privadori 6max ht yritused micros

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #166
    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Algselt postitas privador Vaata postitust
    nu deposiidi tegemine oelks kõige lihtsam lahendus. EV-joon tegi siiski muret. progre päris jama ei pane, sest 7-stes jookseb ta ülesse. 7-stes on üldse nn liiklust palju rohkem ja tundub, et see on veel max limiit , kus tullakse gamblema. Nt shoven 25bb 6 handed ak ja saan calli a2o käest vms. 15-stes seda ei juhtu. Ma ilmselt tean seda võtit, mida ma peaks tegema. Shovemsie kohad on paigas. Rahakoht on callimise osa ja 3-bet shoved ja tee on valla medium stakesi. Aga praegu ei viitsi seda teha ja kogun rasva. Aga kiiret pole
    Näiteks reg avab btn-lt minraisi, mul on bb ato. Igas turnas on autopush. Äkki kui ma nüüd foldin, teen ma +EV lükke, sest vastane nt minraisib vaid nutsiga ja shoveb lightilt?
    3 handed nt, kui vastas on 2 agromanjakki ja võrdsed stakid, siis äkki on targem olla passiivsem ja mängida "freerollimise" peale(pole mõtet nt K3o pushida sb-lt mida icm soovitab), vastupidiselt agrom jälle. Minraisid 3 handed-s on huvitav teema jne jne
    Sinu küsimusele on vastus üldpopulatsioonilistes näitajates. Kui tihti nad minraise/foldivad ja mis rangega open-shovevad. Leidma siis parima kesktee nende rangede vastu ning see peaks saama sinu standard strateegiaks. Edaspidine sõltub juba vastasest - kui palju ta erineb üldpopulatsioonist ning tegema selle vastase vastu, vastavad korrektuurid oma strateegias.

    Kõik saad välja võtta PT4-s. Kasuta «My Reports» tabi. Lisa sinna positsioonid, stäkid, blindid, avas minraisega ja vaata statte (fold to 3bet). Siis vaata ka rangesid ning käsi. Saad mingisugusegi ettekujutuse.

    Comment

    • privador
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3951

      #167
      Re: privadori 6max ht yritused micros

      thx
      Vaatasin , et triobetil huvitav sng promo. Mõtlesin ka seal veidi mängida, et ehk seal vähene liiklus saab top prize hittida, aga suht kiiresti sai asi selgeks
      1)ma ei tea kuidas teised suudavad, aga mina seal üle 4 laua ei suuda mängida
      2)Avastasin, et superturbotel on 10% rake!. Võetaske kohe mõnuga 20+2, kui starsis see pea 2x väiksem.
      3)Täituvus sng-des ikka suht nadi
      4)layout tekitab tilti, vb saab numbrid suuremaks teha
      5)edetabelis on nii tava sng-d kui nn hyperid. sng-des on alati 10 turnalise bloki ees massiivne eelis suprtturbote ees.

      Ühesõnaga 2 tunniga sai mulle selgeks, et ma promos ei osale...

      micromillionsil uus seeria tulemas. Praegu ma veel ei tea kas osa võtta v mitte rankingus osalemiseks. Aega ja tahtmist isegi oleks

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #168
        Re: privadori 6max ht yritused micros

        Lisax triobet on rigged ja suur collusioni oht. Debiilsua. Langetagu reiki ja saaxis low roibgenejaid.

        Comment

        • ESTPatrick
          Olümpsi Mägi Aivar
          • Nov 2008
          • 5572

          #169
          Re: privadori 6max ht yritused micros

          räägi palju sa eelmine aasta micro millionsi turniire mängisid ja mis koha said, mäletan et proovisid päris kõrget kohta saada. vaatan et 24/7 on turniirid algamas, et kui jahtida mingit kohta siis peab ikka kava väga hea olema või uni väga kesine ja deep runnid eksisteerima loomulikult

          Comment

          • vsiu100
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4253

            #170
            Re: privadori 6max ht yritused micros

            Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
            räägi palju sa eelmine aasta micro millionsi turniire mängisid ja mis koha said, mäletan et proovisid päris kõrget kohta saada. vaatan et 24/7 on turniirid algamas, et kui jahtida mingit kohta siis peab ikka kava väga hea olema või uni väga kesine ja deep runnid eksisteerima loomulikult
            või...., khmkhmkhm.......... .

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #171
              Re: privadori 6max ht yritused micros

              Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
              räägi palju sa eelmine aasta micro millionsi turniire mängisid ja mis koha said, mäletan et proovisid päris kõrget kohta saada. vaatan et 24/7 on turniirid algamas, et kui jahtida mingit kohta siis peab ikka kava väga hea olema või uni väga kesine ja deep runnid eksisteerima loomulikult
              Minu mäletamist mööda läks Prival päris hästi.

              Comment

              • privador
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3951

                #172
                Re: privadori 6max ht yritused micros

                ca 90+turnat mängisin, ehk isegi 95 kandis
                cashsin mingi ca 30 korral. Üldiselt kui tahta esikoha eest võidelda peaks üks hea fl koht olema v 2 finaallauda. Ise pole veel finaallauda saanud
                Lisaks olen kuulnud, et goral(poola pro Horcecki) pidi osalema, mis tähendab, et pm suht perses. Tüüp on 2 korda micromillionsil osalenud ja võitnud mõlemad korrad lisaks scoop leaderboardi võidud. viimase SCOOP Low pani kinni
                Et saada top 10-sse pead sa pm sama panuse andma nagu esikoha eest võideldes, et saad nt paar päeva vabaks võtta...

