[mikrost high stakes'ini] muruntau

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • gamblingFTW
    Vana Tegija
    • Aug 2012
    • 1122

    #241
    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    võii juttu pole ka, et aasta on 2013. Niiet iga aasta võib uuesti proovida kuni ära teeb. Freeroll

    Comment

    • Ecuador13
      🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
      • Aug 2009
      • 730

      #242
      Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

      Comment

      • ropka11
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1008

        #243
        Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

        Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
        sellega harjub päris kiiresti. varem oli endal ka imelik niimoodi mõelda, aga nüüd kui codecci, hott või kesiganes postitavad 10k+ graafikuid, siis ikka sisimas loodad,et järgmine kuu annavad selle tagasi ja rohkemgi veel. siis nt see andu SNE värk, seal vaikselt lootsin ka viimase päevani,et ei saa seda kätte (eriti kui pikem vaikus updatede poole pealt vahepeal detsembri keskel oli). siis kui jeebus peksa sai, siis alguses oli kahju, aga kui ta sinnasamasse kohe pani oma sportsbettingu kuu tulemused, siis mõtlesin, et "paras tegelt".

        nii et ise ei põeks sellise "ebaõnne soovimise" värgi pärast ja ei jätaks küll betti tegemata (eriti kui selline easy money on).
        Sellist meest ei saa ju olemas olla.

        Comment

        • Micro Grinder
          Räme Fish
          • Jan 2013
          • 13

          #244
          Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

          Saan mõlemast poolest aru, aga eks ole ikkagi investorite otsustada, kas annavad Muru´le armu või mitte.

          Igaljuhul mõned soovitused "legaalselt" bankrolli boostimiseks - niikaua kuni 7$-stes hyperites mängid, siis soovitan teha 8,16$ Sunday Millioni satikaid, need on 2x shootout 6max ja hyper turbo. Kui teisse roundi jõuad siis saad vähemalt buyinni tagasi ja võitja saab 215 T$. Soovitatav on neid teha nädala lõpu poole, sest siis täituvad need korralikult. Omal ajal tegin ma neid samuseid sngsi 1$ omasid ja võitja sai 27$ ticketi. Tuli mitu korda ette, et tunni ajaga õnnestus teenida 50+ buyinni kasumit, aga limiit ja täituvus on neil kahel muidugi erinev. Ja kui kõrgemale ronid, siis peaks olema analoogsed satikad ka suurematele turniiridele (sunday 500 või super tuesday). Mängiks isegi neid satikaid veel, aga micro grainderile pole enam selliseid madala buyinniga.

          Igaljuhul edu projektiga!

          Comment

          • Pumper
            Klubi Liige
            • Mar 2009
            • 2359

            #245
            Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

            Algselt postitas Micro Grinder Vaata postitust
            Igaljuhul mõned soovitused "legaalselt" bankrolli boostimiseks - niikaua kuni 7$-stes hyperites mängid, siis soovitan teha 8,16$ Sunday Millioni satikaid, need on 2x shootout 6max ja hyper turbo. Kui teisse roundi jõuad siis saad vähemalt buyinni tagasi ja võitja saab 215 T$
            See natuke teine formaat vist. Need küll grindimiseks ei sobi.

            Comment

            • vilkar
              Klubi Liige
              • Jul 2009
              • 1290

              #246
              Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

              Muru aee? mis seisud on?

              Comment

              • fyte
                Pokkerihai
                • Jun 2010
                • 3378

                #247
                Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                Muru oli nv-l joomas käinud.

                Comment

                • vilkar
                  Klubi Liige
                  • Jul 2009
                  • 1290

                  #248
                  Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                  Algselt postitas fyte Vaata postitust
                  Muru oli nv-l joomas käinud.
                  Ilmselt on SNE graafikust ees

                  Comment

                  • Ecuador13
                    🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
                    • Aug 2009
                    • 730

                    #249
                    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                    Reedel istus viisakalt Pargi cashis igatahes..

                    Comment

                    • marcoloco
                      FPP Pro
                      • Nov 2010
                      • 203

                      #250
                      Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                      stars lisas $300 ja $500 6max hyperid, nyyd muru v6id vabalt kuu ajaga SNE 2ra teha :)

                      Comment

                      • privador
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3951

                        #251
                        Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                        500-stes 500 sng päevas no problem 1 kuuga sne-ks
                        Muru saab 11 kuud juua ja rolli koguda

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #252
                          Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                          Algselt postitas privador Vaata postitust
                          500-stes 500 sng päevas no problem 1 kuuga sne-ks
                          Muru saab 11 kuud juua ja rolli koguda
                          Palju sul juues hourly on, et roll nii koguneb?

                          Comment

                          • muruntau
                            • Jan 2009
                            • 4325

                            #253
                            Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                            Seis suht sitt, br kusagil 450 kandis. Sai öeldud küll, et 7stes võimatu broke minna, aga stars tahab seda teooriat ikka katsetada. Eks näis. Ma allapoole ei liigu. Mingis mõttes olekski hea, saaks selle jooksu madalal kaelast ära, rahad ära kanda ja siis suurema br'ga kõrgemal käima tõmmata taas :D Olekski +EV siin paugud sisse saada. Niisama lõõbin obv, ärge nüüd sellest lausest uut reeglit välja lugege, et kohe peaksite selle raha endale saama :D

                            Jooks nagu ikka, kui 2700 pot bubbles ikka AA vs 97o koju ei tule ja muidu konstantselt monsteritesse joosta, siis pole nagu midagi teha. Sessi alguses kui hakkab push-fold mäng standard +EV shovede alates hakkab alati starsi väljakukkumishelinate kakofoonia kisama. Bubble situatsioonis saab ka nalja, osad reksid pole bubblest kuulnudki, callitakse Nash range'i, mitte ICM arvestuste järgi ja muidugi mu K5s ja JTo tüüpi käed satuvad sellistes kohtades alati vastavalt KT ja QT tüüpi käte vastu, mis mõlemad on ligikaudu võrdsete stäkkide ja 7-10 BB juures pea alati -EV callid 3handed. Mõni tihkem tüüp saab ka bubbleks nii välja vihastatud, et callib QJ'ga. Nii kuradi tihti satun bubbles just 3oudisesse olukorda teiste rekside sita mängu tõttu, kuigi mul on see +EV lüke ka arvestades nende väärastunud laiemat calling'range'i. Saaks aru, et enamus ajast jookseks J8'ga nt A5 sisse, mitte QJ vastu, esimene oleks vahest isegi +EV vastasele, aga ei, peab alati 3oudine vastas olema. Paneb mõtlema, et miks need debiilikud raha teenida üritavad, kui absoluutselt ei jaga mängu. Veel on päris lol siin tasemel regide 3bet%, mis on tihti naeruväärselt kõrge. 30stes jäi see headel regidel 10-15% vahele, siin on tihti 20% kandis. Mõni 3betshoveb UTG avangut MP1lt +20bb 33'ga jne, ise veel reg. Eriti triggerhäppid tüübid, nagu oleks 3beti võimaluse just avastanud. Seetõttu mängin ka vähem käsi ja väga tihti on päris lihtsaid võimalusi 1-2 level duubel saada, et see siis teistele geeniustele bubbles edasi kinkida.

                            Mis seal ikka, edu!

                            Comment

                            • andu_andu
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 4050

                              #254
                              Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                              move up where they respect your raises

                              Comment

                              • Ecuador13
                                🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
                                • Aug 2009
                                • 730

                                #255
                                Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                                +1

                                Comment

                                Working...