bluelite päevik [NL25]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bi0hazard
    Vana Tegija
    • Jul 2010
    • 1342

    #16
    Re: [NL25] bluelite päevik

    MP1 standard cbet, CO ju whaal, tõstab seal tõenäoliselt igast pasaga, Acx jms, ma ajaks ka sisse.

    EDIT: jõudis kohale, et FR, ei ole kõige teravam FRi vallas, aga tahaks ikka sisse ajada :)
    Last edited by bi0hazard; 10.02.13, 17:23.

    Comment

    • raudtee(EST)
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 288

      #17
      Re: [NL25] bluelite päevik

      Pf call ok. Kuna BB deep fish, isegi kui co (fish) oleks 3bettinud, siis 3b cold call on ainest.

      Flopis callin, et fishid paneks potti rublasi juurde ja annan nitile võimaluse ülepaariga shoveda.

      Comment

      • bluelite
        Vana Tegija
        • Nov 2010
        • 1190

        #18
        Re: [NL25] bluelite päevik

        Mindset on suhteliselt katki ja püüan hetkel põhjustele jälile saada. Mitte küll raamatuid lugedes, vaid ennast analüüsides. Lisaks enda analüüsile võtsin eile õhtul ka oma käte analüüsi lõpuks käsile. Palju seda teha ei jõudnud, kuna alustasin suhteliselt hilja, kuid kiidan ennast, et algust tegin. Plaan on käia kõik positsioonid ja kõik võimalikud situatsioonid põhjalikult läbi, et aru saada, kus ja mida ma valesti teen, sest valesti ma teen ja suhteliselt palju, kuna viimased 240 tuhat kätt olen NL25s be lasknud - puhas "mängu rõõm". Edaspidi püüan ka siin oma tegevusi rohkem kajastada. Siht on igatahes silme ees. Edu mulle!

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #19
          Re: [NL25] bluelite päevik

          edu sulle!

          Comment

          • viki
            Grinder
            • Apr 2010
            • 893

            #20
            Re: [NL25] bluelite päevik

            Äkki oleks mõistlik coach võtta.Muidu edu tegemistes!

            Comment

            • bluelite
              Vana Tegija
              • Nov 2010
              • 1190

              #21
              Re: [NL25] bluelite päevik

              Algselt postitas viki Vaata postitust
              Äkki oleks mõistlik coach võtta.Muidu edu tegemistes!
              Coachi võtmisest ei ole kasu, kui ma ise tööd ei tee. Olen siit sealt erinevat abi saanud, kuid ma ei ole enda laiskusest tulenevalt sellest maksimumi võtnud. Tahan suuremat rõhku panna enda distsiplineerimisele ning meelde tuletada kõike seda, mida helgemad pead mulle aja jooksul õpetada on püüdnud.

              Nüüd teengi HEM'i lahti ja hakkan uurima, mis hästi, mis halvasti.
              Last edited by bluelite; 10.06.13, 19:09.

              Comment

              • bluelite
                Vana Tegija
                • Nov 2010
                • 1190

                #22
                Re: [NL25] bluelite päevik

                Käe kohta midagi ei mäleta, kammin lihtsalt oma andmebaasi läbi. Kas bb ületõste callimine on ok, või oleks pidanud üle tõstma? As played foldime või callime?

                Grabbed by Holdem Manager
                NL Holdem $0.25(BB) Replayer
                SB ($14.08) 82/27 11 kätt
                BB ($25)
                19/16 3b bb'lt 14 (29), sqz 12 (26)
                UTG ($10)
                Hero ($26.20)
                UTG+2 ($19.89)
                MP1 ($25)
                CO ($10)
                BTN ($31.05)

                Dealt to Hero T T

                fold, Hero raises to $0.75, fold, fold, fold, fold, SB calls $0.65, BB raises to $2.75, Hero calls $2, SB raises to $14.08 (AI), BB raises to $25 (AI), Hero???

                Comment

                • Owner85
                  Klubi Liige
                  • Aug 2009
                  • 2146

                  #23
                  Re: [NL25] bluelite päevik

                  See on fold sa oled seal alati taga või lihtsalt flipad ja 2he mehe vastu ei ole hea flipata

                  Comment

                  • Konso
                    Grinder
                    • Nov 2009
                    • 936

                    #24
                    Re: [NL25] bluelite päevik

                    ei ole BB ületõstmise callimine ok. 4bet või fold.

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #25
                      Re: [NL25] bluelite päevik

                      foldiks ka QQ ja AK ilmselt.

                      Comment

                      • Kotkas1000
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 2305

                        #26
                        Re: [NL25] bluelite päevik

                        Sb stack on küll piiripealne, kuid võib vahest seal vist pre coldcallida küll 3beti. Oleks mingi 70bb+ deep, siis ma ei kahtleks. SB shove ja regi calli peale foldin, ainult btn shove ja regi foldi puhul instacall ofc.

                        Comment

                        • q_q
                          dibs esimesele naisele, kes siia satub
                          • Jan 2011
                          • 6303

                          #27
                          Re: [NL25] bluelite päevik

                          Algselt postitas Konso Vaata postitust
                          ei ole BB ületõstmise callimine ok.
                          on küll

                          Comment

                          • muttaja
                            Pokkerihai
                            • Dec 2010
                            • 1965

                            #28
                            Re: [NL25] bluelite päevik

                            Algselt postitas q_q Vaata postitust
                            on küll
                            Sellised väited on puhas kuld

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #29
                              Re: [NL25] bluelite päevik

                              TTga seal callida BB squeeze on ju jumala ok. Konso, räägi miks see ok pole?

                              Comment

                              • bluelite
                                Vana Tegija
                                • Nov 2010
                                • 1190

                                #30
                                Re: [NL25] bluelite päevik

                                Mis oleks miinimum, millega sa seda teeksid seal? TT?

                                Comment

                                Working...