[mikrost high stakes'ini] muruntau

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muruntau
    • Jan 2009
    • 4325

    #571
    Re: [$30 6max hyper] muruntau

    Mingit pikka stratiposti ei viitsi kirjutada, aga üldiselt on mängida mängu võimalikult vastasepõhiselt, pushida-callida vastavalt vastaste rangedele. Mängin küllaltki otsekoheselt, mõned juhuslikud blufid ehk, aga enamus kasumist tuleb just vastaste exploitimisest hilisematel levelitel. Selleks tuleb ikka stabiilselt abiprogrammidega enda range'ide kallal tööd teha, et pidevalt eri situatsioonides eri mängijate arvu, stäki sügavuste ja rangede vastu võimalikult õigeid rangesid kasutada. Kõik need väiksed eelised, mida eri situatsioonidest saada annab kuhjuvad kokku ja teevad päris suure erinevuse lõpuks. Kõrgemal läheb samas keerulisemaks-reksisemaks ja üritan enda mängu ka loovamaks muuta.

    Ahjaa, standard nv värk ka, eile taas käisin pargis, €300selt donkamendilt kukkusin kusagil keskel, aga live'i hiiter jätkus cashis, seal jäin ~€1,75k ehk päev ~€1,45k plussi peale turnat ja jooke-sööke. Rekord cashikasum ja rekord poti võitsin ka umbes 1,4-1,5k. Samuti oli ka enda suurim kaotatud pot, 3way €2k'ne, kus riveril pidin top 2 maha viskama, ise kaotasin vist 450-500 selles käes. Laud oli kuldne ja väga diip ka, poolel laual kilosed stäkid ees. Päris uskumatuid muuve tehti.

    Comment

    • harryahven
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1964

      #572
      Re: [$30 6max hyper] muruntau

      teise lauda tuli hiljem härra, kes kaotas 15bi vms, preflop tõste oli enamasti 20bb+. vahel tegi siis selliseid bluffe, et limped pot ja turniks board AKQJ rb, tema sb ja openshoveb 200bb, kõik foldivad ja näitab 7highd jne..
      Last edited by harryahven; 07.04.13, 15:58.

      Comment

      • privador
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3951

        #573
        Re: [$30 6max hyper] muruntau

        Kuda pargi live cashi tase on?

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #574
          Re: [$30 6max hyper] muruntau

          Algselt postitas privador Vaata postitust
          Kuda pargi live cashi tase on?
          Algselt postitas harryahven Vaata postitust
          teise lauda tuli hiljem härra, kes kaotas 15bi vms, preflop tõste oli enamasti 20bb+. vahel tegi siis selliseid bluffe, et limped pot ja turniks board AKQJ rb, tema sb ja openshoveb 200bb, kõik foldivad ja näitab 7highd jne..
          Solid imo.

          Comment

          • muruntau
            • Jan 2009
            • 4325

            #575
            Re: [$30 6max hyper] muruntau

            Algselt postitas privador Vaata postitust
            Kuda pargi live cashi tase on?
            Päris halb, kui isegi minusugune cashidonk seal võita suudab. Samas enamus õhtutel oleks tõenäoliselt rohkem +EV siiski netis mängida

            Comment

            • privador
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3951

              #576
              Re: [$30 6max hyper] muruntau

              teise lauda tuli hiljem härra, kes kaotas 15bi vms, preflop tõste oli enamasti 20bb+. vahel tegi siis selliseid bluffe, et limped pot ja turniks board AKQJ rb, tema sb ja openshoveb 200bb, kõik foldivad ja näitab 7highd jne..
              Ma mõtlen alati selliste härrade peale
              a)Kas nad mängivadki pokkerit nii? nn fishiselt?
              b)v mehed teevad natuke nalja nn rottide arvelt(endal paar firmat mingi ziljonise käibega)

              Pigem kahtlustan teist varianti, käib reg-de mentaalne mõnitamine

              Comment

              • muruntau
                • Jan 2009
                • 4325

                #577
                Re: [$30 6max hyper] muruntau

                Miks neile ei või lihtsalt niisama närvikõdi pakkuda võimalikult sita käega bluffida? Mitmed reksid ja muidu head mängijad näitavad ka vahest meelega täielikku keltsa peale poti võitmist.

                Comment

                • harryahven
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1964

                  #578
                  Re: [$30 6max hyper] muruntau

                  pappi tal oli, ja ei põdenud kui kaotas, ütles, et tahab actionit ja gämblida, oli omajagu purjakil ka obv. lõpuks kui laud lagunes, tahtis minuga 50/100 blindega hud teha, niiet et juurde ei reloadi, ehk siis tal 10 ja mul 9 bb. ma ei nõustunud.

                  Comment

                  • mortalvombat
                    Õpihimuline Mängur
                    • Jul 2010
                    • 412

                    #579
                    Re: [$30 6max hyper] muruntau

                    Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                    Mingit pikka stratiposti ei viitsi kirjutada, aga üldiselt on mängida mängu võimalikult vastasepõhiselt, pushida-callida vastavalt vastaste rangedele. Mängin küllaltki otsekoheselt, mõned juhuslikud blufid ehk, aga enamus kasumist tuleb just vastaste exploitimisest hilisematel levelitel. Selleks tuleb ikka stabiilselt abiprogrammidega enda range'ide kallal tööd teha, et pidevalt eri situatsioonides eri mängijate arvu, stäki sügavuste ja rangede vastu võimalikult õigeid rangesid kasutada. Kõik need väiksed eelised, mida eri situatsioonidest saada annab kuhjuvad kokku ja teevad päris suure erinevuse lõpuks. Kõrgemal läheb samas keerulisemaks-reksisemaks ja üritan enda mängu ka loovamaks muuta.
                    Alla 10bb effective stackide juures puhtalt ICM (holdemrecources.net arvutused) järgi pushimine-foldimine pole siis piisav, jah?

