privadori 6max ht yritused micros

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bi0hazard
    Vana Tegija
    • Jul 2010
    • 1342

    #241
    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Mis värk selle söömisega on? Kuidagi nii ei saa siis üldse, et sööd-jood, mis tahad, aga teed lihtsalt regulaarselt trenni ka ja ei kaalu 107 kilo? Eriti mannetu tundub see enda isude maha surumine 24/7. Mind vähemalt teeks pigem õnnetuks.

    Heade geenidega vabalt :)


    btw, privador, ujumine ja jalgrattasõit hakkavad ka kaloreid kulutama, kui sa oma pulsisageduse kõrgel hoiad. Niisama ratta otsas hõõrudes ja rahulikult vändates tõesti ei põleta M-igi.

    Comment

    • jaagup17
      Vana Tegija
      • Mar 2009
      • 1090

      #242
      Re: privadori 6max ht yritused micros

      huvitav info seal

      Comment

      • Mr_Kenny
        Vana Tegija
        • Jun 2011
        • 1357

        #243
        Re: privadori 6max ht yritused micros

        Ära tarbi lihtsalt toiduaineid milles valge suhkur, valge jahu. Kardiole lisaks tõstmine aitab ka siiski kaalu alandada.

        Comment

        • jaagup17
          Vana Tegija
          • Mar 2009
          • 1090

          #244
          Re: privadori 6max ht yritused micros

          Comment

          • vsiu100
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4253

            #245
            Re: privadori 6max ht yritused micros

            mul on mingi aeg tagasi tellitud trenni-toitumise kava(miski 25-27 lk).
            või sheerida, kui tahad, saad ideid vbolla.
            mul vanus pm sama, kaal ka(olen 93kg, 182cm)

            Comment

            • privador
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3951

              #246
              Re: privadori 6max ht yritused micros

              Mis värk selle söömisega on? Kuidagi nii ei saa siis üldse, et sööd-jood, mis tahad, aga teed lihtsalt regulaarselt trenni ka ja ei kaalu 107 kilo? Eriti mannetu tundub see enda isude maha surumine 24/7. Mind vähemalt teeks pigem õnnetuks.
              tuttav nt 110 oli hakakas jõusaali regziks. Nüüd pm 105-110kg alles 2 aastat hiljem ja lihasmäest bõkk valmis
              Endal pole see eesmärk
              Pigem Kristjan Laas kui Priiit Oja:)

              Comment

              • Pythagoras
                Grinder
                • Apr 2012
                • 589

                #247
                Re: privadori 6max ht yritused micros

                Algselt postitas bi0hazard Vaata postitust
                Heade geenidega vabalt :)


                btw, privador, ujumine ja jalgrattasõit hakkavad ka kaloreid kulutama, kui sa oma pulsisageduse kõrgel hoiad. Niisama ratta otsas hõõrudes ja rahulikult vändates tõesti ei põleta M-igi.

                Oot oot, ära nüüd spordiga taas tutvust tegevale pokkerimängijale kõrge pulsiga treeningut küll soovitama hakka. Kui tükk aega pole liigutanud ja hakata trenni tegema, siis pigem on tegu, et pulssi piisavalt madalal hoida, kõrge pulsiga trenn ei võrdu kaalu kaotus!

                Comment

                • bi0hazard
                  Vana Tegija
                  • Jul 2010
                  • 1342

                  #248
                  Re: privadori 6max ht yritused micros

                  Ma ei näe põhjust, miks ei tohiks pulssi hoida 65-70% maxist kandis. Esialgu jah jalutamised ja rahulik sisseelamine, et koormusega üldse harjuda, aga kui põletada reaalselt tahad, siis tuleks pulsiga mängida.

