Re: [NL25] bluelite päevik
MP1 standard cbet, CO ju whaal, tõstab seal tõenäoliselt igast pasaga, Acx jms, ma ajaks ka sisse.
EDIT: jõudis kohale, et FR, ei ole kõige teravam FRi vallas, aga tahaks ikka sisse ajada :)
MP1 standard cbet, CO ju whaal, tõstab seal tõenäoliselt igast pasaga, Acx jms, ma ajaks ka sisse.
EDIT: jõudis kohale, et FR, ei ole kõige teravam FRi vallas, aga tahaks ikka sisse ajada :)
T
Comment