Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Söönlusikast
    Pokkerihai
    • Feb 2024
    • 3255

    #5881
    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Lusikas küsiks sult et

    ~12bb btn shipib ja ma coverin, siis kas SB 66 on fold või call ?

    Üldiselt olid enamvähem võrdsed stäkid kõigil.

    Mingit suurt viga seal ei näe aga foldida tahtsin küll sest teised mängisid veidi crazy ja oleks aega hiljem äkki parem equity realiseerida või oodata lihtsalt et paar tk välja langeks.

    Kuid 66 peaks sellise shove range vastu suht ok olema.
    Kui arvuti taha saan,siis võib jooksutada hrc-s aga jah cEV calliks , icm suht valutult annan ära. Pakuks 99+(kõlab nitilt ) aga me teenime raha ikkagi ise surudes,mitte callidega
    Tsiteeriks ühte eesti mtt legendi(äkki oli markovitsus) ,et sinu töö ikkagi parimal võimalikul viisil navigeerida oma stack võiduni. Mida väiksemad on edged seda vähem sa saad lasta minna thin spottidel. Win tv-l kus vabandust enamus fieldi saapad ja ft-s arvatavasti su edge veel suurem(ma ei jälginud ülekannet) pole vaja minna nende väikeste edgede järele.

    Edit ma võin villaini range nodelockida any2 ja ikka ma usun 66 on punases. Aga eks näis,pean teised stackid saama jne.
    Last edited by Söönlusikast; 05.01.25, 08:58.

    Comment

    • Söönlusikast
      Pokkerihai
      • Feb 2024
      • 3255

      #5882
      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

      nii mul pole aega väga kaua täna arvutis, perepäev jne.

      Ei viitsinud keeruliseks ajada, et annan veel minraise buttonile, luhaoja peaks suht hea reg olema (või oli ) nii ,et vast tabab suht ilusti ja adjustib ka vajadusel range.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      sulle ei hakanud andma võimalust lihtsalt callida, võiks ka tund aega seda jooksutada, et max täpsus saada, aga pole pointi.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      isegi kui ta oleks rohelises ala nagu 77 oma võimsa +1.49 euroga kesmise teenistusega, kas tõesti win tvl peab ? aga jh 88+ siis snap siiski, minu 99d oli liiga nit, kui lisaks ühe shorti mida siis polnud muudaks see päris palju

      kuna ma ülekannet ei jälginud, siis isegi saaks buttoni range kitsamaks instinktiivselt teha , ehk siis 77 kaotavad oma 1.49 eurot ka ära.
      Last edited by Söönlusikast; 05.01.25, 10:58.

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #5883
        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

        Noo, elame ja õpime :D

        Comment

        • Söönlusikast
          Pokkerihai
          • Feb 2024
          • 3255

          #5884
          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

          Algselt postitas h0ldm3diilah Vaata postitust
          Punt ma selle calli kohta kindlasti ei ütleks, 66 on just about bottom ma ütleks. 77 on kindel call.
          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
          Noo, elame ja õpime :D
          Õpi mis sa õpid, k̶e̶p̶i̶m̶e̶e̶s̶ ivar tuleb ikka nurgast

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #5885
            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

            Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
            Õpi mis sa õpid, k̶e̶p̶i̶m̶e̶e̶s̶ ivar tuleb ikka nurgast
            Mul on coachi vaja kes õpetaks kuidas k̶e̶p̶i̶m̶e̶h̶e̶d̶ üle keppida

            Comment

            • Söönlusikast
              Pokkerihai
              • Feb 2024
              • 3255

              #5886
              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
              nii mul pole aega väga kaua täna arvutis, perepäev jne.

              Ei viitsinud keeruliseks ajada, et annan veel minraise buttonile, luhaoja peaks suht hea reg olema (või oli ) nii ,et vast tabab suht ilusti ja adjustib ka vajadusel range.
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              sulle ei hakanud andma võimalust lihtsalt callida, võiks ka tund aega seda jooksutada, et max täpsus saada, aga pole pointi.
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              isegi kui ta oleks rohelises ala nagu 77 oma võimsa +1.49 euroga kesmise teenistusega, kas tõesti win tvl peab ? aga jh 88+ siis snap siiski, minu 99d oli liiga nit, kui lisaks ühe shorti mida siis polnud muudaks see päris palju

              kuna ma ülekannet ei jälginud, siis isegi saaks buttoni range kitsamaks instinktiivselt teha , ehk siis 77 kaotavad oma 1.49 eurot ka ära.
              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
              Mul on coachi vaja kes õpetaks kuidas k̶e̶p̶i̶m̶e̶h̶e̶d̶ üle keppida
              On olemas
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #5887
                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                On olemas
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                Mul on omad meetodid

                Drinking vodka and Red Bull 'causes similar effects as a cocaine hit'




                Eile peale 4 red bulli ja tassi kohvi oli küll kena värin sees aga finaal lauaks olin juba kaine ning päris unine
                Last edited by Kakahirmutis; 05.01.25, 18:14.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #5888
                  Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                  Red Bull viinaga. No ma ei tea, ei suudaks Red Bulli niisamagi juua, rääkimata miski mixerina. Kuidas?

                  Comment

                  • Söönlusikast
                    Pokkerihai
                    • Feb 2024
                    • 3255

                    #5889
                    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                    Esimene lonks annab tiivad,edasi kerge juba

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #5890
                      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Red Bull viinaga. No ma ei tea, ei suudaks Red Bulli niisamagi juua, rääkimata miski mixerina. Kuidas?
                      Peale red bulli väga ei tahagi energia jooke, battery on hapu ja mingid starterid ja dünamiidid on üpris prügi.

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #5891
                        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                        Päris hea setup on kahe ekraaniga

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #5892
                          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                          Päris hea setup on kahe ekraaniga

                          Kui ma ammusel ajal HU Bumhunter oli, siis oli mul ka enam vähem sama - ühel ekraanil kõik HU lauad ja teisel Diablo. Erandina, et laksisin Diablot, kui vastast polnud :D

                          Comment

                          • Söönlusikast
                            Pokkerihai
                            • Feb 2024
                            • 3255

                            #5893
                            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                            Overlapping kriibib küll silma,vaja suuremat monitoru

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #5894
                              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                              Overlapping kriibib küll silma,vaja suuremat monitoru
                              See et see chat overlappib veidi nagu küll ei heiduta, saan alati liigutada, lihtsalt kerge on chati peale klikkida niimoodi.

                              Neti winTVlt sain ka punktid kirja, raha poolelt küll üpriski mõttetu turna, vähemalt kestis ainult 2,5h

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #5895
                                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"



                                Kas sellises spotis kui vastasel on kõrge 3bet(16%) peaks pre sisse ajama või flopi vaatamine ok? Taga 2 tüüpi kellel eeldatavasti suited connectorid või 99st madalamad paarid.

                                As played tundus fine, üldiselt näeks end 4bettimas A5s, AK, QQ+ ja vahest AQs/JJ, põhimõtteliselt 30% UTG range, call 88-TT, 56s+ ja mixiks vahest AK/AA/KK calli sisse, though 4 way väga harva.

                                Comment

                                Working...