[mikrost high stakes'ini] muruntau

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • privador
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3951

    #391
    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    low stakes teha 1% roi-ga tundub suht pointless-ajaraiskamisena
    3-5% on täitsa norm ja tehtav
    Teiseks võiks olla minimaalselt sn pikemas perpektiivis

    Comment

    • Facepoker
      Õpihimuline Mängur
      • Feb 2009
      • 364

      #392
      Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

      Kellejaoks on mõtetu ja ajaraisk, kelle jaoks mitte. Aga siiski 1 roi peaks olema min eesmärk.

      Comment

      • tiigrikutsu
        Grinder
        • Oct 2011
        • 522

        #393
        Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

        Algselt postitas Facepoker Vaata postitust
        Kellejaoks on mõtetu ja ajaraisk, kelle jaoks mitte. Aga siiski 1 roi peaks olema min eesmärk.
        Väiksemad eesmärgid alguses on väga hea mõte. Siis on hea rõõmus ja positiivne olek edasi õppimiseks kui eesmärk täidetud saab.

        Comment

        • muruntau
          • Jan 2009
          • 4325

          #394
          Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

          Päris pikk EV BE strech oli. Mingil määral oli jooks mõjunud ja teatud hetkedel hakkasin juba enda mängus kahtlema. Standard +EV lükked lihtsalt ei ole +EV, sest nii palju on vastastel domineerivaid käsi just minu vastu. Sai jälle mängu kallal tööd tehtud, enesekindlus tõusis ja EV joon ka, aga tulemused liiguvad, nagu arvata võib, ikka alla. Veebruaris ~65BI alla EV 2550 mänguga siiani. Kuu graafik ka
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Kõik kokku $2,2k ehk 280 BI alla EV ja br on $533 umbes.

          Comment

          • privador
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3951

            #395
            Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

            Kusjuures huvitav on see, et reg-dega võrdluses sa oled pm kõigiga plussis(st sc arvestab võrdlevaid tulemusi, kui reg on sinuga samas lauas istunud)
            amakl, 44hell44, Niccodavid jne

            Aga tuleks tableselectida?

            Comment

            • muruntau
              • Jan 2009
              • 4325

              #396
              Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

              Madalal pole mõtet tableselectiga püüda biitida, 7stes peaks ikka skilliga üle sõitma ükskõik mis lauast. Muidu pole mõtet mängima hakatagi sellise variatsiooniga mängu.

              Mis muidu on alla EV jooksmise rekord? Mul on hetkel 310 BI alla EV, veidi üle $2,4k, umbes 8,5k mänguga. Graafik:
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • Mr_Kenny
                Vana Tegija
                • Jun 2011
                • 1357

                #397
                Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                jama :/

                Comment

                • mait47
                  Jube Noob
                  • Jul 2011
                  • 192

                  #398
                  Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                  palju EV roi on?
                  Sick stretch arvestades et EV crushid.

                  Comment

                  • muruntau
                    • Jan 2009
                    • 4325

                    #399
                    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                    Algselt postitas mait47 Vaata postitust
                    palju EV roi on?
                    Sick stretch arvestades et EV crushid.
                    EV ROi on kõikide limiitide peale hetkel 3%. Pole väga crushimine, aga ma jooksen vähemalt enda arust korralikult üle keskmise ka tugevamasse rangesse.

                    Comment

                    • privador
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3951

                      #400
                      Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                      huvitav, et limiidi reg-de vastu oled plussis. st St tyypide vastu, kellega oled kõige rohkem laudades viibinud(sharkscope näitab sellist arvestust). Seega võiks küsida, kust tuleb nende raha?Tableselectivad siis?

                      Comment

                      • Kotkas1000
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 2305

                        #401
                        Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                        Hull graafik. Aga minu meelest näitab see seda, et ainest on küll. Kas ka tuhhi jagu, see juba iseasi :) Edu!!

                        Comment

                        • Provoker
                          Pokkerihai
                          • Jan 2009
                          • 3067

                          #402
                          Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                          Detsembris SNE saavutades mõtled raudselt, et krt oleks algul jooks korras olnud, oleks juba septembris asi purgis olnud :) GL

                          Comment

                          • levis
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 1557

                            #403
                            Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                            Ebareaalne graafik, visake kulli ja kirja 8k korda ning vaadake, kas saate, et ~400 korda tuleb ühte või teist rohkem - aga vot ei tule!

                            Comment

                            • marcoloco
                              FPP Pro
                              • Nov 2010
                              • 203

                              #404
                              Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                              Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                              Mis muidu on alla EV jooksmise rekord? Mul on hetkel 310 BI alla EV, veidi üle $2,4k, umbes 8,5k mänguga.
                              Yhe $60-$200 regular eelmise aasta graafik:
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #405
                                Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                                WTF???????????? 1100 BI alla EV! Cant be real.

                                Comment

                                Working...