privadori 6max ht yritused micros

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • privador
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3951

    #151
    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Eile oli õudusunenägu. Kaotasin ca 1k 15-stes ja 30-tes shottimisel. Pm iga sessioon oli miinuses. ega ma laudu valinud ka vaid tuimalt astusin 4-5 reg-i vastu. EV-joon ka midagi head ei ennusta. Ma ei tea vb on minu vastu adjustima asutud
    Igatahes 6-handed mäng on miinuses. 2-3 handed mängu olen paika saanud, sest olen pm icm-nash bot-seal nagu mind teoreetiliselt ei saaks keegi abusida, kui põhiliinist keegi kõrvale läheb on see +EV minule. Kurvaks teeb seda, et vastased järgivad ka väga täpselt icm ja hu-d ja otsest raha sealt ei tule

    Olen mõnede pushide juures veidi kahtleval seisukohal. Nt ctf soovitavad programmid 10bb pushida anyA, aga mul on tunne, et ma saan iga teise calli ja kui saan calli siis imen 3 outerit v siis nt 9To v K2s buttonilt v A2 s utg-lt! Samas saaks ka filtritega PT spotid läbi vaadata kas teenib kasumitmingi push v mitte, aga selleks vaja ikka andmebaasis vähemalt 10m kätt.

    15 bb

    utg 44+ A8s+ A5s-A3s AJo+ K9s+ KQo QTs+ JTs
    mp 22+ A7s+ A5s-A2s ATo+ K9s+ KJo+ Q9s+ J9s+ T9s
    ctf 22+ A2s+ ATo+ K7s+ KTo+ Q8s+ QTo+ J8s+ T8s+ 98s
    btn 22+ Ax+ K3s+ KTo+ Q6s+ QTo+ J7s+ JTo T7s+ T9o 97s+ 86s+ 76s 65s
    sb 22+ Ax+ K2s+ K3o+ Q2s+ Q8o+ J3s+ J8o+ T4s+ T7o+ 95s+ 97o+ 84s+ 86o+ 74s+ 76o 64s+ 53s+

    10 Big Blinds Left

    utg 22+ A7s+ A5s-A3s ATo+ K8s+ KJo+ Q8s+ QJo J8s+ T8s+ 98s
    utg+1 22+ A2s+ A8o+ K7s+ KTo+ Q8s+ QTo+ J8s+ JTo T8s+ 98s
    ctf 22+ Ax+ K6s+ KTo+ Q8s+ QTo+ J8s+ JTo T8s+ 98s 87s
    btn 22+ Ax+ K2s+ K9o+ Q6s+ QTo+ J7s+ JTo T7s+ T9o 96s+ 86s+ 75s+ 65s 54s
    sb 22+ Qx+ J2s+ J7o+ T3s+ T7o+ 94s+ 97o+ 84s+ 86o+ 74s+ 76o 63s+ 53s+ 43s


    Praegu veel 20BI 15-ste stop-lossini, siis siirdun 7-stesse tagasi.
    Last edited by privador; 19.05.13, 13:34.

    Comment

    • privador
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3951

      #152
      Re: privadori 6max ht yritused micros

      mai kuu lõppemas . olen teinud ca 3k 15-seid sng-si ja 1k 7-seid sng-si ja mõlemad plussis väiske roiga. Tundub, et olen kandepinda saamas 15-stes ja enam alla ei liigu. Järgmine kuu üritan siis teha 15-stes 20kVPP, mis on ca 6200 sng-d. Pole kerge ülesanne 9-tabledes.
      scoop pm ebaõnnestus täielikult. Mõttetud mincashid ja kaotus ca 1,5k
      Juunis tuleb sng-de promo , mis võib olla päris huvitav. Nimelt kui istud lauda, siis on võimalus, et auhinnafond kas 2x 4x v 10x. Tegin ka mõned arvutused. Stars never ei maksa üle reigi seda promot. Ütleme, et kui ta maksaks 10-20% rakebacki selle promoga, siis golden sng peaks tulema umbes 1:100. Seega isegi suure volyymiga mängijatel annab neid kulldseid sng-si tulla. Olen otsustanud, et sel promo nädalal ma mängin 10-12 tundi sng-si ja eks ole siis näha, mis volyymi suudan teha ja palju kuldseid sng-si koguda.

