privadori 6max ht yritused micros

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • privador
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3951

    #226
    Re: privadori 6max ht yritused micros

    http://forumserver.twoplustwo.com/18...evels-1269284/
    bernardc videod päris legitiimsed, kui tahad 30, 60 seid beatida, kõürgemal jäävad veidi nõrgkas juba
    Teine võimalus coaching, kus on paar kontakti. Igatahes raha pole kunagi kaduma läinud ja isegi hea mängija võib saada teada uusi aspekte mängust, mis ROI-d suurendavad.,
    Ehk siis 7$ on võimalik saada max roi 7%
    15$ 5-6%
    30$stes 3%
    60$ 1-2%
    100$ 1%
    ja kõrgemal 0% ok
    Seega jah ülesliikumine pole sugugi nii kerge, kui nt roi langeb 30-stes 2 korda ja 60-stes samuti. Seega 15 mees ja 60 mees võib sama palju prerb teenida

    Ja need roi-d siis top regzidel, nn tavaline regz, kes 15-stes saab nt 5% olen näinud, kes jahivad sne ja nt 60-stes kaotavad juba -1%. Aga, et supernova rb % oluliselt ei tõuse, kas mängid 100kvpp või 600kvpp ja kaotused juba päris suured ja makstakse rb-st kõik kinni ja aasta pärast võib asi päris nutune olla jääd net 0-i, et sne saada(heal juhul)
    Last edited by privador; 10.03.14, 10:15.

    Comment

    • privador
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3951

      #227
      Re: privadori 6max ht yritused micros

      Krt info ajastu ikka väga fun. Õetütar käis mul arvutil mängimas ja pärast äraminekut nuta v naera, aga pilt on tagurpidi(mõtlesin juba, et äkki monitor p-ses)
      Sisestasin telefoniga google otsingu(sest arvutiga polnud võimalik midagi teha) ja 1 minutiga leidsin windowsi foorumist juba jutuajamise sarnase probleemiga. Selgus, et CTRL+ALT+PGUP nihutab pilöti 90 kraadi. Miks on windows sellise jaburduse välja mõlenud ei tea või kellle seda vaja on!

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #228
        Re: privadori 6max ht yritused micros

        Algselt postitas privador Vaata postitust
        Krt info ajastu ikka väga fun. Õetütar käis mul arvutil mängimas ja pärast äraminekut nuta v naera, aga pilt on tagurpidi(mõtlesin juba, et äkki monitor p-ses)
        Sisestasin telefoniga google otsingu(sest arvutiga polnud võimalik midagi teha) ja 1 minutiga leidsin windowsi foorumist juba jutuajamise sarnase probleemiga. Selgus, et CTRL+ALT+PGUP nihutab pilöti 90 kraadi. Miks on windows sellise jaburduse välja mõlenud ei tea või kellle seda vaja on!
        see on selleks kui täis peaga tagurpidi näed

        Comment

        • privador
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3951

          #229
          Re: privadori 6max ht yritused micros

          Natuke offtopic. Et tegin kaalu peal uue rekordi-107kg
          Eesmärk on juuni kuuks alla 100kg ja augustiks alla 95kg ja kui motti edasi siis 90kg poole.

          Olen lugenud erinevaid asju. Trenn 6x. Ja mitte jõusaal vaid just aeroobne kalorite kulutamine. Ei taha , et pekk lihaseks muutuks
          Trenni plaanina teha 6x nädalas vahets siegi 2x päevas vastavalt enesetundele

          Alguses esimene paar nädalat teen vaid kiirkõndi ja siis hakkan vaikselt sörikima

          Söömisest. See on kõige raskem osa. Õhtul tahan just palju süüa,magusat, snakke jne
          Kuidas seda asendada ei teagi. Tühja kõhuga jälle pokkerit ei mängi:(

          Kui keegi tahab jooksmas käia Nõmme,harku jms rajad siis andke pm

          Praegu üritan ära jätta jahutooted ja maguse asendada puuviljadega(ehk puuviljasuhkruga)
          Liha söön edasi salatiga
          Last edited by privador; 11.03.14, 12:11.

