privadori 6max ht yritused micros

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • privador
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3951

    #106
    Re: privadori 6max ht yritused micros

    PokerStars No-Limit Hold'em, 7 Tournament, 40/80 Blinds 8 Ante (3 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

    BB (t1,757)
    Button (t575)
    Hero (SB) (t668)

    Hero's M: 4.64

    Preflop: Hero is SB with 7, A
    2 folds

    Total pot: t104

    Results below:
    BB didn't show
    Ma ei tea , aga kas see on standardina push? Kas see on push isegi siis kui BB peal on reibas callija? Ei oska siin seisus kudiagi seisukohta võtta, sest ei taha teisele shortile ka meelehead teha...



    Teine case stakid nt 1500, 1000, 500 blinded 120 antedega
    Istun SB peal. Kas see on any2 koht? CEV on negatiivne 23o pushides, samas mul on võimalik võtta teda 30% välja. Samas kui ma kaotan olen ise 500 peal ja button ootab
    Kui me oleme 1500 chipsiga sb peal, kas see teeb pushimsie kergemaks raskemaks?
    Last edited by privador; 12.04.13, 16:27.

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #107
      Re: privadori 6max ht yritused micros

      Algselt postitas privador Vaata postitust
      Ma ei tea , aga kas see on standardina push? Kas see on push isegi siis kui BB peal on reibas callija?
      igaljuhul.

      Comment

      • privador
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3951

        #108
        Re: privadori 6max ht yritused micros

        kui see on kindel push, siis mis peaks olema 3-nda stakk, et push poleks mõtekas? 500,400,300?

        Comment

        • privador
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3951

          #109
          Re: privadori 6max ht yritused micros

          Praegu ca 50BI miinust ca 3k mängu peale. Üritan leida oma mängu lekkeid, sest kuskil peab midagi olema. Kahtlustan, et 3-handedes ja hu-s saan rämedalt tappa, sest algfaasis sujub suht libedalt. Saan ilusaid duubleid ja reg-dega tulen toime
          Võtsin hiljuti kasutusele reg-de vastu 3-beti 40-lt 88 peale. Jubedalt palju insta folde saan ja kui actionit saan siis ilmselt aq+, tt+

          Kas keegi oskab öelda, kuda ma pt4 saaks 3 handed ja 2 handed mängu analüüsida ja mida ma seal teen ja mis on mu roi. Filtrites oli küll igasugust värki, aga ma ei leidnud valikuid 2, 3 handed analüüsiks

          Comment

          • privador
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3951

            #110
            Re: privadori 6max ht yritused micros

            peale PT4 ostmist selgus tõsiasi, et vanakooli nn intuitiivne pokker enam ei tööta. EV oli ikka selgelt negatiivne


            Olen nüüd mitmesuguseid progresi ostnud. Mäng on täielikult lekkeid täis. Kõik levelid olid -EV-ga! Hu kõige kohutavam. Hu lappisin kohe ära SAGE ja Nash süsteemidega(EV-joon hakanud kohe ärkama). Otsisin ka 6max mingisuguseid nashi analooge. Ühe leidsin siit http://www.pushfoldcharts.com/6max/#bb6
            Kas need tabelid kuni 10BB on ok?

            esimesel levelil loobun ilmselt mõnedest avangustest. Nt ATo ei taha utg-l eriti kasumit toota. St ta toodab midagi, aga see nikerdamine võtab ka aega. Samuti MP peal a8, a9. LP olen liialt passiivne(chipsev jääb saamata)
            3 handed-s printisin hunnik tabeleid ja variatsioone välja, mis oleks optimaalne strateegia, et saada vähemalt mingi tunde.

            Mõte oli disainida 6max pokker, kus oleks vaid 2 olekut fold ja all-inn. Meil jääb ilmselt EV-d saamata esimesel levelil ja kuskil mujal. Huvitav kas selline pokker suudaks pre rakeback beatida? Plussiks jälle see, et saab pm tableda 30tablet

            Comment

            • Pumper
              Klubi Liige
              • Mar 2009
              • 2359

              #111
              Re: privadori 6max ht yritused micros

              Mingi levelini kindlasti suudab toita. Ise kunagi kirjutasid sellest Amakl-st, kes niimoodi vist mängibki.

              Comment

              • Spewmonkey
                Seina Augustaja
                • Oct 2008
                • 2293

                #112
                Re: privadori 6max ht yritused micros

                Algselt postitas privador Vaata postitust
                peale PT4 ostmist selgus tõsiasi, et vanakooli nn intuitiivne pokker enam ei tööta. EV oli ikka selgelt negatiivne


                Olen nüüd mitmesuguseid progresi ostnud. Mäng on täielikult lekkeid täis. Kõik levelid olid -EV-ga! Hu kõige kohutavam. Hu lappisin kohe ära SAGE ja Nash süsteemidega(EV-joon hakanud kohe ärkama). Otsisin ka 6max mingisuguseid nashi analooge. Ühe leidsin siit http://www.pushfoldcharts.com/6max/#bb6
                Kas need tabelid kuni 10BB on ok?

                esimesel levelil loobun ilmselt mõnedest avangustest. Nt ATo ei taha utg-l eriti kasumit toota. St ta toodab midagi, aga see nikerdamine võtab ka aega. Samuti MP peal a8, a9. LP olen liialt passiivne(chipsev jääb saamata)
                3 handed-s printisin hunnik tabeleid ja variatsioone välja, mis oleks optimaalne strateegia, et saada vähemalt mingi tunde.