                  Comment

                  • Pythagoras
                    Grinder
                    • Apr 2012
                    • 589

                    #249
                    Re: privadori 6max ht yritused micros

                    ei vaidle sellistele vahemikele vastu, aga ma väidangi, et pigem on tegu, et pulssi mitte liiga kõrgeks ajada

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #250
                      Re: privadori 6max ht yritused micros

                      Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                      Mis värk selle söömisega on? Kuidagi nii ei saa siis üldse, et sööd-jood, mis tahad, aga teed lihtsalt regulaarselt trenni ka ja ei kaalu 107 kilo? Eriti mannetu tundub see enda isude maha surumine 24/7. Mind vähemalt teeks pigem õnnetuks.
                      Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                      Mingid ulmedieedid ja kellaaegade järgi söömised imo vajalikud vaid profisportlastele ja keskeas emadele. Panen täiega kanti?
                      Ma eluaeg krõpsu ja kokat suust sisse ajanud, aga kuni 20-ndani olin ilus kõhna 62kg-ne poiss, peale seda hakkasin lihtsalt regulaarselt 3x päevas korralikult sööma, trenni ei teinud enam ja 80kg-seks paisunud :(

                      Kõige hullemad on pohmakad, kus ma lihtsalt rämedalt naudin päev otsa räiget ülesöömist, nn söön pohmaka kehast välja.

                      Pmst mulle tundub, et see geenivärk pole eriti oluline. Paljud räägivad, et ei lähe paksuks ükskõik palju ja mida söövad - ma olin ka selline pikalt, ja koolis lõuna oli siis sõin kõik laua alla, aga 3x päevas regulaarselt ilusti ei söönud suuri koguseid ja veidi liigutasin ka ja sellepärast ei läinudki paksuks. Usun, et kui kondiklibud päevast päeva, nädalast nädalasse samasi koguseid samasid sööke sisse tambiks siis viskaks ka heasti juurde, ükskõik kui head geenid neil on.

                      ---

                      Näksidest - kas kõik näksid on enne magamaminekut halvad? Mingid puuviljad, metsapähklid, pistaatsiapähklid, kuivatatud banaanid, Fitness-bar jms?

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #251
                        Re: privadori 6max ht yritused micros

                        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                        Ma eluaeg krõpsu ja kokat suust sisse ajanud, aga kuni 20-ndani olin ilus kõhna 62kg-ne poiss, peale seda hakkasin lihtsalt regulaarselt 3x päevas korralikult sööma, trenni ei teinud enam ja 80kg-seks paisunud :(

                        Kõige hullemad on pohmakad, kus ma lihtsalt rämedalt naudin päev otsa räiget ülesöömist, nn söön pohmaka kehast välja.

                        Pmst mulle tundub, et see geenivärk pole eriti oluline. Paljud räägivad, et ei lähe paksuks ükskõik palju ja mida söövad - ma olin ka selline pikalt, ja koolis lõuna oli siis sõin kõik laua alla, aga 3x päevas regulaarselt ilusti ei söönud suuri koguseid ja veidi liigutasin ka ja sellepärast ei läinudki paksuks. Usun, et kui kondiklibud päevast päeva, nädalast nädalasse samasi koguseid samasid sööke sisse tambiks siis viskaks ka heasti juurde, ükskõik kui head geenid neil on.


                        ---

                        Näksidest - kas kõik näksid on enne magamaminekut halvad? Mingid puuviljad, metsapähklid, pistaatsiapähklid, kuivatatud banaanid, Fitness-bar jms?

                        Bolditekst oleks nagu enda kirjutatud :D No täielikult samamoodi elanud :)
                        Muidu enne magamaminekut näksidest: head on sarapuupähklid või mandlid. Joogiks soovitatakse ka granaatõunamahla. Obv peavad kogused ka tasakaalukad oleme, mida enne magamaminekut näost sisse ajada.


                        E: Varem, kui olin poissmees ja elasin teises linnas, siis liikusin igapäevaselt ja söömine oli väga ebaregulaarne, vahest isegi öösel kell 2 sai pitsa ahju pistetud. Sellegi poolest kaal oli stabiilne ja paks küll polnud, siis kolisin naisega kokku teise linna, kus hakkas laisk eluviis ja võtsin laksult ~15 kg juurde :D Eks vanus ka mõjutab veidike, noortel veri keeb ja seedimine on kiire :D
                        Last edited by kjmrc; 11.03.14, 14:59.

