[NL10 6max] Markosa pokkeripäevik

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • markosa
    Jube Noob
    • Feb 2009
    • 186

    #1

    [NL10 6max] Markosa pokkeripäevik

    Tere.

    Otsustasin, et võiks ka siia mõningaid tulemusi üles riputada. Pokkeriga tegin tutvust umbes aasta aega tagasi. Sõbrad kutsusid kodusele live-mängule, ning sealt see pisik ka külge jäigi. Koolitusraha netipokkerisse olen siise tampind umbes 1000eek, alguses käis üsna pimesi kobamine, ning bankroll management oli ka olematu. Mõned kuud tagasi otsustasin asja tõsisemalt käsile võtta. Lugesin läbi Harringtoni mõlemad hold-em tournamentide raamatud, veidi olen sirvinud ka muud pokkerikirjandust, ning viimasel ajal olen sellel foorumil silma peal hoidnud. Kuna viimasel ajal on rahaline seis väga nukker olnud, siis kuhugi ma raha sisse kanda ei ole saanud. 3 nädalat tagasi otsustasin unibetis miskit freerolli proovida, sain sealt paarkümment senti. Ronisin siis sit-go-sid tegema. Kasvatasin nendega bankrolli umbes 5 eurini, ning siis NL4 6-maxi. Hetkel on bankroll 76 euri. Tegutsen tavaliselt kolmel laual korraga, ning grindin vaikselt edasi, esimene eesmärk oleks 250 euri ning siis NL10. Panen siia juurde ka viimase 2 ja poole nädala graafiku, ning mõningad statid.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    PS. Tean, et Non-SD on jube, proovin seda parandada...
    Last edited by markosa; 24.10.10, 13:48.
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #2
    Re: Markosa pokkeripäevik

    VPIP madalamaks.. ja flopi cbet kõrgemaks.. see viimane peaks automaatselt imo tulema, kui hakkad vähem käsi mängima.. ranka manuali järgi peaks VPIP kuskile 17% juurde potsatama..

    Comment

    • markosa
      Jube Noob
      • Feb 2009
      • 186

      #3
      Re: Markosa pokkeripäevik

      Algselt postitas Rage
      VPIP madalamaks.. ja flopi cbet kõrgemaks.. see viimane peaks automaatselt imo tulema, kui hakkad vähem käsi mängima.. ranka manuali järgi peaks VPIP kuskile 17% juurde potsatama..
      Viimasel ajal mul VPIP ongi umbes 20.0 juures.

      Comment

      • markosa
        Jube Noob
        • Feb 2009
        • 186

        #4
        Re: Markosa pokkeripäevik

        Tänane päev ei alanud just kõige paremini, kuid lõpp tõi naeratuse näole :)

        Bankroll: 100.25eur

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • markosa
          Jube Noob
          • Feb 2009
          • 186

          #5
          Re: Markosa pokkeripäevik

          Algselt postitas Rage
          VPIP madalamaks.. ja flopi cbet kõrgemaks.. see viimane peaks automaatselt imo tulema, kui hakkad vähem käsi mängima.. ranka manuali järgi peaks VPIP kuskile 17% juurde potsatama..
          Kas Rankal on ka kuskil 6-max tabel olemas? Lugesin ta FR artikli läbi, võtsin sealt mõningad asjad kasutusele.

          Comment

          • marguzz22
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1458

            #6
            Re: Markosa pokkeripäevik

            Algselt postitas markosa
            Kas Rankal on ka kuskil 6-max tabel olemas? Lugesin ta FR artikli läbi, võtsin sealt mõningad asjad kasutusele.
            6max käsi ei mängita tabeli järgi vaid vastaste järgi

            Comment

            • markosa
              Jube Noob
              • Feb 2009
              • 186

              #7
              Re: Markosa pokkeripäevik

              Algselt postitas marguzz22
              6max käsi ei mängita tabeli järgi vaid vastaste järgi
              Seda küll :D aga päris suvalist saasta ikka ka mängida ei saa.

              Comment

              • tdx
                Grinder
                • Oct 2008
                • 768

                #8
                Re: Markosa pokkeripäevik

                Võta tabelist 4 esimest positsiooni maha, peaks kärama kyll. Muidu edu laudades ja tore uusi 6-maxereid näha.

                Comment

                • markosa
                  Jube Noob
                  • Feb 2009
                  • 186

                  #9
                  Re: Markosa pokkeripäevik

                  Tänase päevaga võib ka rahule jääda, üle keskmise hea:)
                  Enne lõppu sattusin oma AQs-iga AA vastu, floppi tuli QJ3, lükksin nupud sisse ja nii ta läits...

                  Bankroll: 114eur

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • markosa
                    Jube Noob
                    • Feb 2009
                    • 186

                    #10
                    Re: Markosa pokkeripäevik

                    Täna jälle positiivne päev. 5. päev järjest vähemalt +4BI

                    Bnkroll: 143eur

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • markosa
                      Jube Noob
                      • Feb 2009
                      • 186

                      #11
                      Re: Markosa pokkeripäevik

                      Täna siis miinuspäev, paar bad beati. Üks stiilinäide: JJ vs KT Flop JQA turn ega river ei aidanud.

                      Bankroll: 128eur

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • markosa
                        Jube Noob
                        • Feb 2009
                        • 186

                        #12
                        Re: Markosa pokkeripäevik

                        No perkele, paari tunniga -5 BI. Set vs set, rida vs full house, flush vs straight flush, AA-d ning KK-d crackitakse ära jms...mulle aitab....lähen hingan väljas veidi värsket õhku, saab pea selgemaks ning ehk läheb hiljem paremini.

                        Comment

                        • markosa
                          Jube Noob
                          • Feb 2009
                          • 186

                          #13
                          Re: Markosa pokkeripäevik

                          Pfff...täna oli haige päev, sain vähemalt päeva lõpuks brake-even.
                          Panen siia eelmise nädala graafiku ka, sellega olen rahul, 23 bb/100.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #14
                            Re: Markosa pokkeripäevik

                            Kus toas Sa üldse mängid?

                            Comment

                            • markosa
                              Jube Noob
                              • Feb 2009
                              • 186

                              #15
                              Re: Markosa pokkeripäevik

                              Praegu möllan unibetis...

                              Comment

                              Working...