                    Comment

                    • vonkartoffel
                      Pokkerihai
                      • May 2009
                      • 1658

                      #580
                      Re: [$30 6max hyper] muruntau

                      Algselt postitas privador Vaata postitust
                      Ma mõtlen alati selliste härrade peale
                      a)Kas nad mängivadki pokkerit nii? nn fishiselt?
                      b)v mehed teevad natuke nalja nn rottide arvelt(endal paar firmat mingi ziljonise käibega)

                      Pigem kahtlustan teist varianti, käib reg-de mentaalne mõnitamine
                      2/2 mängu saabki Eestis ainult ärimees endale lubada, vaevalt nad seal kedagi mõnitamas käivad.

                      Comment

                      • vsiu100
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4253

                        #581
                        Re: [$30 6max hyper] muruntau

                        yep privador, seal käib action, mitte nagu meie vahel 1 käsi kunagi 7card studis oli.

                        mul all 33, ees 3, siis 6, siis T(vms)
                        sul xx, ees 8, sulle K, siis J(vms)
                        siin kohas foldisin raise peale, sa näitad 888. vat nii nitine olid sa siis.

                        nüüd saan vonkartulilt sõimata jälle selle foldi pärast :D

                        Comment

                        • muruntau
                          • Jan 2009
                          • 4325

                          #582
                          Re: [$30 6max hyper] muruntau

                          Algselt postitas mortalvombat Vaata postitust
                          Alla 10bb effective stackide juures puhtalt ICM (holdemrecources.net arvutused) järgi pushimine-foldimine pole siis piisav, jah?
                          On piisav, aga paljudes situatsioonides mitte optimaalne. On kohti, kus kuni 8-7 bb on mr etem kui shove. Osad reksid teevad 4-3 bb ka minraisesid, enamasti et multitablerite tähelepanuvõimet testida.

                          Edit: Ja jep, cashis peab ikka actionit tegema et actionit saada, sõbralikku juttu ajama jne. Kui ainult premiumeid või nutsi mängida, siis selle mänguga ei võida enam ammu.
                          Last edited by muruntau; 08.04.13, 10:08.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #583
                            Re: [$30 6max hyper] muruntau

                            Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                            On piisav, aga paljudes situatsioonides mitte optimaalne. On kohti, kus kuni 8-7 bb on mr etem kui shove. Osad reksid teevad 4-3 bb ka minraisesid, enamasti et multitablerite tähelepanuvõimet testida.

                            Edit: Ja jep, cashis peab ikka actionit tegema et actionit saada, sõbralikku juttu ajama jne. Kui ainult premiumeid või nutsi mängida, siis selle mänguga ei võida enam ammu.
                            Never ei usu sellist juttu. Võidab küll. Küsimuseks jääb, kas teise mänguga võidab rohkem või mitte. Laud ei ole lahus. Kui seal on 8 venda, kes armastavad potti suureks ajada, siis piisab 9-ndast nitist, kelle premiumid saavad tohutult variance free money. Lisaks tekib tal väga häid bluffi võimalusi.

                            Su jutt oleks tõsi, kui 8 mängijat mängivad solid pokkerit ja 1 on neist nitim. Siis ta value muutub peaaegu olematuks, aga lives seda nii ei ole.

                            Comment

                            • muruntau
                              • Jan 2009
                              • 4325

                              #584
                              Re: [$30 6max hyper] muruntau

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Never ei usu sellist juttu. Võidab küll. Küsimuseks jääb, kas teise mänguga võidab rohkem või mitte. Laud ei ole lahus. Kui seal on 8 venda, kes armastavad potti suureks ajada, siis piisab 9-ndast nitist, kelle premiumid saavad tohutult variance free money. Lisaks tekib tal väga häid bluffi võimalusi.

                              Su jutt oleks tõsi, kui 8 mängijat mängivad solid pokkerit ja 1 on neist nitim. Siis ta value muutub peaaegu olematuks, aga lives seda nii ei ole.
                              Ka parimas lauas ei ole nii palju mängijaid, kes tahaks spekulatiivse käega potti suureks ajada ja siis teise paariga niti vastu ära stäkkida. Heal juhul 2 spewtardi on, aga needki enamasti vähemalt nii tähelepanelikud on, et igaühele ka kingitusi ei tee. Hea nitt on obv võitev mängija laivis, aga iga nitt küll mitte, enamus õhtutel vähemalt.

                              Edit: nitt võib ju marginaalselt võitev ka olla, aga kui EV õhtu pealt on kusagil €50, siis see variatsioon ja ajakulu seda küll väärt ei ole, selle peale karjääri üles ei ehitaks.
                              Last edited by muruntau; 08.04.13, 10:52.

                              Comment

                              • vsiu100
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4253

                                #585
                                Re: [$30 6max hyper] muruntau

                                suht nõus muruga.
                                niti edge ongi need blufi kohad, kuid kui nit on veel arg siis no money there.
                                kui käid seal ja oled päevast päeva nit, siis lisaks sellele, et sind kutsutakse nitiks(sellega antakse ka uutele spewidele teada, et sa oled nit) ei maksta sulle midagi välja.

                                Comment

                                Working...