Re: privadori 6max ht yritused micros
kes on blueskyyM ja miks ta microt mängib, eeldades, et vend mängis PlO20k laudades
Mängin ka microt. cashe hetkel 7 ja kõik pm mincashid, peale cashimist enam stakki üle ei saa ja satun pidevalt käe otsa
TLB tabelis ei mahu 250-gi sisse, kuigi veerand juba läbi
kes on blueskyyM ja miks ta microt mängib, eeldades, et vend mängis PlO20k laudades
Mängin ka microt. cashe hetkel 7 ja kõik pm mincashid, peale cashimist enam stakki üle ei saa ja satun pidevalt käe otsa
TLB tabelis ei mahu 250-gi sisse, kuigi veerand juba läbi
TC
, 9
, 3
Comment