      Comment

      • privador
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3951

        #153
        Re: privadori 6max ht yritused micros


        Kuu on alanud mõnusa miinusega 1k miinust ehk ca 70-80bi 15-stes. Kergelt see ei lähe. Tundub, et mängud 15-stes ikka oluliselt kirvemad kui 7-stes. Tegin ka rekordi kaotasin 2 sessiooni järjest 0 cashiga(20 mängu)Kui näitasin siin varemalt graafikut kus jooksin üle EV joone kõvasti siis nüüd pm on roheline joon kivina kukkunud ev-joonest läbi. Mul on ka selline halb harjumus külge kasvanud, et jälgin ka limiiidi reg-de jookse ja kellegil midagi roosilist ette näidata pole. Tulemuslikud sessioonid tehakse siis, kui reg-de parve ei mängi Esmaspäev algab siis golden sng projekt. Üritan mängida 300sng päevas ehk nädala peale ca 2ksng-d. Jaanipäev tuleb vahele, seega ei tea mis saab.
        Spekuleeritakse, et golden sng võib tulla nii 1:100 sagedusega kui ka 1:10000 sageldusega! Kui tuleks 1:100 sagedusega siis oleks see juba päris ok. 1:10000 sagedlusega jääb juba ka multigrinderil see jackpoti unistuseks ja ei oma erilist väärtust. Loodetavasti tuleb ka palju kalu juurde, seega jätkan 15-stes whatever jooks tuleb. Kui jooks jätkub kehvasti siis lülitun tagasi 7-stesse rolli boostimiseks järgmises kuus.

        Vahepeal oli tervis suht p-s. Mai s sain mingi viiruse kaela ja köhisin-nuuskisin 2 nädalat, kui väljas 30C näitas. Üldse peab tervisega midagi ette võtma-toitumine-liikumine jms aga sellest juba järgnevatest postitustes

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #154
          Re: privadori 6max ht yritused micros

          Algselt postitas privador Vaata postitust
          Vahepeal oli tervis suht p-s. Mai s sain mingi viiruse kaela ja köhisin-nuuskisin 2 nädalat, kui väljas 30C näitas. Üldse peab tervisega midagi ette võtma-toitumine-liikumine jms aga sellest juba järgnevatest postitustes
          Oskad pinget kruvida.

          Comment

          • privador
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3951

            #155
            Re: privadori 6max ht yritused micros


            Esimene päev möödas ja tuli kokku 327sng 9tabledes
            Kuldset sng-d ei näinudki, kuigi oli kuulda olnud, et mängutüübilt hyper 15 6max käisid läbi küll ja mõnigi kaasregular sai pihta. Loodame, et ehk nädala lõpuks ikka ühe hitima...lol

            Eile passisin niisama sharkscope ja leidisn huvitava fakti. Hyperites pm 3.5 regular teenib rohkem kui 7 ja 15 regular.

            15 pm kõik maadlevad regzises laudades sellega et prerake kahjum ei tuleks. / 7-ne on ka kohati regzine,aga nt eelmine kuu polnud seal meest kes 3k teeniks. Ja palun väga remizz77 7-8% roi-ga laseb 3.5 10k mängu kuus(pole utoopiliselt palju). Kusjuures mängupäevad on olnud 95% plussis. See ajendas teadmistega minna nt järgmine kuu 7-stesse v isegi 3.5-stesse ja vaadata, mis saab.

