Re: Päevik 6-max@NL5
WP mõlemad käed imo, esimeses küsimus kas riverit ise bettida või ch/callida. As played obv ei foldi. Kui mingi natuke agromapoolne, siis ch/callin, kuigi seal lambifloate väga ei tohiks olla, aga sellised betivad iga SD valuega ka imo kuna lihtsalt tunnevad, et must bet kui checkiti. Kui station siis betin ise väikselt lambipaaride vastu. Teises pohui nuppe.
WP mõlemad käed imo, esimeses küsimus kas riverit ise bettida või ch/callida. As played obv ei foldi. Kui mingi natuke agromapoolne, siis ch/callin, kuigi seal lambifloate väga ei tohiks olla, aga sellised betivad iga SD valuega ka imo kuna lihtsalt tunnevad, et must bet kui checkiti. Kui station siis betin ise väikselt lambipaaride vastu. Teises pohui nuppe.
K
Q
Comment