privadori 6max ht yritused micros

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • marcoloco
    FPP Pro
    • Nov 2010
    • 203

    #61
    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Algselt postitas privador Vaata postitust
    fold on ok?
    jap, peaks olema kyll.

    Kui sa callid, siis raha saad vaid 3way v6idu korral ja stack t6useb 1000 peale, mis annab sulle raha 67% * 35 + 33% * 65 = 45% prize poolist (65 ja 35 on siis 1. ja 2. koha payoff, oma 1000 stackiga tuled esimeseks 33% ja 2. kohale 67%)

    pakun ligikaudseks buttoni rangegs mingi 40% ja sb-l 4.5%. Nende rangede vastu omad sa 3way allinis equitit vaid 18.5%, seega sinu EV(call) = 45 * 18.5% = 8.325% prize poolist.

    Kui sa foldid, siis buttoni v6idu korral saad suht kindlalt 2. koha, seega 35% prize poolist. Ylaltoodud rangedel on buttonil 2way allin equity 31%. Seega sinu EV(fold) = 35 * 31% = 10.85% prize poolist.

    Seega nende eeldatavate rangedega teenid foldiga keskmiselt 2.5% prize poolist rohkem, ehk siis 7stes ligi 1$ v6i 14% roi. Pluss tegelt on ka foldides veel 162 chippi alles ja pm 33% chance j2rgmine k2si see kolmekordistada, nii et see r22gib veel selgemalt fold kasuks.

    Comment

    • privador
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3951

      #62
      Re: privadori 6max ht yritused micros

      Arvutustes tuleb välja jah suht kindel fold. Mis rangega bb oleks mõtet callida? Arvutustest tuleb välja, et suht kitsas range
      Huvitav on see, et fold oleks ka siis hea, kui sul jääb nt 0.1 chipsi järgi..st kui sb võidab, siis ev edasi suht 0.
      Oled kindel, et sb calling range on 5%. Igasuguseid random tyyp mängib.

      Comment

      • privador
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3951

        #63
        Re: privadori 6max ht yritused micros

        PokerStars No-Limit Hold'em, 7 Tournament, 60/120 Blinds 12 Ante (3 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

        Hero (BB) (t1,684)
        Button (t785)
        SB (t531)

        Hero's M: 7.80

        Preflop: Hero is BB with 3, J
        1 fold, SB bets t519 (All-In), 1 fold

        Total pot: t276

        Results below:
        SB didn't show
        Ma olen suht kahevahel mida siin teha. Ma ei tea, kas peaks sb shove callima?
        Point on selles, et mulle meeldib see, et kui ma foldin, siis saan pm any 2 sb shoveda ja teist vastast survestada
        Last edited by privador; 14.03.13, 13:35.

        Comment

        • tolmuahv
          Klubi Liige
          • Feb 2009
          • 2502

          #64
          Re: privadori 6max ht yritused micros

          See on küll veidi vale põhjus foldida, et siis saad ise survestada. Otsus on Nashi põhine ja imo väga selge call. Calliks kuni c700 shove ilma SNG Wiz või Nash tabelit vaatamata.

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #65
            Re: privadori 6max ht yritused micros

            Comment

            • Juhhei
              Jube Noob
              • Jul 2009
              • 154

              #66
              Re: privadori 6max ht yritused micros

              Made my day :D:D

              Comment

              • privador
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3951

                #67
                Re: privadori 6max ht yritused micros

                See kuu hyperitega ikka masendavalt väike volyym(ca 1k sng) olnud ja ilmselt goldstari tagasi minek
                Tegin algust micromillioniga. Tekkis huvi selle võidukarika vastu...
                praegu ehk mängimata jäänud ca 5 turniiri kui kokku 90 turniiri saan oleks super
                praegune saldo 42 turkat ja 13 cashi. Vaid ühe korra olen saanud 100 hulka, seega finaalalauad olnud kaugel
                Mul on eestalsest konkurent jon011-kodumaine konkurents alati tervitatav:)

                Edetabeli esimene saab 5200$ pileti, top 10 1050$. Miinimum programm oleks top 10 saamine(alla selle oleks pettumus), aga kui heater peale tuleb ja kuskile fl jõuan on kõik võimalik. Olen aru saanud, et on umbes 30 venda, kes pea kõike evente mängivad . See kord Goral(starsi pro Marcel Horcecki) ei mängi, kes võitnud leaderboardi 2 x suht kindlalt

                Unega veidi probleeme...

                Comment

                • muruntau
                  • Jan 2009
                  • 4325

                  #68
                  Re: privadori 6max ht yritused micros

                  On kuu aega totaalset nolifemist väärt seda? Top 10 nimel käib tõenäoliselt ikka konkurents ka, vaevalt sellegi saavutamine nii kindel on. Lased nende kõrvale hüpereid või teisi turniire?

