[mikrost high stakes'ini] muruntau

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pyha Karu
    Grinder
    • May 2010
    • 565

    #961
    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

    Ma eeldan et micro turnadel isotaksegi tightimalt, aga sellisel tasemel on regid matemaatiliselt väga head juba.

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #962
      Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

      Algselt postitas Pyha Karu Vaata postitust
      Ma eeldan et micro turnadel isotaksegi tightimalt, aga sellisel tasemel on regid matemaatiliselt väga head juba.
      Ehk siis su posti mote oli, et liiga tight range meil selle bi jaoks? Nous mingil maaral, aga ranged ei muutu tegelt uldse nii palju up to 20bb stackiga mangus olenevalt BIst. Pigem tuleb vahe sisse just pisut deepimas mangus. Samas ma ei tea ka...ma natuke moelnud ja A8s+ATo+, 44+, KJs+ ja kq tundub ainus voimalik range. See taielikult peast ja joonuna moeldud range, seega correctige kui vale.

      Comment

      • levis
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1557

        #963
        Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

        Range peaks jagama sektoritesse ning igale sektorile andma %-di, et kui tõenäoliselt vastane seda range osa kasutab. IMO sellise ühe vitsaga löömise juures on error väga suur.

        Comment

        • Pyha Karu
          Grinder
          • May 2010
          • 565

          #964
          Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

          Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
          Ehk siis su posti mote oli, et liiga tight range meil selle bi jaoks? Nous mingil maaral, aga ranged ei muutu tegelt uldse nii palju up to 20bb stackiga mangus olenevalt BIst. Pigem tuleb vahe sisse just pisut deepimas mangus. Samas ma ei tea ka...ma natuke moelnud ja A8s+ATo+, 44+, KJs+ ja kq tundub ainus voimalik range. See taielikult peast ja joonuna moeldud range, seega correctige kui vale.
          Ei, mu posti mõte oli, et sa oled microdonk.

          Comment

          • muruntau
            • Jan 2009
            • 4325

            #965
            Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

            Algselt postitas levis Vaata postitust
            Range peaks jagama sektoritesse ning igale sektorile andma %-di, et kui tõenäoliselt vastane seda range osa kasutab. IMO sellise ühe vitsaga löömise juures on error väga suur.
            Eks range sõltub vastasest ka oluliselt muidugi. Üle niti reshipi paneks tightimalt, üle atc shoveja veidi teistsuguse rangega. Neid tööriistu on mitmeid, millega selliseid arvutusi teha saab. Mul põhiedge turniirides tulebki vastaste preflop tendentside ära kasutamisest. Nt suure stäkiga vastase raise 1st % CO on 40 ja võib eeldada, et callib hero 20BB SB shipi ära nt 12% range'iga (44+, A9+, A7s+, KJs+), siis hero peaks pushima kusagil 60% kätest. Kui nii BB kui CO on callimisel nitid (99+, AQ+), siis shove ATC on +EV. Kui sotisel turniiril mõni tuttavam nägu calliks mind A9o ära, siis small stakes reksidel selliseid mune/mõistust/tähelepanu ei ole. Selliseid situatsioone tuleb ikka väga palju ette. Veel üks näide eilsest $21 superknockoudi ft'st. Olin CL ja aktiivseim lauas, üks tüüp 3b's mind kolmas kord, seekord SB vs BTN, ta oli varasemalt juba 2 korda 3b'nud SB'lt (10st). Minu A7o oli lihtsaim 4b üldse. Tüüp obv foldis ja hiljem võitsin ära. Small stakes on väga lihtne, tee hud lahti, vaata veidi vastase numbreid ja lihtsalt prindi. Kõrgemal tuleb neid võimalusi vähem ja need pole enamasti nii kasumlikud, aga neid on sealgi omajagu.

            Igapäevaste reksiste high stakes turniiride kohta ei oska rääkida, seal on tõenäoliselt mängijate range'd juba päris optimaalse lähedal ja adjustitakse kiirelt. BE mängijana või väikse ROI'ga pole imo eriti pointi neid variatsioonimasinaid näppida kui selle asemel saab madalamal crushida.