            Comment

            • raidov
              Õpihimuline Mängur
              • Mar 2009
              • 436

              #156
              Re: privadori 6max ht yritused micros

              Küsimus on seal pigem selles. Et tõesti 3.5 võid teenida 3k kuus, aga 30stes peaks sama volüümiga juba ainult rb rohkem tulema ja 60stes tehakse juba SNE ju :)

              Kui olla rahul 3k kuus siis ei ole vb tõesti pointi edasi liikuda...
              Last edited by raidov; 17.06.13, 23:33.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #157
                Re: privadori 6max ht yritused micros

                See vend hittis täna 300+ mängu jooksul 3 kuldset SNG-d: http://forumserver.twoplustwo.com/sh...&postcount=257

                Comment

                • privador
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3951

                  #158
                  Re: privadori 6max ht yritused micros

                  Day 2

                  359sng-d siis täna, kuldset lauda pole ikka veel saanud.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #159
                    Re: privadori 6max ht yritused micros

                    Kas see kuldne laud on üleüldse nii tähtis? Mängud ju fishisemad, sest hobimängijad jahivad ka kulda.

                    Comment

                    • privador
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3951

                      #160
                      Re: privadori 6max ht yritused micros

                      Täna siis selline kolmas päev. 322 sng-d. Ausalt ei saagi nüüd aru, kas mängud fishisemad v mitte. Reg-d on samuti aktiveerunud. Ilmselt siiski on . Eks see sõltub väga palju ajast. Arvan, et näd vahetus võib väga fishine olla, kui tööinimesed hakkavad kulla laudu püüdma.

                      Päeva lõpus tuli ka väga oodatud kollane kastike ca 900 sng kandis promo algusest!

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #161
                        Re: privadori 6max ht yritused micros

                        Räägid oma avatarist lähemalt?

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #162
                          Re: privadori 6max ht yritused micros

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Räägid oma avatarist lähemalt?
                          privador jun.

                          Comment

                          • privador
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3951

                            #163
                            Re: privadori 6max ht yritused micros



                            Juunikuu läks täiega p-sse. 15-stes ikka hävin, sest EV-joon ka võtab gravitatsiooni mõõtmed. Selge on see , et stiil mida ma mängisin 3.5-stes ja 7-stes ei tööta 15-stes. Rege ikka palju ja "nisama" toksimine ei anna midagi. Et bankroll sai ka hiti, siis kolisin tagasi 7-stess rolli koguma. Olen kindel, et kui 15 saan hakkama , siis võib pm ka kohe 30-seid mängida. Sest panustatakse juba rakebackile ja pole mõtet nii madalal olla.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #164
                              Re: privadori 6max ht yritused micros

                              Edu juuliks!

                              Ja väga tore vaadata, et viitsid madalal nühkida ning mängu täie tõsidusega suhtuda.

                              Comment

                              • privador
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3951

                                #165
                                Re: privadori 6max ht yritused micros

                                nu deposiidi tegemine oelks kõige lihtsam lahendus. EV-joon tegi siiski muret. progre päris jama ei pane, sest 7-stes jookseb ta ülesse. 7-stes on üldse nn liiklust palju rohkem ja tundub, et see on veel max limiit , kus tullakse gamblema. Nt shoven 25bb 6 handed ak ja saan calli a2o käest vms. 15-stes seda ei juhtu. Ma ilmselt tean seda võtit, mida ma peaks tegema. Shovemsie kohad on paigas. Rahakoht on callimise osa ja 3-bet shoved ja tee on valla medium stakesi. Aga praegu ei viitsi seda teha ja kogun rasva. Aga kiiret pole
                                Näiteks reg avab btn-lt minraisi, mul on bb ato. Igas turnas on autopush. Äkki kui ma nüüd foldin, teen ma +EV lükke, sest vastane nt minraisib vaid nutsiga ja shoveb lightilt?
                                3 handed nt, kui vastas on 2 agromanjakki ja võrdsed stakid, siis äkki on targem olla passiivsem ja mängida "freerollimise" peale(pole mõtet nt K3o pushida sb-lt mida icm soovitab), vastupidiselt agrom jälle. Minraisid 3 handed-s on huvitav teema jne jne

                                Comment

                                Working...