[NL5 ZOOM] AshrakWhite uus algus

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • AshrakWhite
    Grinder
    • Oct 2008
    • 666

    #16
    Re: [NL2 ZOOM] AshrakWhite uus algus

    Adjustisin siis veidi mängu astavalt Mrt soovitustele, buttonilt lahtisemaks eest kinnisemaks, paistab senimaani et toimib.

    tänane graafik:

    Comment

    • vilkar
      Klubi Liige
      • Jul 2009
      • 1290

      #17
      Re: [NL2 ZOOM] AshrakWhite uus algus

      miks mitte 6max nl 2? seal imo mäng loosem ja igast tumbasid koos :D imo mingi 5-10 BI päevad peaks standard olema nl 2.

      Mingi päev katsetasin trios nl 2 blaze (starsi zoom) ja nl 2 hu blazes tegin 2-3 tunniga 1000bb deep turnade kõrvale :D ja noh igast paska nägin ikka nagu flopist bottom pair donk shove ette jne :D seal callitakse suht insta AT-AJ su allinni pre või vastupidi shovetekase tyhjast kohast A2 vms käega ette jääb ainult callida kui korralikum paar või AQ+ käes...

      Comment

      • AshrakWhite
        Grinder
        • Oct 2008
        • 666

        #18
        Re: [NL2 ZOOM] AshrakWhite uus algus

        Algselt postitas vilkar Vaata postitust
        miks mitte 6max nl 2? seal imo mäng loosem ja igast tumbasid koos :D imo mingi 5-10 BI päevad peaks standard olema nl 2.

        Mingi päev katsetasin trios nl 2 blaze (starsi zoom) ja nl 2 hu blazes tegin 2-3 tunniga 1000bb deep turnade kõrvale :D ja noh igast paska nägin ikka nagu flopist bottom pair donk shove ette jne :D seal callitakse suht insta AT-AJ su allinni pre või vastupidi shovetekase tyhjast kohast A2 vms käega ette jääb ainult callida kui korralikum paar või AQ+ käes...
        ongi jah 6-max ja umbes nii on. Samas mu standard normal solid play oli sitt, nüüd adjustisin ja paistab normaalsem ei ole enam ulme imelikke kohti kus niisama ära stackin.

        Comment

        • AshrakWhite
          Grinder
          • Oct 2008
          • 666

          #19
          Re: [NL2 ZOOM] AshrakWhite uus algus

          Mnjaa sellised päevad panevad kohe appi karjuma, juu siis olengi nii sitt mängija.

          Comment

          • SANGPOMM
            Õpihimuline Mängur
            • Mar 2010
            • 479

            #20
            Re: [NL2 ZOOM] AshrakWhite uus algus

            jooksed ju alla EV . Pea püsti! igapäev ei saagi võita, long term on see mis määrab :) EDU!

            Comment

            • AshrakWhite
              Grinder
              • Oct 2008
              • 666

              #21
              Re: [NL2 ZOOM] AshrakWhite uus algus

              Algselt postitas SANGPOMM Vaata postitust
              jooksed ju alla EV . Pea püsti! igapäev ei saagi võita, long term on see mis määrab :) EDU!
              ma tean jah ma niisama ajan sitta :D iga kord kui sain 70% eq rahad sisse naeratasin kuigi nupud läksid vales suunas.

              Comment

              • AshrakWhite
                Grinder
                • Oct 2008
                • 666

                #22
                Re: [NL2 ZOOM] AshrakWhite uus algus

                Uus päev ja jälle ilusti alla EV jooks, paneb appi karjuma juba, loodetavasti ei saa raha otsa enne kui stabiliseerub või midagi.

                Comment

                • vilkar
                  Klubi Liige
                  • Jul 2009
                  • 1290

                  #23
                  Re: [NL2 ZOOM] AshrakWhite uus algus

                  Algselt postitas AshrakWhite Vaata postitust
                  Uus päev ja jälle ilusti alla EV jooks, paneb appi karjuma juba, loodetavasti ei saa raha otsa enne kui stabiliseerub või midagi.
                  :/ mis sa teed seal siis ?

                  Comment

                  • AshrakWhite
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 666

                    #24
                    Re: [NL2 ZOOM] AshrakWhite uus algus

                    Ilusale hommikule järgnes katastroofiline pärastlõuna.

                    hetkel graafik selline. parimatesse paladesse kuulub fakt et AK vs underpair ei võtnud kordagi (mingi 5 flippi) 66 boardil 6AA ei ole riveriks good kuna board paardub. jne jne mõnus.