            Comment

            • muruntau
              • Jan 2009
              • 4325

              #966
              Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

              03.11. pühapäeva turniiripakett, osakute ostmine avatud ainult eelmise nädala paketis osalenutele.

              13.00. $33 bigger
              13.15. $3,3 2x turbo (21,3)
              13.30. $27 Turbo ko
              13.30. $75 turbo
              13.30. $3,3 hotter
              13.45. $8,8 zoom
              14.00. $11 6k GTD
              14.15. $33 6max turbo
              14.30. $27 turbo ko
              14.30. $33 1R1A ($63)
              14.30. $5,1 HT
              14.30. $4,4 hotter
              15.00. $11 rebuy ($51)
              15.15. $11 action hour ($61)
              15.30. $55 FO
              15.30. $5,1 ht
              15.30. $5,5 2x turbo ($35,5)
              15.45. $5,1 ht
              16.00. $27 turbo ko
              16.00. $5,5 Bigger
              16.15. $33 Fo 500 cap
              16.30. $16,5 8 max
              16.45. $5,4 turbo
              17.00. $75 5k GTD
              17.30. $8,8 rebuy (40,8)
              17.30. $55 10k gtd
              17.30. $33 hotter
              17.45. $5,1 ht
              17.45. $11 3k gtd
              17.45. $21 super ko
              18.00. $8,8 bigger
              18.00. $54 ko
              18.00. $27 turbo ko
              18.30. $13,5 ko
              18.30. $8,8 1R1A (24,8)
              18.30. $5,1 ht
              18.30. $33 1R1A (63)
              18.45. $8,8 6max turbo
              19.00. $109 bigger
              19.00. $22 bigger
              19.00. $2,2 2x turbo (16,2)
              19.15. $27 turbo ko
              19.15. $11 1R1A (31)
              19.30. $11 hotter
              19.45. $54 ko
              19.45. $5,4 turbo ko
              20.00. $22 12k gtd
              20.15. $25 ht
              20.15. $55 turbo 2x chance (105)
              20.30. $11 Sunday Storm
              20.30. $5,1 ht
              20.30. $8,8 2x turbo $56,8
              20.30. $16,5 hotter
              20.45. $44 turbo
              21.00. $27,5 360 cap
              21.00. $11 bigger
              21.15. $22 1R1A ($62)
              21.15. $8,8 6max turbo
              21.15. $1,1 3x turbo (10,1)
              21.30. $51 ht
              21.30. $75 hotter
              21.30. $5,1 ht
              21.30. $13.5 ko
              21.30. $3,3 rebuy (18,3)
              22.00. $55 red spade open
              22.00. $5,5 turbo
              22.15. $5,4 turbo ko
              22.30. $27 turbo knockout
              22.30. $55 hotter
              22.30. $11 10k gtd
              22.30. $3,3 2x turbo (21,3)
              22.45. €33 turbo
              23.15. $25 ht
              23.30. $16,5 turbo
              23.30. $5,1 ht
              00.00. $7,5 turbo
              00.00. $5,1 6max ht
              00.30. $55 6max turbo
              00.30. $5,1 ht
              00.30. $16,5 turbo
              00.45. $25 6max ht
              00.45. $11 turbo


              $2253,2+ $200 +€33= €1814 x 1,15 MU= €2086. $200 siin arvutuses on raha teistele turniiridele registreerimiseks kui mingi hetk peaks laudu vähem olema, nt alguses võtan kindlasti mõne satika kõrvale ja lõpupoole tõenäoliselt ka, kui laudu juba vähem on, nt kui lõpus on mõni deep run võtan hiljem algavaid turbosid ka kõrvale. Kui ei kasuta ära, kannan vahe tagasi koos MU'ga. Kui vahepeal peaks laudu liiga palju olema, (optimaalne minu jaoks jääb 10-14 vahele), jätan võib-olla mõne madalama BI turniiri ära, sisseostu koos MU'ga kannan tagasi.

