[mikrost high stakes'ini] muruntau

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #106
    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

    Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Codeccile €1k kantud. Aasta pärast siis saan €6k tagasi
    Confirmed, gl!

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #107
      Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

      Algselt postitas mislinn Vaata postitust
      Praegu pole sellel tähtsust, kui üles liigub siis hakkab tasa tegema, nii ta väitis kuskil.
      Kogenenumad SNE tegijad on soovitanud olla tempos ees, mitte taga. Üldiselt ma muruntau järjepidevust, distsipliini ja lubadusi usun, aga siinkohal Codecci saab omale tasuta €1000.

      Küll, aga kokkuvõttes muruntau võib selle projektiga võita. See tähendab, et ilma teemata võib ta laiselda, mängida vähem mänge-käsi aasta jooksul ning nii teenida vähem.

      Comment

      • muruntau
        • Jan 2009
        • 4325

        #108
        Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

        Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
        Ausaltöeldes imelik asi, et headel mängijatel on vaja blokk millegile peale panna. Näiteks ma pole elus ühtegi kätt mänginud kõrgemal kui NL100 HU. Aga ei taha negatiivne olla ja GL! Jään railima seda teemat ja sinu SNE saamist! :)
        See on vanast ajast rohkem harjumusest. Kunagi oli veidi probleeme.

        Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
        KAs sa praegu SNE tempost maas pole? Esimese nädal möödas juba..
        Pole hullu hetkel, nagu öeldud, nii madalal ei saagi punne koguda ja see on plaanis sees. Samas ka praegu saab ainult tulemusega rahule jääda, protsessiga mitte. Praeguseks peaks juba 700 mängu asemel +1200 olema. Peab hakkama tuimalt 400 mängulisi päevi grindima. Selle kuu eesmärk on 30k VPP, ehk rohkemgi, sõltuvalt 30stesse jõudmisest. Veebruar 50k ja edasi juba +100k. Suveks tahaks graafikust juba ees olla ja paar nädalat puhkust ka saada.

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Kogenenumad SNE tegijad on soovitanud olla tempos ees, mitte taga. Üldiselt ma muruntau järjepidevust, distsipliini ja lubadusi usun, aga siinkohal Codecci saab omale tasuta €1000.

        Küll, aga kokkuvõttes muruntau võib selle projektiga võita. See tähendab, et ilma teemata võib ta laiselda, mängida vähem mänge-käsi aasta jooksul ning nii teenida vähem.
        Täitsa võimalik jah, et ei tee ära. Praegu on selle stsenaariumi tõenäosus kindlasti üle 50%. Eks see teema ja betid ongi moti lisamiseks.

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #109
          Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

          murule veelkord edu ning ranka poindid moti jms. osas on otse kümnesse.

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #110
            Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

            Kuradima kõvad plussid Sul igapäev, HT variatsiooni ei näe kuskil :D

            Comment

            • Mr_Kenny
              Vana Tegija
              • Jun 2011
              • 1357

              #111
              Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

              Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
              Kuradima kõvad plussid Sul igapäev, HT variatsiooni ei näe kuskil :D
              Võitmine on ka variatsioon, positiivne lihtsalt.

              Comment

              • Rigged
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2535

                #112
                Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
                Võitmine on ka variatsioon, positiivne lihtsalt.
                Eesti keeles variatsioon ei tähenda sama mis inglise keeles sõna variance. Inglise keelse sõna vastele variance on eesti keeles sõna dispersioon.

                Üritan Eesti pokkerikogukonda matemaatiliselt korrektsemaks saada. :D

                Dispersioon - Dispersioon on juhusliku suuruse varieeruvuse mõõt, ta näitab, kui palju uuritav suurus varieerub.

                Variatsioon - Variatsioonideks n elemendist k-kaupa (k ≤ n) nimetatakse n-elemendilise hulga kõigi k-elemendiliste osahulkade erinevaid järjestusi.

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #113
                  Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                  2008 aastal sai see teema siinsamas foorumis läbi vaieldud ja otsustatud, et meie kutsume seda variatsiooniks, mitte dispersiooniks, nihkeks või standarhälbeks. Kuna kõik on sellega harjunud juba.

