privadori 6max ht yritused micros

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Cash87
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1402

    #16
    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Edu! Subs.

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #17
      Re: privadori 6max ht yritused micros

      Miks üldse pokkerist huvitud endiselt, kui oled varasemalt kirjutanud, et aeg on liikuda suurte poiste mängumaale e. aktsiaturule? Kauplemist liiga raske siiski biitida või see projekt rohkem for fun?

      Comment

      • Kaitz20
        FPP Pro
        • Oct 2008
        • 289

        #18
        Re: privadori 6max ht yritused micros

        Hobi on ikka vaja ...

        Comment

        • privador
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3951

          #19
          Re: privadori 6max ht yritused micros



          3-stes siis suht be nühkimine.praegu 15bi plussis. Loodaks vähemalt 100BI plussis saada siis liiguks 7-stesse. 7-stes ja 15-stes ehk ka võimalus supernova ära teha


          Miks üldse pokkerist huvitud endiselt, kui oled varasemalt kirjutanud, et aeg on liikuda suurte poiste mängumaale e. aktsiaturule? Kauplemist liiga raske siiski biitida või see projekt rohkem for fun?
          ikka fun jah pole pokkerit beatinud pm 2 aastat(pole ka vägistanud) nüüd tekkis väike motivatsioonipuhang
          Cashi ei viitsi mängida(omahat mängiks aga siis ka supernova min ehk) turniirid on jälle suured ajaröövilid.
          Hyperid tunduvad olema kõige lõbusamad.

          See kauplemine pole nii kerge. Esiteks on seal vaja kapitali. Kui on kapital siis saad hankida ka tööriistad( ja need võivad maksta nii 5keuri kuus). Väiksel trademise firmal pole probleem panna 5k kuludesse, aga väikse bankrolliga üksiküritajal on see kindlastii probleemiks. Loomulikult ma teenin ka profitit ka ilma teenuse ostmiseta, aga see selline säästu variant
          Last edited by privador; 12.01.13, 12:05.

          Comment

          • estdonk
            Õpihimuline Mängur
            • Sep 2011
            • 450

            #20
            Re: privadori 6max ht yritused micros

            kuidas läinud on?

            Comment

            • privador
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3951

              #21
              Re: privadori 6max ht yritused micros



              praegu siis ca 2,2k mängu tehtud ja 0 piiril pendeldamisest saanud ca 80bi plussi

              Volyymis ikka kehvake, mõni regular teeb 1k mängu päevas. Lootsin plaatina micros ära teha, aga tundub, et see kuu seda ei tule


              PS . 200 laudadesse on sattunud wpr101 !

              http://mouldyonions.com/ Mouldyonionsi blogi. Näidanud isegi ilusti plussi ja beadib kõrgeklasslise 1% roi-ga pre rakeback
              Last edited by privador; 20.01.13, 12:39.

              Comment

              • Pumper
                Klubi Liige
                • Mar 2009
                • 2359

                #22
                Re: privadori 6max ht yritused micros

                Miks 1,5seid mängid, sa peaksid ju plussis olema 3,5stes?

                Comment

                • privador
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3951

                  #23
                  Re: privadori 6max ht yritused micros



                  Jaanuaris siis tegin ca 3300 sng-d roi--ga 1.6%. ROI oleks ehk suuremgi olnud, kui vahepeal Tableninjat poleks kasutanud. Ikka suht vaevaliselt läheb. Tahaks just volyymi tõsta, aga tundub, et 30-40 sng-d tunnis on lagi. Alguses proovisin 11 lauaga stakis mängida ja mängin lõpuni. Reaalsuses on see, et lauad lõppevad ca 20 minutiga, seega jõuan tunnis 3 sessiooni teha.
                  Tableninjat saades proovisin varianti 9-11 lauda+progre lisab kohe laua kui kohe välja kukun. Seega 11-stes tuleb ca 70 sng tunnis 9 lauaga ca 54. Üks sng kestab keskmiselt ca 10min. 11 lauda tundus liiga palju ei saanud hakkama. 9 tundus ajaliselt ok, aga siiski hakaksin stakkide tõlgendamisele vigu tegema. Ikka väga raske 9 laual mängida, kui 4 hu-d nt korraga mängus. Mängu kvaliteet muutub olematuks. Pöördusin vana strateegia juurde tagasi- st võtan alustuseks 11 sng-d ja mängin nad lõpuni. Tähtis siiski roi, mitte volyym.Teoreetiselt võiks nt progre hakata laudu lisama kui järgi 2 lauda, aga TN seda ei oska. Minu jaoks ikka täiega müstika kuda 100sng tunnis mängitakse pos-e roiga