          Comment

          • Pythagoras
            Grinder
            • Apr 2012
            • 589

            #230
            Re: privadori 6max ht yritused micros

            Vaata, et põlvedele liiga ei tee jooksmisega, ehk mõistlikum ratas, ujumine vms

            Comment

            • bi0hazard
              Vana Tegija
              • Jul 2010
              • 1342

              #231
              Re: privadori 6max ht yritused micros

              Toitumine pika puuga kõige tähtsam, magusast peaks jep kindlasti kuidagi kaugenema. Õhtul söö kohupiima vms kui muidu ei suuda. Ja tegelikult selleks, et sellest õhtuseks näksimisest lahti saada, tuleks enamvähem kellaajaliselt paika panna see söömine ja muidugi kogused ka. Ise panin ka paika ja ennem oli suht sama jama, õhtul tekkis isu midagi näksida ning ega see täielikult ära ei kao, kuid praegu söön õhtuti kapsast vms :D

              Comment

              • reggie
                Pokkerihai
                • Jun 2009
                • 1705

                #232
                Re: privadori 6max ht yritused micros

                Asenda snakid näiteks paprika, õuna või millegi sarnasega, kasvõi porgandiga.

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #233
                  Re: privadori 6max ht yritused micros

                  Nuudleid 24/7

                  Comment

                  • HerrJanks
                    Pokkerihai
                    • Jul 2011
                    • 3769

                    #234
                    Re: privadori 6max ht yritused micros

                    Vee tarbimine peaks aitama ebamääraste isude vastu.

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #235
                      Re: privadori 6max ht yritused micros

                      Kaalusin 09.01 98 kg, 09.03 oli kaal 89,7 kg. Muutsin kardinaalselt toitumist, söön kindlatel kellaaegadel ja suhteliselt rangelt oma kava järgi ehk siis ei patusta. Vahest ikka võib lubada aga tuleb selgeks teha mida, millal ja kui palju süüa. Õhtul näiteks snäkid jms on big no-no. Muidugi teen trenni ka 3x nädalas :)

                      Comment

                      • bi0hazard
                        Vana Tegija
                        • Jul 2010
                        • 1342

                        #236
                        Re: privadori 6max ht yritused micros

                        Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                        Vee tarbimine peaks aitama ebamääraste isude vastu.
                        See läks meelest ära, vesi üldse ülimalt kasulik asi kogu keha jaoks. Endal oli probleeme mingi aeg, dehüdratsioon jms, julmad krambid ja lihastõmblused.

                        Comment

                        • privador
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3951

                          #237
                          Re: privadori 6max ht yritused micros

                          vee jah üritan asendada söögi kõrvale kihisevate jookidega ja mahlaga. Olen väike coca-cola sõltlane ka ja vahest võis minna 2-4purki õhtu jooksu ja võisin vabalt liitrise jäätise nahka pannal! Imestan isegi, et praegu 150kg ei kaalu

                          Trenni mõttes alguses üritan kiirkõndi teha vms ei taha jooksmisega vägistama hakata, kuigi koolis meeldis väga joosta
                          Ujumine ja jalgrattasõit paraku ei kuluta eriti kaloreid, kui just ujumises kilomeetreid maha ei uju
                          Kui alla 100kg olen siis vast jalgadele ja liigestele nii suur risk pole, kui kallid jalanõud ja mestas jooksmine?
                          Last edited by privador; 11.03.14, 13:34.

                          Comment

                          • KristjanLaas
                            Pokkeritark
                            • Oct 2009
                            • 6450

                            #238
                            Re: privadori 6max ht yritused micros

                            Mis värk selle söömisega on? Kuidagi nii ei saa siis üldse, et sööd-jood, mis tahad, aga teed lihtsalt regulaarselt trenni ka ja ei kaalu 107 kilo? Eriti mannetu tundub see enda isude maha surumine 24/7. Mind vähemalt teeks pigem õnnetuks.

                            Comment

                            • KristjanLaas
                              Pokkeritark
                              • Oct 2009
                              • 6450

                              #239
                              Re: privadori 6max ht yritused micros

                              Mingid ulmedieedid ja kellaaegade järgi söömised imo vajalikud vaid profisportlastele ja keskeas emadele. Panen täiega kanti?

                              Comment

                              • lambitont
                                Vana Tegija
                                • Jun 2011
                                • 1095

                                #240
                                Re: privadori 6max ht yritused micros

                                Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                                Mis värk selle söömisega on? Kuidagi nii ei saa siis üldse, et sööd-jood, mis tahad, aga teed lihtsalt regulaarselt trenni ka ja ei kaalu 107 kilo? Eriti mannetu tundub see enda isude maha surumine 24/7. Mind vähemalt teeks pigem õnnetuks.
                                iidol !

                                Comment

                                Working...