                Mõte oli disainida 6max pokker, kus oleks vaid 2 olekut fold ja all-inn. Meil jääb ilmselt EV-d saamata esimesel levelil ja kuskil mujal. Huvitav kas selline pokker suudaks pre rakeback beatida? Plussiks jälle see, et saab pm tableda 30tablet
                Aga kas sa 7'seid üldse biidid?

                Comment

                • privador
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3951

                  #113
                  Re: privadori 6max ht yritused micros

                  Aga kas sa 7'seid üldse biidid?
                  eip

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #114
                    Re: privadori 6max ht yritused micros

                    Algselt postitas privador Vaata postitust
                    peale PT4 ostmist selgus tõsiasi, et vanakooli nn intuitiivne pokker enam ei tööta. EV oli ikka selgelt negatiivne


                    Olen nüüd mitmesuguseid progresi ostnud. Mäng on täielikult lekkeid täis. Kõik levelid olid -EV-ga! Hu kõige kohutavam. Hu lappisin kohe ära SAGE ja Nash süsteemidega(EV-joon hakanud kohe ärkama). Otsisin ka 6max mingisuguseid nashi analooge. Ühe leidsin siit http://www.pushfoldcharts.com/6max/#bb6
                    Kas need tabelid kuni 10BB on ok?

                    esimesel levelil loobun ilmselt mõnedest avangustest. Nt ATo ei taha utg-l eriti kasumit toota. St ta toodab midagi, aga see nikerdamine võtab ka aega. Samuti MP peal a8, a9. LP olen liialt passiivne(chipsev jääb saamata)
                    3 handed-s printisin hunnik tabeleid ja variatsioone välja, mis oleks optimaalne strateegia, et saada vähemalt mingi tunde.

                    Mõte oli disainida 6max pokker, kus oleks vaid 2 olekut fold ja all-inn. Meil jääb ilmselt EV-d saamata esimesel levelil ja kuskil mujal. Huvitav kas selline pokker suudaks pre rakeback beatida? Plussiks jälle see, et saab pm tableda 30tablet
                    Väga tore lugeda, et võtad mikro HTsid väga tõsiselt. Järjepidevus ja vaev tagab edu.

                    Comment

                    • privador
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3951

                      #115
                      Re: privadori 6max ht yritused micros

                      allinn-fold 6max mõtlesin kus meil jääks raha saamata. Esimesel leveliil ilmselt eriti mitte. Huvitav kas UTG aq shove toodab raha? Arvan et siiski toodab, sest leidub sellel tasemel igasuguseid lolle, kes callivad prahiga
                      Ma pole päris kindelgi, kas amakle utg shove(minu teada jj+ aq+) toodab AA shove nt rohkem raha kui nt 2x openiga?Päris huvitav probleem

                      Mis juhtub siis kui teisel tasemel juba HU. Arvan, et seda juhtub siiski harva ja 25BB päästev Nash jõuab suht kiiresti kohale

                      KÕIGE SUUREM PROBLEEM ilmselt on see, kui dongid limbivad ja sa pead floppi hakkama mängima, kui see huvi pakkus
                      Teiseks kuskil 3 handed vraiant, kus tekib 2 suurt stakki ja üks nt mikro stakk, kus minraise on vajalik


                      Vähemalt need on probeemid ja nagu näha mängib amakle ka hädaga floppi...

                      Comment

                      • tolmuahv
                        Klubi Liige
                        • Feb 2009
                        • 2502

                        #116
                        Re: privadori 6max ht yritused micros

                        Minu meelest lähened sa asjale valest otsast. Katsu kõigepealt kasvõi 2 laual mängides normaalne ROI saavutada. Küllap siis laudu lisades jõuad loomulikumalt otsusele, kas 30-tablemine on kasulikum või mitte. Praegu kulub palju auru mingite hüpoteetiliste üksikute olukordade lahendamisele (UTG AQ avang, AA avang), kui tegelikult lekib suur raha kusagilt mujalt välja.

                        Selleks, et mass-tabledes teha järeleandmisi mängukvaliteedis ja näidata suurema kogukasumi nimel BE mängu, peaks enne olema võimeline mängu vähema laudade arvuga biitima. Nagu ma aru saan, siis selleks sa veel valmis ei ole.

