[NL5 ZOOM] AshrakWhite uus algus

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • EestiAA
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1132

    #46
    Re: [NL2 ZOOM] AshrakWhite uus algus

    Proovi palju õppevideosid vaadata, ja grindi palju käsi.
    Mida rohkem käsi saad seda kergemaks otsused muutuvad kui readid hudi õieti.
    Ise mängin FR nl25 zoomi ja 3bet hakkab 10% peale ronima.
    (17K kätt)

    Comment

    • atu1337
      Julm Donk
      • Feb 2009
      • 68

      #47
      Re: [NL2 ZOOM] AshrakWhite uus algus

      no offence, aga NL2 Zoom on totaalne pask, võta parem fullring lauad ette ja printing $$$$

      Comment

      • AshrakWhite
        Grinder
        • Oct 2008
        • 666

        #48
        Re: [NL2 ZOOM] AshrakWhite uus algus

        Ei ole seal hullu midagi, abused positsiooni, jälgid vastase betsizezid ja tuleb.

        Sain oma taunswingist ka välja, samas olen rõvedalt positsionaalseks ka läinud. paistab toimivat, taastasin 2 päevaga kõik kaotused ja lisaks võitsin ka midagi juurde, täna paar sessi NL2'te ja broll lubas NL5te mängima hakata. tänase päeva graafik on muljetavaldav.

        Comment

        • AshrakWhite
          Grinder
          • Oct 2008
          • 666

          #49
          Re: [NL2 ZOOM] AshrakWhite uus algus

          Legendaarne käsi ka (sessi lõpupoole see mõnus hüpe) tra vaatasin ikka mitu korda üle et on ikka OK callida või mitte, SFi blocker ka :D

          PokerStars Zoom No-Limit Hold'em, $0.05 BB (6 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

          saw flop | saw showdown

          Button ($11.35)
          SB ($4.24)
          BB ($5.46)
          Hero (UTG) ($15.91)
          MP ($2.35)
          CO ($22.47)

          Preflop: Hero is UTG with A, 9
          Hero bets $0.15, MP calls $0.15, CO calls $0.15, 3 folds

          Flop: ($0.52) K, 5, Q (3 players)
          Hero bets $0.30, 1 fold, CO calls $0.30

          Turn: ($1.12) J (2 players)
          Hero bets $0.60, CO raises to $2, Hero calls $1.40

          River: ($5.12) 6 (2 players)
          Hero bets $3.60, CO raises to $20.02 (All-In), Hero calls $9.86 (All-In)

          Total pot: $32.04 | Rake: $1

          Results below:
          Hero had A, 9 (flush, Ace high).
          CO had A, J (one pair, Jacks).
          Outcome: Hero won $31.04
          Last edited by AshrakWhite; 26.01.13, 20:49.

          Comment

          • Pokutaja
            Julm Donk
            • Feb 2012
            • 84

            #50
            Re: [NL2 ZOOM] AshrakWhite uus algus

            UTG-lt A9s avang sul standard?

            Comment

            • AshrakWhite
              Grinder
              • Oct 2008
              • 666

              #51
              Re: [NL2 ZOOM] AshrakWhite uus algus

              Algselt postitas Pokutaja Vaata postitust
              UTG-lt A9s avang sul standard?
              Enamasti küll.

              Comment

              • Mrt1989
                Grinder
                • Mar 2010
                • 999

                #52
                Re: [NL2 ZOOM] AshrakWhite uus algus

                Algselt postitas Pokutaja Vaata postitust
                UTG-lt A9s avang sul standard?
                Loogiline ju , 6max

                Comment

                • AshrakWhite
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 666

                  #53
                  Re: [NL2 ZOOM] AshrakWhite uus algus

                  ma isegi suht tight 6maxi jaoks. any suited ace peaks mahtuma UTG rangesse avamiseks.

                  Comment

                  • AshrakWhite
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 666

                    #54
                    Re: [NL2 ZOOM] AshrakWhite uus algus

                    Täna siis BE, teine sess läks veits nahka KK vs AA, QQ vs AA ja 2x set over set millest ühe korra suutsin kuidagi mitte full stacki ära jagada.

                    katsetasin ka uut strateegiat et ka punane joon üless saada (non SD) senimaani tundub et töötab be või +EV.

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #55
                      Re: [NL2 ZOOM] AshrakWhite uus algus

                      Algselt postitas AshrakWhite Vaata postitust
                      ma isegi suht tight 6maxi jaoks. any suited ace peaks mahtuma UTG rangesse avamiseks.
                      See on küll jama.

                      Comment

                      • AshrakWhite
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 666

                        #56
                        Re: [NL2 ZOOM] AshrakWhite uus algus

                        Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                        See on küll jama.
                        ajan jah pada A8s+ EP

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #57
                          Re: [NL2 ZOOM] AshrakWhite uus algus

                          Algselt postitas AshrakWhite Vaata postitust
                          ajan jah pada A8s+ EP
                          Arvan, et ikkagi liiga loose ja dominated ATs+ maby ja see oleneb ka lauast suumis pigem AJs+ kui riidid olemas, et fishid blindidel siis ehk laiemalt?

                          Comment

                          • AshrakWhite
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 666

                            #58
                            Re: [NL2 ZOOM] AshrakWhite uus algus

                            Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                            Arvan, et ikkagi liiga loose ja dominated ATs+ maby ja see oleneb ka lauast suumis pigem AJs+ kui riidid olemas, et fishid blindidel siis ehk laiemalt?
                            zuumis ei tasu olla eriti tight LAG töötab. väga palju fast folde ja minimaalselt 3b.

                            Comment

                            • AshrakWhite
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 666

                              #59
                              Re: [NL2 ZOOM] AshrakWhite uus algus

                              Eile sattusin veel kahe massiivse vea peale mängus. seda näitab ka graafik.

                              * Ära mängi kui sitt tuju
                              * Lõpeta mängimine kui ei ole A game

                              Comment

                              • AshrakWhite
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 666

                                #60
                                Re: [NL2 ZOOM] AshrakWhite uus algus

                                loll küss ka, kuidasm a teema pealkirja muudan? kuna nüüd nl5

                                Comment

                                Working...