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #25
                      Re: [NL2 ZOOM] AshrakWhite uus algus

                      Mindset on sul nõrk nagu kolme jalaga talleke. Alusta selle treenimisest ja kui NL2 tahad mängida siis lihtsalt grindi grindi grindi str8forward solid tight agressive mängu ja muudkui grindi. Kui see tundub aja raiskamine ja on natuke vaba raha siis depo mingi 150-200$ ja kobi NL5 ning grindi seal samasugust mängu kui arvad, et oled võimeline võitma. kui arvad, et ei ole siis lapi oma lekked Nl2 grindi grindi grindi ala 40-50K kätt maximum rohkem ma küll ei kulutaks Nl2-es aega ja kui vähegi biidid move up as afst as possible kuni jõuad Nl10. See on selline limiit kus pead hakkama tänasel päeval natuke rohkem mõtlema kui Nl2 ja mudiugi table select seni kuni võimalik.

                      Comment

                      • AshrakWhite
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 666

                        #26
                        Re: [NL2 ZOOM] AshrakWhite uus algus

                        noh ma ületasin just 50k kätt, aga sellist jooksu nagu siin pole ma elu sees kogenud. Ulme.

                        Ja pealekauba, kui NL2te ei biidi siis nahhui ma sinna ülesse donkama lähen. Jube kiiresti lähen selle 20 vms BI'ga broke kui AK vs 69o ei hoia. Pole sittagi teha, grindin edasi kuni hoidma hakkab ja siis vaatab edasi, ega brokeni enam siin limiidis kaugel minna ei ole mingi 40BI ja kohal see põhi ongi.
                        Last edited by AshrakWhite; 23.01.13, 11:22.

                        Comment

                        • ristijeesus
                          Klubi Liige
                          • Oct 2009
                          • 2533

                          #27
                          Re: [NL2 ZOOM] AshrakWhite uus algus

                          Asi ei ole jooksus. Nagu Camu juba ütles, siis positsioonidest ei tea sa midagi. Veel jäi silma, et päris palju lähed showdownile, aga ei võida isegi pooltel juhtudel. Flopi cbet on ka liiga suur. Tee tööd oma mängu parandamise kallal ja hakkab ka rahakest tulema.

                          Comment

                          • AshrakWhite
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 666

                            #28
                            Re: [NL2 ZOOM] AshrakWhite uus algus

                            Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                            Asi ei ole jooksus. Nagu Camu juba ütles, siis positsioonidest ei tea sa midagi. Veel jäi silma, et päris palju lähed showdownile, aga ei võida isegi pooltel juhtudel. Flopi cbet on ka liiga suur. Tee tööd oma mängu parandamise kallal ja hakkab ka rahakest tulema.
                            All EV jooksen, seega jooksus asi. see et AK vs AT sisse saad ja AT võtab on sitt jooks.

                            Comment

                            • Dnbftw
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 1808

                              #29
                              Re: [NL2 ZOOM] AshrakWhite uus algus

                              Mitu lauda korraga mängid ? Kui sitt jooks, tõmba nitisemaks ja mängi rohkem laudu. 17/13 on selline regulari mäng, ilmselgelt sina veel regular pole. Kuna tegemist ZOOMiga proovi nt 10/8 statidega, pm mängid pocketeid ja premiume. Saad mängust rohkem aimdust siis aina avad ranget, kõigepealt buttonilt ja co-lt loosemaks. AK-ga PFAI põrutada pole ka just kõige optimaalsem mäng, suurendab ainult variatsiooni. Märgista kindlasti regulare ning nitte erinevate värvidega, kellelt sb-lt, btnilt ja co-lt stealida saad.

                              Edit: Arvasin et pelad full ringi, 6-max on Tarmonatori soovitatud 17/15 hea.
                              Last edited by Dnbftw; 23.01.13, 17:28.

                              Comment

                              • Tarmonator
                                Lingiparandaja
                                • Oct 2008
                                • 3274

                                #30
                                Re: [NL2 ZOOM] AshrakWhite uus algus

                                Tegemist on 6maxiga, 10/8 vast päris soovitada ei tasu. 17/13 on vb enamvähem, aga veel parem on 17/15. Ja nagu siin härrad juba enne öelnud on, siis positsioon positsioon positsioon. Ja ära coldcalli nii palju. Ära sisene raisetud potti. Ava ise. Ja kuula mis nõu sulle teised annavad. Muidu jätkub "halb jooks" veel pikalt...

                                Comment

                                Working...