privadori 6max ht yritused micros

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #91
    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Murphy seadus.

    Comment

    • muruntau
      • Jan 2009
      • 4325

      #92
      Re: privadori 6max ht yritused micros

      Oota kuni paarsada BI alla EV jooksed. Paar kilo mängu sitasti joosta on selle kõrval lumme kusta.

      Comment

      • privador
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3951

        #93
        Re: privadori 6max ht yritused micros

        PokerStars No-Limit Hold'em, 7 Tournament, 20/40 Blinds 4 Ante (4 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

        Hero (UTG) (t1,187)
        Button (t453)
        SB (t812)
        BB (t548)

        Hero's M: 15.62

        Preflop: Hero is UTG with 9, A
        Hero bets t1,183 (All-In), 1 fold, SB calls t788 (All-In), 1 fold

        Flop: (t1,672) 2, J, K (2 players, 2 all-in)

        Turn: (t1,672) 10 (2 players, 2 all-in)

        River: (t1,672) 8 (2 players, 2 all-in)

        Total pot: t1,672

        Results below:
        SB had 5, 3 (high card, King).
        Hero had 9, A (flush, Ace high).
        Outcome: Hero won t1,672
        ajugeeniused mängivad

        Comment

        • Pumper
          Klubi Liige
          • Mar 2009
          • 2359

          #94
          Re: privadori 6max ht yritused micros

          Ise teed ju ka suhteliselt mõttetu UTG blufi, blindid on väikesed.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #95
            Re: privadori 6max ht yritused micros

            Algselt postitas Pumper Vaata postitust
            Ise teed ju ka suhteliselt mõttetu UTG blufi, blindid on väikesed.
            See openshove on siis halb?

            Comment

            • vsiu100
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4253

              #96
              Re: privadori 6max ht yritused micros

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              See openshove on siis halb?
              imo kind a standard.

              Comment

              • Pumper
                Klubi Liige
                • Mar 2009
                • 2359

                #97
                Re: privadori 6max ht yritused micros

                Nii madalal blindil saad pigem paremalt käelt calli, hetkel tõesti fish callis. Kõrgemal nii libedalt ei käi.

                Comment

                • privador
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3951

                  #98
                  Re: privadori 6max ht yritused micros

                  standard push imo, kuigi close

                  v minraise parem lahendus ja callime vaid 2 väikest?

                  Comment

                  • muruntau
                    • Jan 2009
                    • 4325

                    #99
                    Re: privadori 6max ht yritused micros

                    Nii madalal on see fishises lauas tõesti +EV, aga kõrgemal oleks AT või isegi ATs cutoffiks 20,5bb effective. Suht piiripealne, mitte standard.

                    Comment

                    • vsiu100
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4253

                      #100
                      Re: privadori 6max ht yritused micros

                      ma ise ei ole ühtki sellist mängu teinud aga arvan, et kui sul on 30+ lauda ees, siis see on standard 7-stes.

                      ei?

                      Comment

                      • muruntau
                        • Jan 2009
                        • 4325

                        #101
                        Re: privadori 6max ht yritused micros

                        7stes võib see isegi standard olla, 1 fishiga 30stes oleks -EV

                        Comment

                        • privador
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3951

                          #102
                          Re: privadori 6max ht yritused micros

                          PokerStars No-Limit Hold'em, 7 Tournament, 50/100 Blinds 10 Ante (3 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

                          SB (t356)
                          BB (t1,510)
                          Hero (Button) (t1,134)

                          Hero's M: 6.30

                          Preflop: Hero is Button with A, 10
                          Hero bets t1,124 (All-In), 1 fold, BB calls t1,024

                          Flop: (t2,328) 2, 6, K (2 players, 1 all-in)

                          Turn: (t2,328) 7 (2 players, 1 all-in)

                          River: (t2,328) J (2 players, 1 all-in)

                          Total pot: t2,328

                          Results below:
                          Hero had A, 10 (flush, Ace high).
                          BB had J, J (three of a kind, Jacks).
                          Outcome: Hero won t2,328
                          open push on ok?
                          v keegi äkki eelistab minraisi? minraise mul jälle ei meeldi, sest kui tugev vastane siis ta võib any2 shoveda

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #103
                            Re: privadori 6max ht yritused micros

                            Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                            Nii madalal blindil saad pigem paremalt käelt calli, hetkel tõesti fish callis. Kõrgemal nii libedalt ei käi.
                            Kuidagi väga üldine jutt. Calling ranges ei ole ainult AT+, TT+ ja isegi, kui oleks, kas siis shove ei oleks +EV tänu FE-le? Obv, et keegi paremat ei foldi, aga callides seal equity on ju siiski parem kui 30%, millele lisandub FE.

                            Teiseks 20BB on ju ainult meil. Teistel 10.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #104
                              Re: privadori 6max ht yritused micros

                              Algselt postitas privador Vaata postitust
                              open push on ok?
                              v keegi äkki eelistab minraisi? minraise mul jälle ei meeldi, sest kui tugev vastane siis ta võib any2 shoveda
                              Ma bubbles siiski minraise/foldiks. On halb?

                              E: ja kas limp ei tule kõne alla?

                              Comment

                              • Pumper
                                Klubi Liige
                                • Mar 2009
                                • 2359

                                #105
                                Re: privadori 6max ht yritused micros

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Kuidagi väga üldine jutt. Calling ranges ei ole ainult AT+, TT+ ja isegi, kui oleks, kas siis shove ei oleks +EV tänu FE-le? Obv, et keegi paremat ei foldi, aga callides seal equity on ju siiski parem kui 30%, millele lisandub FE.

                                Teiseks 20BB on ju ainult meil. Teistel 10.
                                minraiseks ja foldiks/calliks shorty shove, see on optimaalsem. Nagu muru ütles - võib see shove kasumlik olla, aga on võimalusi neid käsi kasumlikumalt mängida. Eelistaks alati pigem minraisega avada semitugevaid ässasid ja callida vastavalt mängijale/stackile.

                                Üldine on jutt seepärast et ei ole kunagi juhendanud voi opetanud nagu sina
                                Last edited by Pumper; 10.04.13, 15:42.

                                Comment

                                Working...