Re: Kaitz20 pokkerilahingud PLO 50-s
pigem on viimane käsi ok, kui 1. eeldatavalt hu pot IP. Aga 1. käsi miks sa 3 betid, mina ei mõista, käsi pole nii tugev OOP mitme callija vastu, 9tjk käega ei floppa nutsidrawsid piisavalt hästi, burning money imo. igatahes call pre ja mängi passiivselt 1. käsi . 2. käsi call v fold, mida 4beti vastu teed, paned 8 sisse ja palvetad, et AAxx poleks vastas ? igatahes tundub eesmärgitu 3bet jälle:)
pigem on viimane käsi ok, kui 1. eeldatavalt hu pot IP. Aga 1. käsi miks sa 3 betid, mina ei mõista, käsi pole nii tugev OOP mitme callija vastu, 9tjk käega ei floppa nutsidrawsid piisavalt hästi, burning money imo. igatahes call pre ja mängi passiivselt 1. käsi . 2. käsi call v fold, mida 4beti vastu teed, paned 8 sisse ja palvetad, et AAxx poleks vastas ? igatahes tundub eesmärgitu 3bet jälle:)

Comment