                  Comment

                  • privador
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3951

                    #114
                    Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                    7-tes siis roi hetkel mingi 15%?pole paha heater...
                    Samas arvan, et väljakutses on palju karisi, isegi kui esimese kuuga tehakse 50k võivad 200 reg-dega madistamine laastavalt mõjuda

                    Comment

                    • Mr_Kenny
                      Vana Tegija
                      • Jun 2011
                      • 1357

                      #115
                      Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                      Algselt postitas Rigged Vaata postitust
                      Eesti keeles variatsioon ei tähenda sama mis inglise keeles sõna variance. Inglise keelse sõna vastele variance on eesti keeles sõna dispersioon.

                      Üritan Eesti pokkerikogukonda matemaatiliselt korrektsemaks saada. :D

                      Dispersioon - Dispersioon on juhusliku suuruse varieeruvuse mõõt, ta näitab, kui palju uuritav suurus varieerub.

                      Variatsioon - Variatsioonideks n elemendist k-kaupa (k ≤ n) nimetatakse n-elemendilise hulga kõigi k-elemendiliste osahulkade erinevaid järjestusi.
                      Yeah ma olen teadlik :P

                      Comment

                      • rynno
                        Grinder
                        • Feb 2009
                        • 511

                        #116
                        Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                        pwning SNE-s this year?

                        Comment

                        • simenkon
                          Grinder
                          • Dec 2011
                          • 525

                          #117
                          Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                          Algselt postitas rynno Vaata postitust
                          pwning SNE-s this year?
                          Tuli ära ikka.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #118
                            Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                            Algselt postitas Rigged Vaata postitust
                            Eesti keeles variatsioon ei tähenda sama mis inglise keeles sõna variance. Inglise keelse sõna vastele variance on eesti keeles sõna dispersioon.

                            Üritan Eesti pokkerikogukonda matemaatiliselt korrektsemaks saada. :D

                            Dispersioon - Dispersioon on juhusliku suuruse varieeruvuse mõõt, ta näitab, kui palju uuritav suurus varieerub.

                            Variatsioon - Variatsioonideks n elemendist k-kaupa (k ≤ n) nimetatakse n-elemendilise hulga kõigi k-elemendiliste osahulkade erinevaid järjestusi.
                            Algselt postitas alaska Vaata postitust
                            2008 aastal sai see teema siinsamas foorumis läbi vaieldud ja otsustatud, et meie kutsume seda variatsiooniks, mitte dispersiooniks, nihkeks või standarhälbeks. Kuna kõik on sellega harjunud juba.
                            Nii ok. Siiski sõna «variatsioon» ei meeldi, paremat ei ole.

                            Comment

                            • muruntau
                              • Jan 2009
                              • 4325

                              #119
                              Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                              Hyperite variatsioonist rääkides, siis 10% ROI'ga biitijal võib 20 BI langus jääda samasse auku 2% ROI mängija 50BI langusega, esineda sarnase tõenäosusega. Crushijal lihtsalt ei ole nii suuri svonkse.

                              Täna väga passiivne päev mängude mõttes. Hommikul tegin jõusaali liikmelisuse ära, olin seal paar h ja siis tuli starmani tüüp, pani kiirema neti, mille tagajärjel oli arvuti 4-5h out küllaltki kummalistel asjaoludel. Et jah, vbla 150-175 mängu täna kõigest. Esimesed paarkümmend 15st ka. Teatav vahe ikka on, rekse veidi rohkem juba ja nood suts paremad, aga ilusti biiditav. br @ 1367

                              Comment

                              • muttaja
                                Pokkerihai
                                • Dec 2010
                                • 1965

                                #120
                                Re: muruntau $500 to SNE 6max hüperitega

                                Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                                Hyperite variatsioonist rääkides, siis 10% ROI'ga biitijal võib 20 BI langus jääda samasse auku 2% ROI mängija 50BI langusega, esineda sarnase tõenäosusega. Crushijal lihtsalt ei ole nii suuri svonkse.

                                Täna väga passiivne päev mängude mõttes. Hommikul tegin jõusaali liikmelisuse ära, olin seal paar h ja siis tuli starmani tüüp, pani kiirema neti, mille tagajärjel oli arvuti 4-5h out küllaltki kummalistel asjaoludel. Et jah, vbla 150-175 mängu täna kõigest. Esimesed paarkümmend 15st ka. Teatav vahe ikka on, rekse veidi rohkem juba ja nood suts paremad, aga ilusti biiditav. br @ 1367
                                Mul endal on küll igaks juhuks netipulk võtta, kui tavaline nett jupsima hakkab. Pikas perspektiivis tasub elukutselise mängija puhul kindlasti ära.

                                Comment

                                Working...