                  Praegu peatun siiski 3.5-stes. vahepeal TN testides olin ka 1.5-stes. Õnneks nüüd enam-vähem teada limiidii regularidest ja TN saab vältida neid isikuid beta versioonis. Olen ka reg-de graafikuid näinud. Ikka suht absurdsed. Tyyp teeb 20k sng kuus. Esimene 15k on BE ja siis tehakse järgmise 5k 300BI upswing. Ikka väga rigged dispersiooni kalad on selles mängus.
                  Last edited by privador; 02.02.13, 10:21.

                  Comment

                  • privador
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3951

                    #24
                    Re: privadori 6max ht yritused micros

                    Minule on selgusetuks jäänud
                    1) 3 handed võrdsed stakid ca 10bb. Mis rangega te sb pushite ja callite BB sb pushi?
                    2)Kui kasumlik on nt CTF pushida JT,QT,78s taolisi käsi(4-5 handed). Oletades, et taga pole mikrostakid ja mingi virtuaalne fe on olemas.
                    3)3 handed olete kõike shordim. nt stakid 1200-1200-600. Olete sb, btn foldis. Blindid nt 100 v 120 v 150. Mis rangega ründate?
                    4)3 handed stakid 1500-1000-500. Olete keskmise stakiga. Olete sb-l blindid 100-120-150. Mis rangega ründate? Kui olete BB ja suur sb stakk ründab mis rangega calite?
                    5)stakid 1500-1000-500(BB). Istute buttonil 1k-ga blindid 150. Leiate A2o kas push?
                    6) stakid 2000(BB)-500-500. Teil 500 stakk ja sb. Blindid 150. Mis rangega ründate sb-lt?
                    7)6 handed. BTN läheb ai 40-ga. Bb 40. SB ja Bb mõlemal 400 stakk. Istute sb a6o. Kui kasumlik on siin üldse push? FE-d ju meil pole
                    Last edited by privador; 02.02.13, 10:43.

                    Comment

                    • muruntau
                      • Jan 2009
                      • 4325

                      #25
                      Re: privadori 6max ht yritused micros

                      Algselt postitas privador Vaata postitust
                      Minule on selgusetuks jäänud
                      1) 3 handed võrdsed stakid ca 10bb. Mis rangega te sb pushite ja callite BB sb pushi?
                      2)Kui kasumlik on nt CTF pushida JT,QT,78s taolisi käsi(4-5 handed). Oletades, et taga pole mikrostakid ja mingi virtuaalne fe on olemas.
                      3)3 handed olete kõike shordim. nt stakid 1200-1200-600. Olete sb, btn foldis. Blindid nt 100 v 120 v 150. Mis rangega ründate?
                      4)3 handed stakid 1500-1000-500. Olete keskmise stakiga. Olete sb-l blindid 100-120-150. Mis rangega ründate? Kui olete BB ja suur sb stakk ründab mis rangega calite?
                      5)stakid 1500-1000-500(BB). Istute buttonil 1k-ga blindid 150. Leiate A2o kas push?
                      6) stakid 2000(BB)-500-500. Teil 500 stakk ja sb. Blindid 150. Mis rangega ründate sb-lt?
                      7)6 handed. BTN läheb ai 40-ga. Bb 40. SB ja Bb mõlemal 400 stakk. Istute sb a6o. Kui kasumlik on siin üldse push? FE-d ju meil pole
                      1) Väga vastase spetsiifiline küsimus, aga üldiselt pushiks enamvähem mõistliku tightimapoolse callingrange'i puhul pmst ATC. Callingrange võib sõltuvalt vastastest olla 2% ja 29% (seda 100% pushiva SB korral) vahel.
                      2) JTs ja QTs peaks olema reksidesse lükates +EV ka mikros, aga üldiselt shove 4 value kindlasti, vähemalt 4way ja suurema kambaga. Vahest isegi päris okeide stattidega poisid teevad huvitavaid calle 10bb kandis, pole mõtet avastada end mõttetult domineeritud situatsioonist. Suited connectorid unusta ära.
                      3) Lükkaks taaskord peaaegu ATC, +80% rangega kindlasti. Callimine sõltub juba vastasest, selle jaoks oleks veidi infot vaja.
                      4) Lükkaks umbes 25% rangega iga erineva blindileveli korral.
                      5) fold
                      6) päris vastasepõhine taas, aga minimaalselt 20% rangega.
                      7) FE'd on sitaks ja A6 on snäpshove