                        Comment

                        • muruntau
                          • Jan 2009
                          • 4325

                          #117
                          Re: privadori 6max ht yritused micros

                          +15bb openshovemise strateegia võiksid enne õppima hakkamist ära unustada. See on kasumlik ainult 3 ja rohkem fishiga lauas, mida aga juba 7stes nii palju ette ei tule, kõrgemal lihtsalt kaotad valuet ehk annad eelise ära. Ise openshoven +15bb effective pmst ainult btn või sb väikseid paare ja sõltuvalt sügavusest ning vastastest erinevaid Ax tüüpi käsi. Minu kogemuse järgi 7stes olid just nii triggerhäppid tüübid, et seal pidi bet-call range'i ikka päris laia hoidma, et max valuet saada. Mängi rohkem vastast ka, mõne puhul mr, mõne puhul shove, kusjuures nii mr kui shove ranged võivad eri vastaste puhul päris erinevad olla. Samuti on bubble mäng väga vastasepõhine, mistõttu staatilised range'd seal on selgelt suboptimaalsed, rohkem dünaamilisust vaja. Alusta nt 5-8 lauaga harjutamist.

                          Amakli mäng unusta kohe ära. Tema mänguga kõrgemale asja ei ole. Kui tahad areneda, kuula kasvõi siin teemas kõrgemal mängijate juttu. Väga ei viitsi enam õpetussõnu anda, kuna sa neid kuulda enivei ei võta.

                          Comment

                          • privador
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3951

                            #118
                            Re: privadori 6max ht yritused micros

                            PokerStars No-Limit Hold'em, 7 Tournament, 60/120 Blinds 12 Ante (4 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

                            Button (t892)
                            SB (t686)
                            Hero (BB) (t426)
                            UTG (t996)

                            Hero's M: 1.87

                            Preflop: Hero is BB with 6, A
                            UTG calls t120, Button calls t120, SB calls t60, Hero bets t414 (All-In), UTG calls t294, 2 folds

                            Flop: (t1,116) J, 3, A (2 players, 1 all-in)

                            Turn: (t1,116) 2 (2 players, 1 all-in)

                            River: (t1,116) J (2 players, 1 all-in)

                            Total pot: t1,116

                            Results below:
                            Hero had 6, A (two pair, Aces and Jacks).
                            UTG had 8, 8 (two pair, Jacks and eights).
                            Outcome: Hero won t1,116
                            Ma ei oska siin seisukohta võtta, kas ma teenin rohkem check-fold-shovedes(hittimisel) või kohesel shovemisel

                            Comment

                            • privador
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3951

                              #119
                              Re: privadori 6max ht yritused micros

                              +15bb openshovemise strateegia võiksid enne õppima hakkamist ära unustada. See on kasumlik ainult 3 ja rohkem fishiga lauas, mida aga juba 7stes nii palju ette ei tule
                              Ma pole selles nii kindel. Nt a la shoved 25BB ak. 7-stes on neid idioote piisavalt kes nt a4 callivad-näen ise lauas(tõsi rohkem nädalavahetuseti). Mõtle nüüd, kui nt see tyyp nt amakle teeks minraisi fish callab oma a4-ga siis pm peale cbetti võib fish selle foldida. Jah see lähenemine on primitiivne, aga madalates limiitides võib see rohkem raha tuua...Rääkimata ajast, mida sa pead kulutama flopi nikerdustele

                              Olen palju ajast pannud õppimisele. See on uskumatu, kuidas minu arusaamad on muutunud ning on palju veel õppida. Peale seda on EV-joon, mis sügavikku liigub peatuma saadud ja on hakanud vaikselt teises suunas liikuma. Eile tegin siis megaheateri päeva. 150 turnaga tuli 60BI+ ja BOP peaks ka 40 sisse saama 100-stes blokkides. Jah, olen mängu muutnud ja olen 100BI tagasi teinud. Siiski winning on ev-joonest siiski kõvasti ees-eks näeb

                              Volyymiga on kehvasti-Mängin 7-8 laual ja suurt üle 200 sng päevas ei tee. Kuigi soov oleks teha ca 400 sng ja eks milllagi tahan stacki laotuse peale tagasi minna

                              SCOOP varsti tulemas. Proovisin õnne ja vahetasin oma SCOOP 1050$ 4x 215 ja 7x 27 ja starsile oli see ok. Väga positiivne vastutulek v ongi see standard?
                              Last edited by privador; 20.04.13, 13:28.

                              Comment

                              • privador
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3951

                                #120
                                Re: privadori 6max ht yritused micros

                                Praegu olen 7-stes hoo kätte saanud ja peaks tulema see kuu ca 6k sng. Olen saanud heateri lainele ja mülkast 150bi plussis
                                Praegu mõtlen juba mida järgmine kuu teha. Pea poole kuust kestab SCOOP
                                Mõte oli proovida Low rankingus kohta püüda ja osaleda 39 turniiril(kalli hu jätta vahele). Esikoht pca pakett ja top20 530 wcoop pilet lohutuseks
                                Samas levelid on enamustel 15minutilsied ja, kui vähegi deep-i läheb siis mängin hommikuni ja hyperite käive jääks see kuu väikseks
                                Vb otsustan käigu pealt kui hea stardi saan rankingus, et mis edasi teen

                                Comment

                                Working...