Päevik 6-max@NL5

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rmartin
    Klubi Liige
    • Dec 2008
    • 175

    #1

    Päevik 6-max@NL5

    Tere,

    teen ka oma pokkeripäeviku kuna loodan, et aitab mängule kaasa.
    Pokkerit olen toksinud juba aastaid aga kuhugi jõudnud ei ole, valdavalt siis NL2 ja NL5 FR. Vahepeal olli ka pikem paus.

    Nüüd siis proovin uuesti, seekord 6-max. Aasta alguses laekus FullTildi pärandus ja seega olen hetkel Starsis NL2.

    Tundub, et hetkel ei biidi isegi seda, 12K mängitud ja BE. (panen graafiku ja statsid kui keegi kirjutab kuidas seda kiiresti/lihtsalt teha)

    BR hetkel 67$ kui jõuan 100ni siis NL5
    See kuu plaan min 30K kätt mängida aga hea oleks 40K
    Siis vaatab edasi

    Alustusks siis ka üks käsi, kas selline mäng toodabki BE olemist?

    PokerStars - $0.02 NL (6 max) - Holdem - 5 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    BTN: $1.15
    SB: $9.41 Infoks 50/11/1 käsi 136
    BB: $2.79
    Hero (UTG): $5.01
    CO: $2.00

    SB posts SB $0.01, BB posts BB $0.02

    Pre Flop: ($0.03) Hero has T T

    Hero raises to $0.08, fold, fold, SB raises to $0.20, fold, Hero calls $0.12

    Flop: ($0.42, 2 players) K T 4
    SB bets $0.29, Hero calls $0.29

    Turn: ($1.00, 2 players) K
    SB bets $0.77, Hero raises to $1.54, SB calls $0.77

    River: ($4.08, 2 players) J
    SB bets $7.38 and is all-in, Hero calls $2.98 and is all-in

    SB shows J K (Full House, Kings full of Jacks) (Pre 44%, Flop 5%, Turn 16%)
    Hero mucks T T (Full House, Tens full of Kings) (Pre 56%, Flop 95%, Turn 84%)
    SB wins $9.74
  • Dnbftw
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1808

    #2
    Re: Päevik 6-max@NL2

    Raise flop, micros ära slowplayta juhul kui pole ultimate nuts käes.

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #3
      Re: Päevik 6-max@NL2

      Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
      Raise flop, micros ära slowplayta juhul kui pole ultimate nuts käes.
      On ju ultimate nuts. Call flopil õukei, kunni vastu lähevad stackid varem või hiljem sisse ja tahaks ülejäänud kätelt ka valuet saada nagu JJ/QQ AT QT jne

      Comment

      • rmartin
        Klubi Liige
        • Dec 2008
        • 175

        #4
        Re: Päevik 6-max@NL2

        Mämg ei edene eriti, graafik ja mõned numbrid. Ehk jääb midagi silma.

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #5
          Re: Päevik 6-max@NL2

          liiga nitine, liiga vähe stealid
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • HerrJanks
            Pokkerihai
            • Jul 2011
            • 3769

            #6
            Re: Päevik 6-max@NL2

            liiga kergelt annad alla ja see et nii vähe stealid on suurem leak

            Comment

            • vilkar
              Klubi Liige
              • Jul 2009
              • 1290

              #7
              Re: Päevik 6-max@NL2

              Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
              liiga nitine, liiga vähe stealid
              way liiga nitine.

              3bet suuremaks
              25/22 oleks palju parem juba statid või isegu suuremaks veel (vpip ja pfr)


              üleval olnud käsi cooler... tho flopist oleksid võinud vabalt raisida ja nupud sisse ajada juba.

              Midagi on sul liimist lahti kindlasti.

              Comment

              • HerrJanks
                Pokkerihai
                • Jul 2011
                • 3769

                #8
                Re: Päevik 6-max@NL2

                Algselt postitas vilkar Vaata postitust
                way liiga nitine.

                3bet suuremaks
                25/22 oleks palju parem juba statid või isegu suuremaks veel (vpip ja pfr)


                üleval olnud käsi cooler... tho flopist oleksid võinud vabalt raisida ja nupud sisse ajada juba.

                Midagi on sul liimist lahti kindlasti.
                Ära nüüd üle ka pinguta kohe imo. Nii järsult nii palju muuta teeb asja veel halvemaks tulevad kõik väiksemadki leakid kohe esile.

                Vaikselt tuleks range laiendada, eriti CO, BTN ja SB kui sinuni folditud(UTG,MP võib täitsa ok olla), 3bet täitsa fine imo esialgu, ei ole vaja enda elu raskeks teha kohe =)

                Härra päevikuomanik võid kirjutata siia ligikaudsed ranged millega praegu avand oled, mis pos. vms, siis vaatab edasi =)

                Ja võid vaikselt käsi/sitatsioone postitada mängust.

