[NL5 ZOOM] AshrakWhite uus algus

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • AshrakWhite
    Grinder
    • Oct 2008
    • 666

    #1

    [NL5 ZOOM] AshrakWhite uus algus

    Mis sitasti see uuesti.
    Last edited by AshrakWhite; 18.05.15, 13:26.
  • Dnbftw
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1808

    #2
    Re: [NL2 ZOOM] AshrakWhite uus algus

    ZOOM ilge nitfest, toksi parem regular laudu ja liigud kiiremini üles limiitides.

    Comment

    • Mrt1989
      Grinder
      • Mar 2010
      • 999

      #3
      Re: [NL2 ZOOM] AshrakWhite uus algus

      Zoomis on hoopis teine dünaamika kui tava laudades. Päris tõsiselt õpi foldima sette ja KK pre flop.

      Comment

      • Tarmonator
        Lingiparandaja
        • Oct 2008
        • 3274

        #4
        Re: [NL2 ZOOM] AshrakWhite uus algus

        Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
        Zoomis on hoopis teine dünaamika kui tava laudades. Päris tõsiselt õpi foldima sette ja KK pre flop.

        Eip

        Comment

        • Mrt1989
          Grinder
          • Mar 2010
          • 999

          #5
          Re: [NL2 ZOOM] AshrakWhite uus algus

          Kuna ta mängib FR i siis ma räägin FR i dünaamikast. Sina oled 6max pelaja.

          Comment

          • Tarmonator
            Lingiparandaja
            • Oct 2008
            • 3274

            #6
            Re: [NL2 ZOOM] AshrakWhite uus algus

            Olen mänginud FTP's ka FR Rushi kuni nl100. KK foldimiseks PF on ikka vääääääääga head readi ja põhjust vaja. Ja sama kehtib ka normal laudade kohta. Settide või KK foldimine ei ole kindlasti koht kust winrate'i tõsta. Obv tuleb aegajalt sette foldida, aga no need juhud on niiiiii harvad.

            Comment

            • AshrakWhite
              Grinder
              • Oct 2008
              • 666

              #7
              Re: [NL2 ZOOM] AshrakWhite uus algus

              ei ole FR mängija 6max on ikka, PF never ever ei foldi KK ulme read ainult. Setti flopis on ka ikka väga halb foldida.

              Comment

              • HerrJanks
                Pokkerihai
                • Jul 2011
                • 3769

                #8
                Re: [NL2 ZOOM] AshrakWhite uus algus

                krt ma vaatasin ka statside järgi et FR aga GL :)

                Comment

                • Mrt1989
                  Grinder
                  • Mar 2010
                  • 999

                  #9
                  Re: [NL2 ZOOM] AshrakWhite uus algus

                  Enamik micro stakes 4bet range on ainult AA/KK

                  Comment

                  • AshrakWhite
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 666

                    #10
                    Re: [NL2 ZOOM] AshrakWhite uus algus

                    keegi oskab äkki soovitusi jagada kuidas seda NL2te mängida ise vist justkui ei saa aru :( Mrt?

                    Comment

                    • HerrJanks
                      Pokkerihai
                      • Jul 2011
                      • 3769

                      #11
                      Re: [NL2 ZOOM] AshrakWhite uus algus

                      No kui mängud on väga tightid, siis imo varasta CO ja BTN nii palju kui jaksad. Probably oled late pos. liiga tight - sellest ka väike VPIP/PFR

                      Comment

                      • Mrt1989
                        Grinder
                        • Mar 2010
                        • 999

                        #12
                        Re: [NL2 ZOOM] AshrakWhite uus algus

                        Algul vaatasin ka statside alt ,et FR. Peaksid nagu Herr Jänks ütles CO lt ja BTN ilt loosem olema. 22/18 oleks solid 6max statsid ja 3bet 8-10% vahele. Lisa hudi fold to steal sb/bb stat , enamus vendi zoomis auto foldib blinde sellisel levelil ja fold to steal on sinna 90% kanti. Pmst saad any 2 stealida. Tava avamis rangele lisa kõik suited connectiorid , suited 1 capperid, Ax s , Kx s , Qx s ja kindlasti ava 2.5BB @ CO või isegi 2bb BTN ilt. Kui väga tugev käsi ava 4bb ,keegi ei adjusti või tee notesi sellisel levelil anyway seda enam ,et Zoom.
                        Last edited by Mrt1989; 18.01.13, 11:51.

                        Comment

                        • AshrakWhite
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 666

                          #13
                          Re: [NL2 ZOOM] AshrakWhite uus algus

                          siin positsioonide statid.

                          Comment

                          • camu
                            Super Moderaator
                            • Jan 2009
                            • 3411

                            #14
                            Re: [NL2 ZOOM] AshrakWhite uus algus

                            Nagu sa usegi näed siis, positsioonist sul erilist aimu pole.

                            Comment

                            • AshrakWhite
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 666

                              #15
                              Re: [NL2 ZOOM] AshrakWhite uus algus

                              mis see vipip pfr 3b peaks olema OOP 10/8/8?

                              Comment

                              Working...