Plaan saada võitvaks mängijaks PLO 100-s. Eeldatav bankroll 10k (esimesed mängud proovin järgi, kui jõuan 8k). Loodetavasti kirjutab päevik, kuidas ma sinna ükspäev jõuan. Hetke bankroll 6,2k, seega pole loodetavasti hea õnne korral palju PLO 50 mängida.
Mu mängustiil on enamuse PLO mängijatest ilmselt erinev. Ma ise arvan, et olen väga hea tunnetusega mängija ning oskan teha õigeid hero calle, samuti enamjaolt õigel ajal bluffida ja valuebette teha. Üldjuhul olen väga ebameeldiv mängija, kelle vastu lauas sattuda.
Statid 223 käe järel :) (võtsin täna HM2 kuuks ajaks prooviks, kui 30 päeva möödudes olen teeninud üle 100$, siis võtan ta kasutusele.
vpip 52, pfr 40, 3-bet 14, wtsd 22, w$sd 45%
HM2 on uus app Note Caddy (vähemalt minu jaoks), nimetab mind täiesti rahumeeli vaalaks :)
Vaatan, kas jõuan vähemalt fishi staatusesse tema silmis.
Tänase kahe lühikese sessi saldo on +2bi ehk 90bb. EV jooksis veidi üle nulli lähedale. Eks näis, kui palju bb tuleb- üldjuhul võivad variatsioonid PLO-s olla päris suures ning loodan, et suudan peale reigi maksmist jääda üle 10bb kasumisse (kas keegi teab, kust HM2 puhul saab vaadata, kui palju oled rake maksnud starsile?).
Paar huvitavamat kätt ka lõpetuseks:
- üldjuhul 50/50 olukord. Riveris on raske valuebeti teha, mistõttu check/evaluate tundub olevat kõige parem liin ning kuna ta pani pot nii 3 sekundi jooksul, siis pigem arvasin, et bluff
- pot ei ole suur, kuid hero-l pole ka monster käes. Ma eeldan, et see peaks olema standard b/c spot tänu pot oddsidele. Arvan, et ka bet/fold passiivse mängija vastu pole vale
päeva suurim pot täna luckboxile. Peale shove ja insta calli on hero ilmselgelt taga, kuid pot oddsid on liiga head, et maha pana top two+ gutter. Flopi bet pot oli protection ülepaaride vastu ning kindlustamaks, et flopi läbi ei checkita. Kui hero oleks flopis checkinud, siis ilmselt tulemus poleks muutunud, kui just CO poleks pot pannud ja BU all-in läinud.
Lõpetuseks siis ka üks halvasti mängitud käsi:
pre-flop raise oli seotud fishiga BB peal, kuid arvestades laua dünaamikat on fold parem. Peale 3-betti võib eeldada, et seal on kas ässad või broadway rundown käed (vahepeal küll paremate mastikaartidega, kuid seda ei saa iga kord karta)
AA** vastu on herol 40% equity, seega b/c minu imidži juures on ok. Kui flop tuleb madal ning herol on paar+mastiost või paremat siis saan mängida stäckide peale ja raha üldjuhul ees sisse panna.
Turni lead on minu jaoks standard ning ma oleks blank riveril panustanud 1/2- 2/3 poti (teen seda ka kahe paari puhul ning eeldan, et ässad foldivad 80-100%). Kuna sain masti, siis panustasin for value ja muidugi peale 5 sekundit mõtlemist läks vastane all-in. Otsustasin, et tal peab seal olema pigem AdAxdx, kui AdAxx, mille ta bluffiks muudab. Üldjuhul bad valuebet, kui ma ei eelda, et vastane läheb bluffshove peale Ad osas.
c/c saavutab praktiliselt sama eesmärgi ning ma näen 100% riverit ja ilmselt võidan u 30-40% juhtudest (kuigi enamjaolt läheb river ka ees olles check/check)
Edu laudades!
Mu mängustiil on enamuse PLO mängijatest ilmselt erinev. Ma ise arvan, et olen väga hea tunnetusega mängija ning oskan teha õigeid hero calle, samuti enamjaolt õigel ajal bluffida ja valuebette teha. Üldjuhul olen väga ebameeldiv mängija, kelle vastu lauas sattuda.
Statid 223 käe järel :) (võtsin täna HM2 kuuks ajaks prooviks, kui 30 päeva möödudes olen teeninud üle 100$, siis võtan ta kasutusele.
vpip 52, pfr 40, 3-bet 14, wtsd 22, w$sd 45%
HM2 on uus app Note Caddy (vähemalt minu jaoks), nimetab mind täiesti rahumeeli vaalaks :)
Vaatan, kas jõuan vähemalt fishi staatusesse tema silmis.
Tänase kahe lühikese sessi saldo on +2bi ehk 90bb. EV jooksis veidi üle nulli lähedale. Eks näis, kui palju bb tuleb- üldjuhul võivad variatsioonid PLO-s olla päris suures ning loodan, et suudan peale reigi maksmist jääda üle 10bb kasumisse (kas keegi teab, kust HM2 puhul saab vaadata, kui palju oled rake maksnud starsile?).
Paar huvitavamat kätt ka lõpetuseks:
- üldjuhul 50/50 olukord. Riveris on raske valuebeti teha, mistõttu check/evaluate tundub olevat kõige parem liin ning kuna ta pani pot nii 3 sekundi jooksul, siis pigem arvasin, et bluff
- pot ei ole suur, kuid hero-l pole ka monster käes. Ma eeldan, et see peaks olema standard b/c spot tänu pot oddsidele. Arvan, et ka bet/fold passiivse mängija vastu pole vale
päeva suurim pot täna luckboxile. Peale shove ja insta calli on hero ilmselgelt taga, kuid pot oddsid on liiga head, et maha pana top two+ gutter. Flopi bet pot oli protection ülepaaride vastu ning kindlustamaks, et flopi läbi ei checkita. Kui hero oleks flopis checkinud, siis ilmselt tulemus poleks muutunud, kui just CO poleks pot pannud ja BU all-in läinud.
Lõpetuseks siis ka üks halvasti mängitud käsi:
pre-flop raise oli seotud fishiga BB peal, kuid arvestades laua dünaamikat on fold parem. Peale 3-betti võib eeldada, et seal on kas ässad või broadway rundown käed (vahepeal küll paremate mastikaartidega, kuid seda ei saa iga kord karta)
AA** vastu on herol 40% equity, seega b/c minu imidži juures on ok. Kui flop tuleb madal ning herol on paar+mastiost või paremat siis saan mängida stäckide peale ja raha üldjuhul ees sisse panna.
Turni lead on minu jaoks standard ning ma oleks blank riveril panustanud 1/2- 2/3 poti (teen seda ka kahe paari puhul ning eeldan, et ässad foldivad 80-100%). Kuna sain masti, siis panustasin for value ja muidugi peale 5 sekundit mõtlemist läks vastane all-in. Otsustasin, et tal peab seal olema pigem AdAxdx, kui AdAxx, mille ta bluffiks muudab. Üldjuhul bad valuebet, kui ma ei eelda, et vastane läheb bluffshove peale Ad osas.
c/c saavutab praktiliselt sama eesmärgi ning ma näen 100% riverit ja ilmselt võidan u 30-40% juhtudest (kuigi enamjaolt läheb river ka ees olles check/check)
Edu laudades!
Comment