bluelite päevik [NL25]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #31
    Re: [NL25] bluelite päevik

    3b coldcall on nobrainer. ilmselt +ev oleks igasugused head sc ka. mu eelnev jutt "as played" kohta.
    Last edited by pastilaa; 11.06.13, 07:42.

    Comment

    • bluelite
      Vana Tegija
      • Nov 2010
      • 1190

      #32
      Re: [NL25] bluelite päevik

      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
      3b coldcall on nobrainer. ilmselt +ev oleks igasugused head sc ka. mu jutt "as played" kohta.
      Kuidas ise seda mänginud oleksid?

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #33
        Re: [NL25] bluelite päevik

        imo täitsa normilt mängitud. SB shove calliks ofc ära.

        Comment

        • virukunn
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 2036

          #34
          Re: [NL25] bluelite päevik

          Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
          imo täitsa normilt mängitud. SB shove calliks ofc ära.
          +1

          E: kui foldis BB shovele ikka obv.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #35
            Re: [NL25] bluelite päevik

            Algselt postitas bluelite Vaata postitust
            Kuidas ise seda mänginud oleksid?
            kui lõpus foldisid, siis samamoodi

            Comment

            • Konso
              Grinder
              • Nov 2009
              • 936

              #36
              Re: [NL25] bluelite päevik

              Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
              TTga seal callida BB squeeze on ju jumala ok. Konso, räägi miks see ok pole?
              ilmselt tõesti on ok, et fish sees hoida, eile õhtul tundus mulle 4bet parem aga see oli ka peale 12h tööpäeva ning 4 õlut :D

              BB squeezib seal üsna laialt, kas parem pre pole kätte saada see pott või fishiga poti peale mängida?

              Comment

              • bluelite
                Vana Tegija
                • Nov 2010
                • 1190

                #37
                Re: [NL25] bluelite päevik

                Kolan ikka oma HEM'i andmebaasi läbi ja see, mis sealt vastu vaatab on ikka suhteliselt kole. Pole ime, et mul graafik on selline, nagu see on. Päris mitu WTF ma teen momenti on juba täna olnud. Word on lahti ja kirjutan oma lollused üles, hiljem püüan neid vähe üldistada ja siis jupphaaval oma mängust välja noppida. Kui keegi oskab mind blaindide mängu koha pealt mõne asjaliku viitega kostitada, siis oleksin väga tänulik.

                Jätkame!

                Comment

                • bluelite
                  Vana Tegija
                  • Nov 2010
                  • 1190

                  #38
                  Re: [NL25] bluelite päevik

                  Palun kommentaare käe kohta. Kas pre 4b flat ok? Kas flopis peaksime bettima? Turniss teeme mida?

                  Grabbed by Holdem Manager
                  NL Holdem $0.25(BB) Replayer
                  SB ($21.95) - 36/20 käsi 94
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  BB ($25)
                  UTG ($25.52)
                  UTG+1 ($18.22)
                  Hero ($25.87)
                  BTN ($13.50)

                  Dealt to Hero K A

                  UTG raises to $0.62, fold, Hero raises to $2.25, fold, SB raises to $4.25, fold, fold, Hero calls $2

                  FLOP ($9.37) 2 5 K

                  SB checks, Hero checks

                  TURN ($9.37) 2 5 K 8

                  SB bets $3.50, HERO??

                  Comment

                  • kala6li
                    Grinder
                    • Mar 2013
                    • 635

                    #39
                    Re: [NL25] bluelite päevik

                    pre fold või shove imo,
                    Last edited by kala6li; 17.06.13, 21:59.

                    Comment

                    • Cypher0
                      Pokkerihai
                      • Jan 2010
                      • 1512

                      #40
                      Re: [NL25] bluelite päevik

                      Algselt postitas bluelite Vaata postitust
                      Palun kommentaare käe kohta. Kas pre 4b flat ok? Kas flopis peaksime bettima? Turniss teeme mida?

                      Grabbed by Holdem Manager
                      NL Holdem $0.25(BB) Replayer
                      SB ($21.95) - 36/20 käsi 94
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      BB ($25)
                      UTG ($25.52)
                      UTG+1 ($18.22)
                      Hero ($25.87)
                      BTN ($13.50)

                      Dealt to Hero K A

                      UTG raises to $0.62, fold, Hero raises to $2.25, fold, SB raises to $4.25, fold, fold, Hero calls $2

                      FLOP ($9.37) 2 5 K

                      SB checks, Hero checks

                      TURN ($9.37) 2 5 K 8

                      SB bets $3.50, HERO??
                      Shove pre. 4b callimine imo suht suur leak.

                      Comment

                      • Kotkas1000
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 2305

                        #41
                        Re: [NL25] bluelite päevik

                        Ship pre. Kui juba flattisid, siis bet flop, shove turn. As played, siis ma callin turni ja shoven riveri.

                        Comment

                        • raudtee(EST)
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 288

                          #42
                          Re: [NL25] bluelite päevik

                          4b või shove pre. Fishi vastu postflop hittimisel ei tasu midagi fancyt tegema hakata, antud käe näitel flopis tead, et tahad bettida 3 tänavat (või juba enne nupud sisse saada). Kui laud on nii kuiv nagu antud käes, siis flopi betsizingu ehk hoiaks +1/2psb kandis, aga turni ss kaart annab juurde hande, mida fish ei foldiks - seega edasi betiks suurelt.

                          Comment

                          • HerrJanks
                            Pokkerihai
                            • Jul 2011
                            • 3769

                            #43
                            Re: [NL25] bluelite päevik

                            Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
                            Shove pre. 4b callimine imo suht suur leak.
                            Kui mõtled fishi vastu siis jah

                            kui mõtled kõigi vastu, siis julgen vastu vaielda, võib olla väga-väga kasumlik imo

                            Comment

                            • bluelite
                              Vana Tegija
                              • Nov 2010
                              • 1190

                              #44
                              Re: [NL25] bluelite päevik

                              Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                              Kui mõtled fishi vastu siis jah

                              kui mõtled kõigi vastu, siis julgen vastu vaielda, võib olla väga-väga kasumlik imo
                              Palun põhjenda.

                              Comment

                              • HerrJanks
                                Pokkerihai
                                • Jul 2011
                                • 3769

                                #45
                                Re: [NL25] bluelite päevik

                                No agressiivsete regularide vastu, kelle range on wide. Sa tead, et nad shovele foldivad ja siis hakkad flattima, et ta nõrgem range sees hoida, IP saad väga widelt flattida imo. OOP on parem shoveda, aga QQ-AA võib flattida.

                                Comment

                                Working...