                  Comment

                  • V4LDO
                    FPP Pro
                    • Jun 2010
                    • 229

                    #69
                    Re: privadori 6max ht yritused micros

                    hetkel leaderboardis 5. kohal ja tänasega saab pool teed läbitud, good luck teiseks pooleks

                    Comment

                    • privador
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3951

                      #70
                      Re: privadori 6max ht yritused micros

                      Hetkel siis 86 turna mängitud ja ca 25 cashi(millest mängitud ehk ca 80)
                      Lõpus käib kõva andmine. ca 13-14 tyypi tahavad top10-sse
                      õnneks järelejäänud turnadest meeldivad mulle kõik(sh hilo fl ja razz) esikohast puudu ca 60-70 punkti. Kõik võimalik, aga siis pead fl saama. Reaalselt siiski läinud

                      Comment

                      • privador
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3951

                        #71
                        Re: privadori 6max ht yritused micros

                        PokerStars has become aware of a situation involving a violation of our Terms of Service, to the potential detriment of other players. You participated in games that were under consideration in this case and as a result you may have been adversely affected.

                        In a case such as this it is our policy to confiscate the balances of the offender(s) and for PokerStars to add funds where appropriate. This compensation pool is then distributed to players potentially affected in as fair a way as possible.

                        To confirm your credit, please log onto your PokerStars account, go to the 'Cashier' screen and click the 'History' button. Your share will be shown as "REFUND", followed by the amount of the credit.
                        sain refundi. peale hyperite midagi ei mängi, seega scam pidi olema sealt

                        Comment

                        • privador
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3951

                          #72
                          Re: privadori 6max ht yritused micros

                          Micromillion-i seeria nüüd läbi. Lõpetasin rankingu 8-da ja jon011 10-ndana.
                          Lõpuosas esikoht libises eest ja üritasin viimane päev vaid top10 kohta kaitsta
                          Seeria ajal võitlesin peavaludega, silmavaludega jne Mõtlesin väga vahepeal Taivo E artikli peale...ja mõtlesin, mis mu peas toimub
                          Sain kõvasti targemaks kuidas selliseid seeriaid mängida(just kuidas enegriat säästa ja kuidas kõige ökonoomsemalt mängida). Lõpus oli juba suht raske mängida ja motti hoida. Tuli kokku ca 90 mängu ja 28 cashi
                          Arvan, et esikoht ja ka top10 tuli siiski gorali puudumisel suht odavalt kätte. Oleks pakkunud, et esikoha võitja peab tegema üle 500 ja top10 üle 400 punkti
                          Kahjuks finaallauda ei tulnud. Kõige parim koht oli vist 33 vms. Enda mänguks panen 4. Umbes 10% mtt-dest oli tiltamine või valesti boardi lugemine, mille vead on väga kallid .Ootan juba scoop-i!

                          Comment

                          • Pumper
                            Klubi Liige
                            • Mar 2009
                            • 2359

                            #73
                            Re: privadori 6max ht yritused micros

                            Aga kasum või kahjum? Anna teistele ka teada, kas on üldse kasumlik selliseid ettevõtmisi teha?

                            Comment

                            • muruntau
                              • Jan 2009
                              • 4325

                              #74
                              Re: privadori 6max ht yritused micros

                              Suht lihtne ju arvutada sellise ettevõtmise EV'd. Turkade AVG BI X arv x eeldatav ROI + eeldatav osa added auhindadest. Võtaks avg BI 10, arv 90, ROI 50% (arvestades väga haiget unegraafikut kuu aja jooksul isegi optimistlik pigem), siis mänguline EV on $450 ja pakuks, et ootus lisaauhindadest on umbes sama, mõnikümmend mängijat ikka püüab top 10sse saada. Pokkeris on ka lihtsamat raha kui eeldatava $1k teenistuse pärast paar nädalat magamata olla imo.

                              Comment

                              • privador
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3951

                                #75
                                Re: privadori 6max ht yritused micros

                                Aga kasum või kahjum? Anna teistele ka teada, kas on üldse kasumlik selliseid ettevõtmisi teha?
                                ausalt öeldes, ei viici arvutusi teha, aga kui 30% cashin siis ikka kasum peaks olema. On see 100 v 200 taala pole vist suurt vahet
                                Ja tegelikult ma polnud selleks seeriaks valmistanud. Mängisin niisama lõbuks, kuni 30 turnaks olin juba sees...
                                Rahaliselt tõesti see nädal midagie rilist polnud, sest hypereid ikka mtt-kõrvale lasta ikka ei saa. Üldine dünaamika kaob ära, ja nad tekitavad - efekti
                                Nuh tegelikult polnud ju hullu sisuiselt freerollsiin korraliku deepi runni peale. Ja seal juba summad 2k+

                                Comment

                                Working...