[NL5 ZOOM] AshrakWhite uus algus

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • AshrakWhite
    Grinder
    • Oct 2008
    • 666

    #91
    Re: [NL5 ZOOM] AshrakWhite uus algus

    Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Nii on jah keeruline võita kui 2 paari on nõrgem kui paar.
    hmm? ei mõista :)

    Comment

    • ristijeesus
      Klubi Liige
      • Oct 2009
      • 2533

      #92
      Re: [NL5 ZOOM] AshrakWhite uus algus

      SB had 9 , A (one pair, sevens).
      Hero had K , A (two pair, Kings and sevens).
      Outcome: SB won $5.86

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #93
        Re: [NL5 ZOOM] AshrakWhite uus algus

        lol busted
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • AshrakWhite
          Grinder
          • Oct 2008
          • 666

          #94
          Re: [NL5 ZOOM] AshrakWhite uus algus

          Parandasin ära selle broken käe, ilmselt konversiooni käigus läks võssa.

          Comment

          • redddman10
            Grinder
            • Aug 2010
            • 703

            #95
            Re: [NL5 ZOOM] AshrakWhite uus algus

            sickid biidid jep. aga enamus ju mingite shortstäkkide vastu.paar diibimat kätt ja mõni full stäkk.ja indeed mängi parem tavalisi laudu.see ongi üks bad beatide paradiis seal:)

            Comment

            • AshrakWhite
              Grinder
              • Oct 2008
              • 666

              #96
              Re: [NL5 ZOOM] AshrakWhite uus algus

              Algselt postitas redddman10 Vaata postitust
              sickid biidid jep. aga enamus ju mingite shortstäkkide vastu.paar diibimat kätt ja mõni full stäkk.ja indeed mängi parem tavalisi laudu.see ongi üks bad beatide paradiis seal:)
              nii ka nüüd ei saa võtta et bad biidite paradiis. Miks peaks zoomi biidid erinema regular biitidest?!

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #97
                Re: [NL5 ZOOM] AshrakWhite uus algus

                Ma mäletan, kui sa aastaid tagasi tegid ühe video oma mängust ja sealt on meelde jäänud selline liigutus, et teed mingi otsuse ühel tänaval ja siis järgmine otsus oleks nagu ainult näha showdowni. Nüüd peale uut algust paistab su kätest samasugust suhtumist välja, saad pihta ja siis on edasine mäng väga lühike. Antud käed on muidugi standard, aga tõenäoliselt on väga palju käsi selliseid, kus paned vastase lihtsa otsuse ette, et foldib sitemad ja jätkab parematega. Kui NL5 tainad callivad su vastu alati sitemaga, siis on veel teine pool pokkerist, kus nad peaksid paremad käed foldima. Seejärel sitemaga bettima.
                Edu ja loodan, et sa ikka jätkad, kui võimalik, võta coach.

                Comment

                • estkriz
                  Jube Noob
                  • Dec 2012
                  • 123

                  #98
                  Re: [NL5 ZOOM] AshrakWhite uus algus

                  Proovi FR nl5 ZOOMI mingi 12/8 stattidega 2-3 lauda, vaata kas winrate läheb paremaks.

                  Comment

                  • Pumper
                    Klubi Liige
                    • Mar 2009
                    • 2359

                    #99
                    Re: [NL5 ZOOM] AshrakWhite uus algus

                    Kust niipalju raha said, et ikka veel mängid Askar? Võidetud käsi polegi?

                    Comment

                    • AshrakWhite
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 666

                      #100
                      Re: [NL5 ZOOM] AshrakWhite uus algus

                      Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                      Kust niipalju raha said, et ikka veel mängid Askar? Võidetud käsi polegi?
                      RakeBack toidab.

                      Comment

                      • Mrt1989
                        Grinder
                        • Mar 2010
                        • 999

                        #101
                        Re: [NL5 ZOOM] AshrakWhite uus algus

                        Mis rakeback sul on ? Mingi first depo boonus ? Alla Platinum stari on rb pmst olematu starsis. :D

                        Comment

                        • estkriz
                          Jube Noob
                          • Dec 2012
                          • 123

                          #102
                          Re: [NL5 ZOOM] AshrakWhite uus algus

                          RB-ga väiksemad pokkeritoad ongi paremad alustada ilmselt, kui 300daala roll koos siis lennata starsi ja alustada nl10. Selle 50k käega oleks 30% rb-ga saanud 20 daala asemel umbes 200 daala ilmselt rb-d. Ise üritasin ka starsi nl2 ja nl5 Zoomi, suht BE jooksin aga siiski plussis umbes 30k kätt. Proovisin ka nl10 ja tundus palju parem mängida kui 73o-d jne ei coldcalli PFR peale. Starsis on alla nl10 jama regular laudu multitableda sest need on vist "fast" ehk 15 sekki vms, sp on tõesti mõtekam regular laudade asemel zoomi mängida enne nl10-t.

                          Comment

                          • AshrakWhite
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 666

                            #103
                            Re: [NL5 ZOOM] AshrakWhite uus algus

                            Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
                            Mis rakeback sul on ? Mingi first depo boonus ? Alla Platinum stari on rb pmst olematu starsis. :D
                            silverstar on

                            Comment

                            • Strawberry
                              Varasemalt kasutaja "romeo"
                              • Aug 2012
                              • 1229

                              #104
                              Re: [NL5 ZOOM] AshrakWhite uus algus

                              Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
                              Mis rakeback sul on ? Mingi first depo boonus ? Alla Platinum stari on rb pmst olematu starsis. :D
                              NL2 silverstar = supernova
                              NL5 goldstar = supernova
                              NL10 platinumstar = supernova

                              nanostakesis on special bonused PS-s

                              Tavaline silverstar saab $1 rake eest 8,25 FPP-d.
                              NL2 silverstar saab $1 rake eest 15 FPP-d ja rake on ainult 3,5% capped at $0.30, mis on oluliselt madalam kui tavaline rake.
                              Last edited by Strawberry; 06.02.13, 07:06.

                              Comment

                              • Pumper
                                Klubi Liige
                                • Mar 2009
                                • 2359

                                #105
                                Re: [NL5 ZOOM] AshrakWhite uus algus

                                Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                                NL2 silverstar = supernova
                                NL5 goldstar = supernova
                                NL10 platinumstar = supernova

                                nanostakesis on special bonused PS-s

                                Tavaline silverstar saab $1 rake eest 8,25 FPP-d.
                                NL2 silverstar saab $1 rake eest 15 FPP-d ja rake on ainult 3,5% capped at $0.30, mis on oluliselt madalam kui tavaline rake.
                                Ja siis vahetab selle hunniku FPP-sid 25 daala kaupa lahti?

                                Comment

                                Working...