              Müün 40% actionist, mis teeb osaku hinnaks 2086x0,4/50 osakut 16,688=€16,7. Kuna müügis on 40%, siis üks osak on 0,8% kogu potist. Eelmine kord müüsin 53 osakut (rahvavaenlane sai ka ühe, kuna talle jäi kogemata Londoni omast tagasi kandmata), seekord on ka 53 €16,7 hinnaga osakut saadaval. Pmst siis müün küll 42,4% actionist. Osta saavad ainult eelmises paketis osalenud ja esialgu saab bronnida nii palju osakuid kui eelmine kord ostetud sai, kui mõni ei ole 2 päeva jooksul huvitatud samast hulgast osakutest, siis saab osakuid juurde bronnida kes ees see mees printsiibi alusel (eelbronnida saab ka). Kui 27.10. paketi ostnud isikud ei osta kokku kõike 53 osakut ära, jätan ülejäänud endale, sest ma ei ole huvitatud nii väikse MU'ga enda osakute müügist. (tavatingimustel alla 25-30% MU'ga ei müüks)

              Comment

              • TrvP
                Õpihimuline Mängur
                • Jan 2012
                • 409

                #967
                Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

                2 osakut, ty

                Comment

                • mislinn
                  Pokkerihai
                  • Apr 2009
                  • 1734

                  #968
                  Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

                  bronnin oma 2 ära, kui üle peaks jääma siis võtaks kuni 20 osakut

                  Comment

                  • V4LDO
                    FPP Pro
                    • Jun 2010
                    • 229

                    #969
                    Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

                    bronnin siis 1 osaku, ning kui keegi ei ole huvitatud enda omadest, siis võtaksin 1 veel juurde

                    Comment

                    • harryahven
                      Pokkerihai
                      • Dec 2009
                      • 1964

                      #970
                      Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

                      kantud 4, gl!

                      Comment

                      • valustyng
                        Õpihimuline Mängur
                        • Apr 2009
                        • 450

                        #971
                        Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

                        1 for me


                        makstud.
                        Last edited by valustyng; 29.10.13, 15:53.

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #972
                          Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

                          inb4 pokerisheriff

                          seems like turning into the epic burnaments :)

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          Last edited by Rage; 29.10.13, 18:12.

                          Comment

                          • muruntau
                            • Jan 2009
                            • 4325

                            #973
                            Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

                            Pühapäeva actioni müük:
                            TrvP 2
                            mislinn 2 + 18 (eelbronn kui peaks vabaks jääma)
                            V4LDO 1 +1
                            Harryahven 4 (makstud)
                            Ronley 2 (makstud)
                            Valustyng 1 (makstud)
                            Junkman 6 +4

                            Veidi üle 24 h veel järel ülejäänutel otsustusaega.

                            Comment

                            • TrvP
                              Õpihimuline Mängur
                              • Jan 2012
                              • 409

                              #974
                              Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

                              Algselt postitas TrvP Vaata postitust
                              2 osakut, ty
                              Tasutud

                              Comment

                              • muruntau
                                • Jan 2009
                                • 4325

                                #975
                                Re: [mikrost high stakes'ini] muruntau

                                Uuendus: 14 makstud kokku 46'st bronnist.
                                TrvP 2 (makstud)
                                mislinn 2 + 18 (eelbronn kui peaks vabaks jääma)
                                V4LDO 1 +1
                                Harryahven 4 (makstud)
                                Ronley 2 (makstud)
                                Valustyng 1 (makstud)
                                Junkman 6 +4
                                Engels 4 (makstud)
                                rahvavaenlane 1 (makstud)

                                Kaks päeva on möödas, kes on juurde bronninud on kõik saanud võimaluse oma bronnid täimsahus osta. Langetan osakute müügi piiri 50 peale, kui keegi peaks veel eelmise nädala investoritest tahtma, siis need 4 osakut on veel homme kella 12.00.'ni saadaval, muidu jätan endale.

                                Comment

                                Working...