Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"
Veidi igav oli täna ja märkasin et revalis mingi võistlus 28.03, mis siis ikka panin end kirja, selliseks asjaks tegelikult treeninud pole.
Reeglid siis sellised et peab tõstma oma keharaskuse järgi % raskust nii palju kõik 90sek jooksul jõuad teha aga maha ei tohi panna, minu kaaluga siis järgnevad väljakutsed :
Kükk 57.5kg x max 90 sec
Deadlift 57.5kg x max 90 sec
Bench 38.5kg x max 90 sec
Raskused ise on ju lebod aga seda 90 sekundit liigutada kui ma treenin end raskemalt ja 6 reppi max, aga 2 kuud aega ja plaan keerleb juba peas.
2 kuud proovin saada järgnevate raskustega võimalikult palju reps ja postitan progressi ka.
70kg bench x max
100kg deadlift x max
70kg kükk x max
Kõige raskem saab olema kükkiga kindlasti ja lisan oma 3x nädalas trennile koduse NV trenni kus teen 3x max kehsraskuse kükid ja kätekõverdused
Eks näeb, 2 kuud aega
Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"
Collapse
X
-
Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"
KK vs AA skoor on nüüd 29 - 8, võitnud 7tk

Jooks ka kohe normaalsem kui nerfitud pole
Last edited by Kakahirmutis; 31.01.26, 12:27.
Leave a comment:
-
Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"
Ma ei viitsi seda analüüsi ette võtta, ma ei mäleta mis kuupäevast saati ma vaatasin, võtsin lihtsalt kõik KK käed ette ja üks haaval klõpsisin kõik üle 20$ potid läbi ja siis kirjutasin kellegile messengeri, ning siis vaatasin kõik AA käed läbi ja märkasin et mingi ~600st oli ainult 1x AA vs KK

Kuna see otsimine võttis mult mitu tundi siis ma enam ei viitsi, ma ei ole väga pädev träkkeritegaka (ma pole nii pro ka et PT4s leida KK vs AA ja KK vs AA eraldi üles)
Ainuüksi see et see kuu 60k kätt mänginud, saanud KK 265 korda ning olen kõigest +6 BI sellega ütleb kõik...

Lisaks sellele on see kuu 60k käega AKs ja AKo miinuses
Täpsemaks ma selle analüüsiga minna ei viitsi hetkel ka, see nädal 76h tööl olnud, 2 striimi teinud, 3x trennis käinud, õhtuti paar h sessioone teinud ja kohe hakkab uus töö nädal.Last edited by Kakahirmutis; 18.01.26, 10:31.
Leave a comment:
-
Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"
ei saanud kuidagi toimima seda AA vs KK filtrit. puust ja punasest ei taha ette näidata?
Leave a comment:
-
Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"
Mingi vend otsustas pre KK foldida kui mul 4 bsd beati järjest all, silme ees veri ja väga tahtsin selle JJ sisse kütta... ja siis selline rabbit cam

Mingi venna puuduva ajuraku pärast 1200€ JP saamata
Sess ise oli haige, no mdea mis run see on, järjest top range otsa, 4betid AA ja TT3 flopis TT vastas, järgmine sama spott AA vs JJ JJ5 flopis sisse ja oli tunne et iga 3bet pott on sett vastas.
Universum vihkab mind, isegi üks 3bet pott floppasin K high masti, nett oli 15 sek ära ja lauad sit out, samas hiljem bomb potis sai üks vend 3 tänavaga 6!!! Minutit timebanki kui connection lost.
Viimasest 2 kuust on mega siiber, no ei saa AA-ga all ine üldse, ma tean et see väike mängu osa aga kui ma olen 28x saanud KK vs AA ja 2x AA vs KK ja neidt võitnud ainult 2tk siis ainuüksi see on kuu täiesti ära rikkunud.
Aga nagu Gandhi ütles siis Keep om trucking
EDIT : KK vs AA on nüüd 28 : 3 ja võitnud olen neist 2tk
Last edited by Kakahirmutis; 18.01.26, 06:45.
Leave a comment:
-
Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"
Suur update!! KK vs AA seis on nüüd 28 vs 2!!!
Leave a comment:
-
Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"
KK vs AA on nüüd olnud 28x ja AA vs KK on olnud 1x, siiamaani nendest võitnud ainult ühe... hakka või 2+2 jutte uskuma et rigged.
Kaaluks isegi et regularid foldivad KK preflop aga AK-ga jooksen pidevalt KK,QQ,JJ,AK otsa
Ilmselt hakkan vaikselt vandenõu teooria videoid vaatama
Last edited by Kakahirmutis; 17.01.26, 15:59.
Leave a comment:
-
Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"
Ma korra lugesin ja nüüd oma peas lisan sinna, täna sain mitmel korral AA vs väiksem pocket all ine, küll aga postflop, et jahime veel seda kurikuulsat AA vs KK pre all ini, hetke seisuga pole sellist asja 80k kätt näinud, see üks mis oli tuli tglt postflopist milles meie AA seti vastu riveril mast tõmmati. Naljakas asi mida jahtida, nagu challenge oleks.Algselt postitas ranka Vaata postitustSelle jaoks võtad PT ja loed kokku.
Tänan!Algselt postitas CeuZ^ Vaata postitustVäga head streamid, olen vaadanud juba mitu tk ära:)
Leave a comment:
-
Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"
Väga head streamid, olen vaadanud juba mitu tk ära:)
Leave a comment:
-
Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"
Selle jaoks võtad PT ja loed kokku.
Leave a comment:
-
Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"
Minu andmetel olen see kuu jooksnud 26x KK vs AA ja kõigest 1x AA vs KK (nendest kõigist võitnud ühe), nii et lähi ajal on oodata rämedat hiiterit, kui üldse kunagi on õige hetk võtta noorepere laenu ja minna 500seid mängima siis see on nüüd!
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)Andmed ei pruugi olla 100% täpsed, ma enamvähem jätan pähe meelde ja igakord lisan +1Last edited by Kakahirmutis; 16.01.26, 09:51.
Leave a comment:
-
Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"
Sattunud mingisse rämedasse downerisse aga vähemalt naerda saab ikka, siin siis ühe regulari soul read :
Leave a comment:
-
Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"
Võiksi ju TPSiks nime ära muutaAlgselt postitas Söönlusikast Vaata postitustMa hakkan sind alexa-ks kutsuma edaspidi
Leave a comment:
-
Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"
Ma hakkan sind alexa-ks kutsuma edaspidiAlgselt postitas ranka Vaata postitustLisaks kuna plaan Gemini peale üle minna saaks võrrelda mõlemit tulemust vs ChatGPT.
Leave a comment:
-
Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"
Lisaks kuna plaan Gemini peale üle minna saaks võrrelda mõlemit tulemust vs ChatGPT.
Leave a comment:
Leave a comment: