Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"
Kui arvuti taha saan,siis võib jooksutada hrc-s aga jah cEV calliks , icm suht valutult annan ära. Pakuks 99+(kõlab nitilt ) aga me teenime raha ikkagi ise surudes,mitte callidega
Tsiteeriks ühte eesti mtt legendi(äkki oli markovitsus) ,et sinu töö ikkagi parimal võimalikul viisil navigeerida oma stack võiduni. Mida väiksemad on edged seda vähem sa saad lasta minna thin spottidel. Win tv-l kus vabandust enamus fieldi saapad ja ft-s arvatavasti su edge veel suurem(ma ei jälginud ülekannet) pole vaja minna nende väikeste edgede järele.
Edit ma võin villaini range nodelockida any2 ja ikka ma usun 66 on punases. Aga eks näis,pean teised stackid saama jne.
Algselt postitas Kakahirmutis
Vaata postitust
Tsiteeriks ühte eesti mtt legendi(äkki oli markovitsus) ,et sinu töö ikkagi parimal võimalikul viisil navigeerida oma stack võiduni. Mida väiksemad on edged seda vähem sa saad lasta minna thin spottidel. Win tv-l kus vabandust enamus fieldi saapad ja ft-s arvatavasti su edge veel suurem(ma ei jälginud ülekannet) pole vaja minna nende väikeste edgede järele.
Edit ma võin villaini range nodelockida any2 ja ikka ma usun 66 on punases. Aga eks näis,pean teised stackid saama jne.



Comment