                Comment

                • Liquicity
                  Õpihimuline Mängur
                  • Mar 2010
                  • 454

                  #9
                  Re: Päevik 6-max@NL2

                  Algselt postitas vilkar Vaata postitust
                  way liiga nitine.

                  3bet suuremaks
                  25/22 oleks palju parem juba statid või isegu suuremaks veel (vpip ja pfr)


                  üleval olnud käsi cooler... tho flopist oleksid võinud vabalt raisida ja nupud sisse ajada juba.

                  Midagi on sul liimist lahti kindlasti.
                  NL2 6max pole päris NL25, kus suur 3bet% peaks töötama. 25/22 mängides olin alla 10bb/100 winner

                  Ise olen terve kuu mänginud sama NL2 6max microt selliste statsidega

                  Comment

                  • vilkar
                    Klubi Liige
                    • Jul 2009
                    • 1290

                    #10
                    Re: Päevik 6-max@NL2

                    Võin kodus mingid nl 2 käed üle vaadata, mis mul hemis on mingist ajast siis oskan täpsemalt öelda aga mingi 10-20 bb /100 nl 2 on easy

                    seal peaks mingi 30-40bb/ 100 printima tegelt

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #11
                      Re: Päevik 6-max@NL2

                      See range peaks ikka tasapisi laienema vastavalt postflop skillile, NL2 mängijale soovitada 25/22 on küll overkill.

                      Comment

                      • vilkar
                        Klubi Liige
                        • Jul 2009
                        • 1290

                        #12
                        Re: Päevik 6-max@NL2

                        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                        See range peaks ikka tasapisi laienema vastavalt postflop skillile, NL2 mängijale soovitada 25/22 on küll overkill.
                        nja postflop obv pead vaatama edasi , bet nuts ja check/ fold crap .... ei saa olla väga suur raketiteadus imo.

                        Comment

                        • Sentenced
                          Bännitud
                          • Jan 2013
                          • 3

                          #13
                          Re: Päevik 6-max@NL2

                          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                          On ju ultimate nuts. Call flopil õukei, kunni vastu lähevad stackid varem või hiljem sisse ja tahaks ülejäänud kätelt ka valuet saada nagu JJ/QQ AT QT jne
                          Vaata stätse uuesti, tegemist on pesueht play any 2 preflop and nit postflop, ja ultimate nutsist on asi kaugel.

                          Aastal 2008-2009 mängisin ma 300bb/100le one tabledes ja 120+bb/100le any laudade arvuga seda alglimiiti.

                          Ma arvan, et gbjohni nõu on praegu siin, 2013 kõige parem aga ma pole kindel. Omaltpoolt soovitan, lihtsalt jälgida, kes on kes.
                          Jaga mängijad umbes nii
                          postflop exteme nitid nitid - proovi neilt stealida rohkem, kui nad vastavad loobu
                          postflop kalad, kes drawivad any sizinguga - overbet barrelda neid
                          preflop light stackijad - 3bet allini neid premiumitega
                          herocallerid - overbet barrelda neid tugeva made handiga, maksavad
                          sizing leakerid - avavad näiteks premiume 5bb ja tavakäsi 3bb, postflop sama teema nende sizing oleneb käe tugevusest. Setmini nende 5bb avanguid, et flopis tabades AI minna, nad ei foldi overpairi üldjuhul
                          overbettor barreldajad - mängi passiivselt, las nad betivad, alles riveris reraisi

                          Usun, et peaks sama olema, mis toona. 20-50bb sajale peaks kergelt tulema, aga 100/100le on ka tehtav.
                          Tänaseks ma biiin NL10 100+/100le, oli graafiki tõestuseks! 20-50BI NL2 täispäeva tehes on igati saavutatav.

                          Mängi vastavalt vastastele, steal on väike, aga sel limiidil ei saagi ola kindlaid stätte, et surelt biitida! Oleneb lauast.

                          Soovin Edu!

                          Comment

                          • AshrakWhite
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 666

                            #14
                            Re: Päevik 6-max@NL2

                            oot oot 300bb /100 on küll ultimate hiiter :) vahet pole mis limiidis. Aga GL ja jah veits liiga nitine annad ees olles alla väga tihti ja ei võta piisavalt palju surnud raha lauast ära, see et donk utg raiseb ei tähenda iga kord et tal nuts on, buttonil ja CO küta otsa ja prindid raha :)

                            Comment

                            • Liquicity
                              Õpihimuline Mängur
                              • Mar 2010
                              • 454

                              #15
                              Re: Päevik 6-max@NL2

                              BM vist tegutseb jälle

                              Comment

                              Working...