bluelite päevik [NL25]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bluelite
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1190

    #1

    bluelite päevik [NL25]

    Tere. Olen bluelite ja olen pokkeriga hobikorras tegelenud ca 2 aastat. Ühel hetkel viskas kopa ette ja võtsin oma olematu rolli välja ja lõin sirgeks. Läks aeg mööda ja tekkis isu uuesti proovida. Eelmise aasta septembris avastasin, et mul on 1000 fpp'd Pokerstarsis ja tegin selle rahaks (10$) ja hakkasin NL2'st peale 5bi'ga. Edasine on näha graafikult. September hakkas sealt, kust hakkab tõus.

    Täna aga tunnen, et olen toppama jäänud ja tahaks edasi liikuda. Panen lootused sellele päevikule ja kaasfoorumlastele, et teada saada, mida lappida vaja on, et limiitides edasi liikuda.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Last edited by bluelite; 01.06.14, 15:01.
  • Majandaja
    Pokkerihai
    • Jun 2012
    • 2133

    #2
    Re: [NL25] bluelite päevik

    Edu!

    Comment

    • viki
      Grinder
      • Apr 2010
      • 893

      #3
      Re: [NL25] bluelite päevik

      Edu laudades!Hakkan seda päevikut huviga jälgima.

      Comment

      • bluelite
        Vana Tegija
        • Nov 2010
        • 1190

        #4
        Re: [NL25] bluelite päevik

        Tänase päeva kokkuvõte ei ole just kõige mõnusam, kuid pean selle nüüd ära tegema. Pole sellist jooksu juba tükk aega näinud, mis mind praegu on tabanud. Selline tunne on, et igal fishil ja regil on godmode mu üle. Loomulikult ei püüa ma väita, et ma ise parimat mängu teen, ei, seda kindlasti mitte.

        Tänane viimane käsi oli selline:

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • bluelite
          Vana Tegija
          • Nov 2010
          • 1190

          #5
          Re: [NL25] bluelite päevik

          Üks käsi arutlemiseks.

          Grabbed by Holdem Manager
          NL Holdem $0.25(BB) Replayer
          SB ($37) 17/15 3b 4, check raise flopil 17% ja agression flopil 6,3, käsi 332
          Hero ($25.35)
          UTG ($10.77)
          CO ($20.55)
          BTN ($25.11)

          Dealt to Hero Q K

          fold, fold, fold, SB raises to $0.75, Hero raises to $2.25, SB calls $1.50

          FLOP ($4.50) Q T J

          SB checks, Hero bets $3.23, SB raises to $10.90,

          Comment

          • hakkameimema
            Õpihimuline Mängur
            • Aug 2011
            • 349

            #6
            Re: [NL25] bluelite päevik

            Edu kindlasti ja kohtume laudades :P

            Comment

            • raudtee(EST)
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 288

              #7
              Re: [NL25] bluelite päevik

              as played - flopil foldiks saadud ch-r.
              Regular callis oop 3beti ja sellisel laual kogu oma stacki tema vastu sisse panna ei taha. Flopis SD value olema, seega ise pigem ch järgi ja vaataks, mis edasi saab. Üldiselt turnis villase beti calliks, kui uuesti ch, siis betiks ise.

              Comment

              • bluelite
                Vana Tegija
                • Nov 2010
                • 1190

                #8
                Re: [NL25] bluelite päevik

                Algselt postitas raudtee(EST) Vaata postitust
                as played - flopil foldiks saadud ch-r.
                Regular callis oop 3beti ja sellisel laual kogu oma stacki tema vastu sisse panna ei taha. Flopis SD value olema, seega ise pigem ch järgi ja vaataks, mis edasi saab. Üldiselt turnis villase beti calliks, kui uuesti ch, siis betiks ise.
                Ja kui saad turni betile sarnase rr ja käsi paranenud ei ole, mis siis plaan on?

                Comment

                • raudtee(EST)
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 288

                  #9
                  Re: [NL25] bluelite päevik

                  Ja kui saad turni betile sarnase rr ja käsi paranenud ei ole, mis siis plaan on?
                  fold

                  Comment

                  • bluelite
                    Vana Tegija
                    • Nov 2010
                    • 1190

                    #10
                    Re: [NL25] bluelite päevik

                    Üks ilus käsi vastase poolt vaadates.

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • saugakarel
                      FPP Pro
                      • Oct 2008
                      • 288

                      #11
                      Re: [NL25] bluelite päevik

                      Riveril hõõrusid vaikselt käsi kokku jah :D

                      Comment

                      • bluelite
                        Vana Tegija
                        • Nov 2010
                        • 1190

                        #12
                        Re: [NL25] bluelite päevik

                        Nii oli :)

                        Comment

                        • bluelite
                          Vana Tegija
                          • Nov 2010
                          • 1190

                          #13
                          Re: [NL25] bluelite päevik

                          Kas pf call ok? Mida teeme flopis?

                          BB: $35.57 - VPIP: 50, PFR: 0, 3B: 0, AF: 1.0, Hands: 6
                          UTG: $35.11 - VPIP: 22, PFR: 21, 3B: 5, AF: 3.3, Hands: 77
                          UTG+1: $25.47 - VPIP: 14, PFR: 12, 3B: 5, AF: 4.1, Hands: 1010
                          MP1: $61.79 - VPIP: 13, PFR: 9, 3B: 5, AF: 2.3, Hands: 792
                          MP2: $25.00 - VPIP: 13, PFR: 7, 3B: 2, AF: 0.7, Hands: 270
                          CO: $18.40 - VPIP: 35, PFR: 18, 3B: 4, AF: 2.0, Hands: 79
                          Hero (BTN): $25.00 - VPIP: 14, PFR: 11, 3B: 3, AF: 1.9, Hands: 820575
                          SB: $24.30 - VPIP: 3, PFR: 0, 3B: 0, AF: Infinity, Hands: 40

                          Dealt to Hero J T

                          fold, fold, fold, MP1 raises to $0.75, CO calls $0.75, Hero calls $0.75, fold, BB calls $0.50

                          FLOP ($3.10) 5 9 7

                          BB checks, MP1 bets $1.50, CO raises to $3,Hero teeb mida?
                          Last edited by bluelite; 10.02.13, 16:53.

                          Comment

                          • Kotkas1000
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 2305

                            #14
                            Re: [NL25] bluelite päevik

                            Pane mingit infi ka teinekord, aga su küsimuse peale vastaks, et hero ajab sisse.

                            Comment

                            • bluelite
                              Vana Tegija
                              • Nov 2010
                              • 1190

                              #15
                              Re: [NL25] bluelite päevik

                              Kas nii parem?

                              Comment

                              Working...