bluelite päevik [NL25]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muttaja
    Pokkerihai
    • Dec 2010
    • 1965

    #46
    Re: [NL25] bluelite päevik

    Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
    No agressiivsete regularide vastu, kelle range on wide. Sa tead, et nad shovele foldivad ja siis hakkad flattima, et ta nõrgem range sees hoida, IP saad väga widelt flattida imo. OOP on parem shoveda, aga QQ-AA võib flattida.
    Isiklikult mulle KK ja QQ ei meeldi flättida. AA ja AK on küll omal kohal mõnikord. AK võiks olla ka suited, offsuiti elu lihtsuse nimel parem ära stäkkida preflop.

    Comment

    • Cypher0
      Pokkerihai
      • Jan 2010
      • 1512

      #47
      Re: [NL25] bluelite päevik

      Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
      Kui mõtled fishi vastu siis jah

      kui mõtled kõigi vastu, siis julgen vastu vaielda, võib olla väga-väga kasumlik imo
      Mõtlesin jah antud kätt konkreetselt ehk fishi vastu. Ja usun et võib +ev olla flattida mõne regu vastu, aga siiski imo mitte 'väga-väga' kasumlik. :)

      Comment

      • bluelite
        Vana Tegija
        • Nov 2010
        • 1190

        #48
        Re: [NL25] bluelite päevik

        Mis parameetrid ma HEM1's pean panema, et näha kuidas ma CO'l ja BTN'il bb ja sb poolt tehtud 3b vastu hakkama olen saanud. Ja mismoodi ma saan vaadata seda, kuidas minu blaindidelt tehtud 3b on BNT ja Co vastu toiminud?
        Last edited by bluelite; 19.06.13, 16:24.

        Comment

        • Kotkas1000
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 2305

          #49
          Re: [NL25] bluelite päevik

          Ma olen paari tunni pärast skypes, aitan filtedada.

          Comment

          • jrgn hell
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 3328

            #50
            Re: [NL25] bluelite päevik

            Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
            Ma olen paari tunni pärast skypes, aitan filtedada.
            Kui palju pole paluda ja viistid, siis äkki mingi kiire overview?

            Tänud ette, kui saab. Kui ei, siis pole ka midagi, knowhow maksab

            Comment

            • bluelite
              Vana Tegija
              • Nov 2010
              • 1190

              #51
              Re: [NL25] bluelite päevik

              Njah, ei oska mina seda mängu. Roll kuivab vaikselt kokku ja eks näis, mis siis.

              Comment

              • bluelite
                Vana Tegija
                • Nov 2010
                • 1190

                #52
                Re: [NL25] bluelite päevik

                Väike illustratiivne pilt ka.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • Kotkas1000
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 2305

                  #53
                  Re: [NL25] bluelite päevik

                  Tee pastilaaga 5 sessi järjest ja ma olen kindel, et saad graafiku teises suunas liikuma lõpuks.

                  Comment

                  • Kotkas1000
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 2305

                    #54
                    Re: [NL25] bluelite päevik

                    Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
                    Kui palju pole paluda ja viistid, siis äkki mingi kiire overview?

                    Tänud ette, kui saab. Kui ei, siis pole ka midagi, knowhow maksab
                    oh krt, ma ei pannud seda palvet tähelegi. Mis sind täpselt huvitab? Võin seletada, kuidas mingite filtriteni jõuda.

                    Comment

                    • bluelite
                      Vana Tegija
                      • Nov 2010
                      • 1190

                      #55
                      Re: [NL25] bluelite päevik

                      Mul ei ole selleks enam vahendeid.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #56
                        Re: [NL25] bluelite päevik

                        63BI downswinge ei juhtu. 25NL-is never.

                        Comment

                        • bluelite
                          Vana Tegija
                          • Nov 2010
                          • 1190

                          #57
                          Re: [NL25] bluelite päevik

                          Nagu ülevalpool kirjutasin, siis ma lihtsalt ei oska seda mängu. Tean, et mu mäng on halb, kuid ei oska selle parandamiseks midagi ette ka võtta.

                          Comment

                          • bi0hazard
                            Vana Tegija
                            • Jul 2010
                            • 1342

                            #58
                            Re: [NL25] bluelite päevik

                            suht sõbralik soovitus minu poolt on, et tee 2p2 omale kasutaja ja hakka micro teemades kaasa rääkima, käsi analüüsima jms. ise käin ka seda teedpidi ja päris palju on hetkeemotsiooni pealt kasulikku infot tulnud. 6max v FR ?

                            Comment

                            • bluelite
                              Vana Tegija
                              • Nov 2010
                              • 1190

                              #59
                              Re: [NL25] bluelite päevik

                              2p2 on kasutaja olemas ja FR

                              Comment

                              • bluelite
                                Vana Tegija
                                • Nov 2010
                                • 1190

                                #60
                                Re: [NL25] bluelite päevik

                                Täna hommikust jooksu iseloomustab see käsi.

                                Grabbed by Holdem Manager
                                NL Holdem $0.10(BB) Poker Stars
                                SB ($3.90)
                                BB ($4.80)
                                Hero ($10.15)

                                Dealt to Hero 5 Q

                                Hero raises to $0.25, fold, BB calls $0.15

                                FLOP ($0.55) 9 8 3

                                BB checks, Hero bets $0.40, BB calls $0.40

                                TURN ($1.35) 9 8 3 3

                                BB checks, Hero bets $1.02, BB calls $1.02

                                RIVER ($3.39) 9 8 3 3 T

                                BB checks, Hero bets $1.60, BB raises to $3.13 (AI), Hero calls $1.53

                                Hero shows 5 Q
                                (Pre 48%, Flop 65.6%, Turn 0.0%)

                                BB shows 3 3
                                (Pre 52%, Flop 34.4%, Turn 100.0%)

                                BB wins $9.22

                                Comment

                                Working...