Tere.
Otsustasin, et võiks ka siia mõningaid tulemusi üles riputada. Pokkeriga tegin tutvust umbes aasta aega tagasi. Sõbrad kutsusid kodusele live-mängule, ning sealt see pisik ka külge jäigi. Koolitusraha netipokkerisse olen siise tampind umbes 1000eek, alguses käis üsna pimesi kobamine, ning bankroll management oli ka olematu. Mõned kuud tagasi otsustasin asja tõsisemalt käsile võtta. Lugesin läbi Harringtoni mõlemad hold-em tournamentide raamatud, veidi olen sirvinud ka muud pokkerikirjandust, ning viimasel ajal olen sellel foorumil silma peal hoidnud. Kuna viimasel ajal on rahaline seis väga nukker olnud, siis kuhugi ma raha sisse kanda ei ole saanud. 3 nädalat tagasi otsustasin unibetis miskit freerolli proovida, sain sealt paarkümment senti. Ronisin siis sit-go-sid tegema. Kasvatasin nendega bankrolli umbes 5 eurini, ning siis NL4 6-maxi. Hetkel on bankroll 76 euri. Tegutsen tavaliselt kolmel laual korraga, ning grindin vaikselt edasi, esimene eesmärk oleks 250 euri ning siis NL10. Panen siia juurde ka viimase 2 ja poole nädala graafiku, ning mõningad statid.
PS. Tean, et Non-SD on jube, proovin seda parandada...
Otsustasin, et võiks ka siia mõningaid tulemusi üles riputada. Pokkeriga tegin tutvust umbes aasta aega tagasi. Sõbrad kutsusid kodusele live-mängule, ning sealt see pisik ka külge jäigi. Koolitusraha netipokkerisse olen siise tampind umbes 1000eek, alguses käis üsna pimesi kobamine, ning bankroll management oli ka olematu. Mõned kuud tagasi otsustasin asja tõsisemalt käsile võtta. Lugesin läbi Harringtoni mõlemad hold-em tournamentide raamatud, veidi olen sirvinud ka muud pokkerikirjandust, ning viimasel ajal olen sellel foorumil silma peal hoidnud. Kuna viimasel ajal on rahaline seis väga nukker olnud, siis kuhugi ma raha sisse kanda ei ole saanud. 3 nädalat tagasi otsustasin unibetis miskit freerolli proovida, sain sealt paarkümment senti. Ronisin siis sit-go-sid tegema. Kasvatasin nendega bankrolli umbes 5 eurini, ning siis NL4 6-maxi. Hetkel on bankroll 76 euri. Tegutsen tavaliselt kolmel laual korraga, ning grindin vaikselt edasi, esimene eesmärk oleks 250 euri ning siis NL10. Panen siia juurde ka viimase 2 ja poole nädala graafiku, ning mõningad statid.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
PS. Tean, et Non-SD on jube, proovin seda parandada...








Comment