Tere. Olen bluelite ja olen pokkeriga hobikorras tegelenud ca 2 aastat. Ühel hetkel viskas kopa ette ja võtsin oma olematu rolli välja ja lõin sirgeks. Läks aeg mööda ja tekkis isu uuesti proovida. Eelmise aasta septembris avastasin, et mul on 1000 fpp'd Pokerstarsis ja tegin selle rahaks (10$) ja hakkasin NL2'st peale 5bi'ga. Edasine on näha graafikult. September hakkas sealt, kust hakkab tõus.
Täna aga tunnen, et olen toppama jäänud ja tahaks edasi liikuda. Panen lootused sellele päevikule ja kaasfoorumlastele, et teada saada, mida lappida vaja on, et limiitides edasi liikuda.
Täna aga tunnen, et olen toppama jäänud ja tahaks edasi liikuda. Panen lootused sellele päevikule ja kaasfoorumlastele, et teada saada, mida lappida vaja on, et limiitides edasi liikuda.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

T
Q
J
Comment