                        Comment

                        • Pythagoras
                          Grinder
                          • Apr 2012
                          • 589

                          #252
                          Re: privadori 6max ht yritused micros

                          true story, tahate kaalust alla võtta, jätke naine maha
                          ilmselt võtab muidugi mahajäetud naine ka kaalust alla siis, sest vaja ju uus mees leida

                          Comment

                          • Fabulous
                            Pokkerihai
                            • Jan 2010
                            • 2674

                            #253
                            Re: privadori 6max ht yritused micros

                            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                            Pmst mulle tundub, et see geenivärk pole eriti oluline. Paljud räägivad, et ei lähe paksuks ükskõik palju ja mida söövad - ma olin ka selline pikalt, ja koolis lõuna oli siis sõin kõik laua alla, aga 3x päevas regulaarselt ilusti ei söönud suuri koguseid ja veidi liigutasin ka ja sellepärast ei läinudki paksuks. Usun, et kui kondiklibud päevast päeva, nädalast nädalasse samasi koguseid samasid sööke sisse tambiks siis viskaks ka heasti juurde, ükskõik kui head geenid neil on.
                            Põhimõtteliselt on nii, et kui suudad päevase kaloraaži ära määrata siis kõik mis sellest üle läheb võtad kaalus juurde. Ükskõik millised geenid sul on. Üsna palju hädaldatakse ka selle kohta, et ei jõua suuri portsjoneid süüa jne ning siis tasuks teha lihtsalt hästi palju väikseid söögikordi päevas.
                            Ma olen ise ka madalamas normaalkaalus (65kg;183cm) ja süüdistasin terve elu geene et isu pole ja veidi kondine olen, aga kui ikka 2 nädalat järjest 3500kcal väikeste toidukordadega sisse ajasin, sain aru milles viga on. Kahjuks ma olen aga retard ja ei suuda pikas perspektiivis nii toituda ning seetõttu kaotuasin paari järgmise kuuga kõik uuesti ära.

                            Comment

                            • heiks29
                              Räme Fish
                              • Jun 2012
                              • 5

                              #254
                              Re: privadori 6max ht yritused micros

                              Ringvaate saates kuulsin kunagi, et laisa inimese kaalulangetamiseks piisab kui jätab alkoholi tarbimatta. Isiklik rex 107kg mingi 7 aastat tagasi. Autos vedeles alati 2kg Coca cola, kodus laua peal ei puudunud twix, mars v snickers mini sokolaadide pakk. Mingi aeg asendasin Coca cola ilma mullideta veega ja kohvi joon ka nüüd ilma suhkruta ning mett teega. Aprillis 2013 kaalusin 97kg kui läksin peale 8 kuud kodus vedelemist uuesti tööle. Varem tarbisin iga nv alkoholi, nüüd vaid kord kuus ja kaalun 86 kg. Enne tööle minekut ja peale koju tulekut teen mõned kätekõverdused ja kõhulihaste harjutused ja sellega mu trenn piirdub. Ei tea palju alkoholi tarbid aga ehk selle vähendamine aitab.

                              Comment

                              • WeThePeople
                                Vana Tegija
                                • Mar 2010
                                • 1163

                                #255
                                Re: privadori 6max ht yritused micros

                                Algselt postitas heiks29 Vaata postitust
                                Ringvaate saates kuulsin kunagi, et laisa inimese kaalulangetamiseks piisab kui jätab alkoholi tarbimatta. Isiklik rex 107kg mingi 7 aastat tagasi. Autos vedeles alati 2kg Coca cola, kodus laua peal ei puudunud twix, mars v snickers mini sokolaadide pakk. Mingi aeg asendasin Coca cola ilma mullideta veega ja kohvi joon ka nüüd ilma suhkruta ning mett teega. Aprillis 2013 kaalusin 97kg kui läksin peale 8 kuud kodus vedelemist uuesti tööle. Varem tarbisin iga nv alkoholi, nüüd vaid kord kuus ja kaalun 86 kg. Enne tööle minekut ja peale koju tulekut teen mõned kätekõverdused ja kõhulihaste harjutused ja sellega mu trenn piirdub. Ei tea palju alkoholi tarbid aga ehk selle vähendamine aitab.
                                2kg kokat on ohtlik autos hoida

                                Comment

                                Working...