                Endast...hyperitest suht lopp ees ja loodan saada see kuu 4000-5000 sng-d täis. See võiks olla miinimum norm, kui juba okset tuleb välja lauda sisenenmisest. Micromillion oleks mõnus vaheldus. Eks vaatan esimese 25% turnade peal, kus olen. Kui olen topis siis panen lõpuni

                leaderboardi piletitest ei tasuks ära ehmuda, sest nt 5200 piletit laseb stars splittida nt 215 wcoop ticketiteks
                Last edited by privador; 09.07.13, 17:59.

                Comment

                • privador
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3951

                  #173
                  Re: privadori 6max ht yritused micros

                  täna mõtlesin teha turna õhtu. Mängisin ca 10 turkat ja 0 cashi. Kõik pm coolerid ja bad beadid...nalja nabani ei jõudnu isegi bubbleni

                  Comment

                  • privador
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3951

                    #174
                    Re: privadori 6max ht yritused micros

                    PokerStars No-Limit Hold'em, 3.3 Tournament, 60/120 Blinds 15 Ante (6 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

                    Hero (BB) (t6,591)
                    UTG (t4,717)
                    MP (t3,395)
                    CO (t7,032)
                    Button (t6,563)
                    SB (t11,059)

                    Hero's M: 24.41

                    Preflop: Hero is BB with A, A
                    UTG calls t120, 3 folds, SB calls t60, Hero bets t480, 1 fold, SB calls t360

                    Flop: (t1,170) 6, 4, 5 (2 players)
                    SB checks, Hero checks

                    Turn: (t1,170) 5 (2 players)
                    SB bets t360, Hero calls t360

                    River: (t1,890) 10 (2 players)
                    SB bets t1,555, Hero calls t1,555

                    Total pot: t5,000

                    Results below:
                    SB had 4, 4 (full house, fours over fives).
                    Hero didn't show A, A (nothing).
                    Outcome: SB won t5,000

                    Comment

                    • privador
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3951

                      #175
                      Re: privadori 6max ht yritused micros

                      offtpicut ka veic....Olin 2 päeva pokkerist eemal käisin merevees. Sõber ostis suvila ja vedelesin niisama. Hakkasingi mõtlema, et peaks iga päev ennast värskendamas käima kuni talveni
                      Ema vaatab sellist seepi nagu "tuhat ja üks ööd" krt jäin ka paar korda vaatama, (kuidas kõik mehed on armunud naistegelasse(muideks päris pandav)) ja on nagu "hullud". Jälgime edasi mis Cherasatist saab...

                      Teist sarja, mis ma jäin vaatama on kanal2 tulev "Jane ja Urmet pluss 10". Räägib Põlvamaa toredast perest, kus 10 last. Mõtlen ikka on alles kõva kepivend see Urmet ja Jane vist rasedusvastaseid vahendeid ei kasuta...Minu perversne huvi jälgib huviga Jane kõhtu-millal on pesamuna oodata...

                      Kolmas sari, mis ma vaatan "Kerge elu" suurelt vist Margus Prangeli pärast, kuidas ta dramaatilisi rolle välja kannab

                      Comment

                      • Pythagoras
                        Grinder
                        • Apr 2012
                        • 589

                        #176
                        Re: privadori 6max ht yritused micros

                        polnudki ammu hitte loopinud :)

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #177
                          Re: privadori 6max ht yritused micros

                          vwp, rain.

                          kuida enda perel läheb?

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #178
                            Re: privadori 6max ht yritused micros

                            Algselt postitas privador Vaata postitust
                            offtpicut ka veic....Olin 2 päeva pokkerist eemal käisin merevees. Sõber ostis suvila ja vedelesin niisama. Hakkasingi mõtlema, et peaks iga päev ennast värskendamas käima kuni talveni
                            Ema vaatab sellist seepi nagu "tuhat ja üks ööd" krt jäin ka paar korda vaatama, (kuidas kõik mehed on armunud naistegelasse(muideks päris pandav)) ja on nagu "hullud". Jälgime edasi mis Cherasatist saab...

                            Teist sarja, mis ma jäin vaatama on kanal2 tulev "Jane ja Urmet pluss 10". Räägib Põlvamaa toredast perest, kus 10 last. Mõtlen ikka on alles kõva kepivend see Urmet ja Jane vist rasedusvastaseid vahendeid ei kasuta...Minu perversne huvi jälgib huviga Jane kõhtu-millal on pesamuna oodata...

                            Kolmas sari, mis ma vaatan "Kerge elu" suurelt vist Margus Prangeli pärast, kuidas ta dramaatilisi rolle välja kannab

                            just lol ..

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #179
                              Re: privadori 6max ht yritused micros

                              :D:D:D epic
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #180
                                Re: privadori 6max ht yritused micros

                                Algselt postitas privador Vaata postitust
                                offtpicut ka veic....Olin 2 päeva pokkerist eemal käisin merevees. Sõber ostis suvila ja vedelesin niisama. Hakkasingi mõtlema, et peaks iga päev ennast värskendamas käima kuni talveni
                                Ema vaatab sellist seepi nagu "tuhat ja üks ööd" krt jäin ka paar korda vaatama, (kuidas kõik mehed on armunud naistegelasse(muideks päris pandav)) ja on nagu "hullud". Jälgime edasi mis Cherasatist saab...

                                Teist sarja, mis ma jäin vaatama on kanal2 tulev "Jane ja Urmet pluss 10". Räägib Põlvamaa toredast perest, kus 10 last. Mõtlen ikka on alles kõva kepivend see Urmet ja Jane vist rasedusvastaseid vahendeid ei kasuta...Minu perversne huvi jälgib huviga Jane kõhtu-millal on pesamuna oodata...

                                Kolmas sari, mis ma vaatan "Kerge elu" suurelt vist Margus Prangeli pärast, kuidas ta dramaatilisi rolle välja kannab
                                Väga mõnus lugemine! Jätka!

                                Comment

                                Working...