
                  SB: $25.00 - VPIP: 12, PFR: 11, 3B: 4, AF: 2.8, Hands: 744
                  BB: $26.35 - VPIP: 16, PFR: 14, 3B: 5, AF: 3.5, Hands: 3035
                  UTG: $60.50 - VPIP: 21, PFR: 15, 3B: 6, AF: 1.6, Hands: 546
                  UTG+1: $25.57 - VPIP: 16, PFR: 14, 3B: 6, AF: 5.3, Hands: 415
                  MP1: $25.00 - VPIP: 16, PFR: 13, 3B: 2, AF: 2.3, Hands: 331

                  Pre Flop: ($0.35) Hero is BTN with J A
                  2 folds, MP1 raises to $0.85, MP2 calls $0.85, 1 fold, Hero raises to $3, 2 folds, MP1 raises to $7.50, MP2 calls $6.65

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #129
                    Re: bluelite päevik [NL25]

                    venna 3bet 2% seni - eeldatavasti ta 4bet suht AA KK. üle 0,3sek foldile ei mõtleks. MP2 kampatulek on tore, aga ei leia väga oddse mingi ulmeflopi ootuseks

                    Comment

                    • bluelite
                      Vana Tegija
                      • Nov 2010
                      • 1190

                      #130
                      Re: bluelite päevik [NL25]

                      Juuni eesmärkidest.

                      Vähemalt 1 käsi peale igat mängupäeva. Usun, et tihti tuleb rohkem, kuid eks näis.
                      Vaadata videosid RIOst. Min eesmärk 1 video nädalas, kuid püüan rohkem.
                      Skype grupis aktiivselt stratist osa võtta. Majandajaga väie diil seal.
                      Jalgrattaga 300km

                      Comment

                      • Owner85
                        Klubi Liige
                        • Aug 2009
                        • 2146

                        #131
                        Re: bluelite päevik [NL25]

                        AJ-nagu öeldi siis super kerge fold!

                        Comment

                        • raudtee(EST)
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 288

                          #132
                          Re: bluelite päevik [NL25]

                          venna 3bet 2% seni - eeldatavasti ta 4bet suht AA KK
                          MP2 kampatulek on tore, aga ei leia väga oddse mingi ulmeflopi ootuseks
                          Soovitus herole, et need asjaolud käiks peast preflop läbi enne 3beti tegemist.

                          Comment

                          • bluelite
                            Vana Tegija
                            • Nov 2010
                            • 1190

                            #133
                            Re: bluelite päevik [NL25]

                            Algselt postitas raudtee(EST) Vaata postitust
                            Soovitus herole, et need asjaolud käiks peast preflop läbi enne 3beti tegemist.
                            Me ei saa ju eeldada, et MP1 meidalati 4betib. Arvan, et squeeze antud kohas on OK, küsimus oli pigem MP1 tõste callimise kohta, kui fish oli selle omakorda flattinud callinud. MP1 ei ole teab, mis nit, pigem täiesti tavaline regular - tema MP range ei koosne ju ainut kõrgetest paaridest, millega avades ta alati 4betib.

                            Sellest, et see call seal halb oleks olnud, sellest sain aru. Ka lauas jätsin callimata just seoses sellega, et ta on suhteliselt passiivne. Käe panin siia selleks, et oma otsusele kinnitust saada.

                            Comment

                            • Mrt1989
                              Grinder
                              • Mar 2010
                              • 999

                              #134
                              Re: bluelite päevik [NL25]

                              Mulle ka squeez meeldib ,aga usu mind selline vend 4betib ainult AA, KK.

                              Comment

                              • bluelite
                                Vana Tegija
                                • Nov 2010
                                • 1190

                                #135
                                Re: bluelite päevik [NL25]

                                Tänane õhtu oli planeeritud video vaatamiseks, mis ka tehtud sai, kuid see ei olnud see, miks otsustasin siis ka tänase kuupäevaga märgi maha jätta.

                                Põhjuseks üks 2+2 vana artikkel. Ehk aitab see kellelgi mõtteid korrastada. Minule meeldis.

                                Hoiatus
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                                Last edited by bluelite; 04.06.14, 22:01.

                                Comment

                                Working...