[NL5 ZOOM] AshrakWhite uus algus
Collapse
X
-
-
Re: [NL5 ZOOM] AshrakWhite uus algus
SB had 9
, A
(one pair, sevens).
Hero had K
, A
(two pair, Kings and sevens).
Outcome: SB won $5.86
Comment
-
Re: [NL5 ZOOM] AshrakWhite uus algus
lol busted"Money doesn't make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million." <br />Arnold Schwarzenegger
Comment
-
Re: [NL5 ZOOM] AshrakWhite uus algus
Parandasin ära selle broken käe, ilmselt konversiooni käigus läks võssa.
Comment
-
Re: [NL5 ZOOM] AshrakWhite uus algus
sickid biidid jep. aga enamus ju mingite shortstäkkide vastu.paar diibimat kätt ja mõni full stäkk.ja indeed mängi parem tavalisi laudu.see ongi üks bad beatide paradiis seal:)
Comment
-
Re: [NL5 ZOOM] AshrakWhite uus algus
nii ka nüüd ei saa võtta et bad biidite paradiis. Miks peaks zoomi biidid erinema regular biitidest?!Algselt postitas redddman10 Vaata postitustsickid biidid jep. aga enamus ju mingite shortstäkkide vastu.paar diibimat kätt ja mõni full stäkk.ja indeed mängi parem tavalisi laudu.see ongi üks bad beatide paradiis seal:)
Comment
-
Re: [NL5 ZOOM] AshrakWhite uus algus
Ma mäletan, kui sa aastaid tagasi tegid ühe video oma mängust ja sealt on meelde jäänud selline liigutus, et teed mingi otsuse ühel tänaval ja siis järgmine otsus oleks nagu ainult näha showdowni. Nüüd peale uut algust paistab su kätest samasugust suhtumist välja, saad pihta ja siis on edasine mäng väga lühike. Antud käed on muidugi standard, aga tõenäoliselt on väga palju käsi selliseid, kus paned vastase lihtsa otsuse ette, et foldib sitemad ja jätkab parematega. Kui NL5 tainad callivad su vastu alati sitemaga, siis on veel teine pool pokkerist, kus nad peaksid paremad käed foldima. Seejärel sitemaga bettima.
Edu ja loodan, et sa ikka jätkad, kui võimalik, võta coach.
Comment
-
Re: [NL5 ZOOM] AshrakWhite uus algus
RakeBack toidab.Algselt postitas Pumper Vaata postitustKust niipalju raha said, et ikka veel mängid Askar? Võidetud käsi polegi?
Comment
-
Re: [NL5 ZOOM] AshrakWhite uus algus
RB-ga väiksemad pokkeritoad ongi paremad alustada ilmselt, kui 300daala roll koos siis lennata starsi ja alustada nl10. Selle 50k käega oleks 30% rb-ga saanud 20 daala asemel umbes 200 daala ilmselt rb-d. Ise üritasin ka starsi nl2 ja nl5 Zoomi, suht BE jooksin aga siiski plussis umbes 30k kätt. Proovisin ka nl10 ja tundus palju parem mängida kui 73o-d jne ei coldcalli PFR peale. Starsis on alla nl10 jama regular laudu multitableda sest need on vist "fast" ehk 15 sekki vms, sp on tõesti mõtekam regular laudade asemel zoomi mängida enne nl10-t.
Comment
-
Re: [NL5 ZOOM] AshrakWhite uus algus
silverstar onAlgselt postitas Mrt1989 Vaata postitustMis rakeback sul on ? Mingi first depo boonus ? Alla Platinum stari on rb pmst olematu starsis. :D
Comment
-
Re: [NL5 ZOOM] AshrakWhite uus algus
NL2 silverstar = supernovaAlgselt postitas Mrt1989 Vaata postitustMis rakeback sul on ? Mingi first depo boonus ? Alla Platinum stari on rb pmst olematu starsis. :D
NL5 goldstar = supernova
NL10 platinumstar = supernova
nanostakesis on special bonused PS-s
Tavaline silverstar saab $1 rake eest 8,25 FPP-d.
NL2 silverstar saab $1 rake eest 15 FPP-d ja rake on ainult 3,5% capped at $0.30, mis on oluliselt madalam kui tavaline rake.Last edited by Strawberry; 06.02.13, 07:06.
Comment
-
Re: [NL5 ZOOM] AshrakWhite uus algus
Ja siis vahetab selle hunniku FPP-sid 25 daala kaupa lahti?Algselt postitas Strawberry Vaata postitustNL2 silverstar = supernova
NL5 goldstar = supernova
NL10 platinumstar = supernova
nanostakesis on special bonused PS-s
Tavaline silverstar saab $1 rake eest 8,25 FPP-d.
NL2 silverstar saab $1 rake eest 15 FPP-d ja rake on ainult 3,5% capped at $0.30, mis on oluliselt madalam kui tavaline rake.
Comment
Comment