                      Comment

                      • privador
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3951

                        #26
                        Re: privadori 6max ht yritused micros

                        PokerStars No-Limit Hold'em, 3.5 Tournament, 90/180 Blinds 18 Ante (3 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

                        BB (t2511)
                        Hero (Button) (t339)
                        SB (t150)

                        Hero's M: 1.05

                        Preflop: Hero is Button with K, A
                        Hero bets t321 (All-In), 1 fold, BB calls t141

                        Flop: (t786) 2, A, 10 (2 players, 1 all-in)

                        Turn: (t786) 6 (2 players, 1 all-in)

                        River: (t786) Q (2 players, 1 all-in)

                        Total pot: t786

                        Results below:
                        Hero had K, A (one pair, Aces).
                        BB had 9, 9 (one pair, nines).
                        Outcome: Hero won t786

                        Comment

                        • privador
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3951

                          #27
                          Re: privadori 6max ht yritused micros

                          Kas keegi mõtleks ka foldi peale. Sest selge on see, et kui me shoveme, siis sb foldib ja loobub pm esikohast

                          Comment

                          • Pumper
                            Klubi Liige
                            • Mar 2009
                            • 2359

                            #28
                            Re: privadori 6max ht yritused micros

                            Sa oled mängudes liiga nitt ja sul on ka niti mõttemaailm.

                            Kindlasti ei foldiks.

                            Comment

                            • muruntau
                              • Jan 2009
                              • 4325

                              #29
                              Re: privadori 6max ht yritused micros

                              AK oleks siin fold siis, kui SB foldiks kusagil 90% ajast või rohkem ja BB calliks pea kogu rangega. Ehk siis ei foldiks

                              Edit: ja mängude arv/h tõstmisel soovitaks ikkagi TN'i kasutada, aga pane regama mingit madalamat arvu mänge. NT alustad 11'ga ja jätkad regamist 8'ga, kui hu'de laviin üle, võib jälle lisada paar lauda käsitsi.
                              Last edited by muruntau; 12.02.13, 11:13.

                              Comment

                              • privador
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3951

                                #30
                                Re: privadori 6max ht yritused micros

                                Praegu siis seis selline, et a 6k mängu peale roi ca 2.7%. Tõstsin laudade hulga 11-lt 12-le sest hakkas juba vaikselt igav...
                                Vb tulevkus ka 13, aga see juba suht maximum
                                limiidi regid juba teada-alates hullu volyymiga tyypidest a la 20k mängu kuus 0% roiga laskvaid tyype(samas jälle 2x sn)
                                samas 2x sn rb vist mingi 1300$ kuus?
                                Aga nt üks parim reg, kes lasknud üle 100k sample 6% roi-ga remizz77. Mänguga siis 1500+1xsn kuus-pole paha microvennale


                                Mis puutub 8-ga lisamisse, siis mulle see ei sobi(vähemalt praegu) blindi tasemed kõigil erinevad ja peab rohkem jälgima. üks võimalus on lihtsalt uus laviin turkasi peale panna, kui nt 2 lauda järgi, et regamise aega vähendada

                                Olen aru saanud et reede-laup'ev on mängud palju paremad. See on kohe näha juba, sest nt 12 laual on juba 3-l saadud nt idiootne duubel shoven aa ja nt 69o callib. Kui nt mõnel nädalaalguse päeval selliseid "kingitusi" ei tehta ja loomulikult see kajastub ka tulemustes. Vahest vaatan, et limiidi reg-e pole lauas, aga samas on lauad kuidagi tihked. Palju rege teeb ka vahelduse mõttes vahest hypereid:( mis on hilisemal tuvastusel selgunud
                                Kuu lõpuni üritan teha 3.5-seid ja teha ära ka plaatina tase, mis pole sugugi kerge! Kuus vaja mängida ca 8k turniiri!
                                Aa tegin ära ka päeva rekordi üle 500 sng. Arvan, et terve päev lastes on 700 sng reaalne
                                Last edited by privador; 12.02.13, 14:10.

                                Comment

                                Working...