Re: Kakahirmutise päevik[NL25]
Ma ei tea ka ...ega ma peale 4betti ei foldi enam midagi :D , pool aastat tagasi tüübi graph näitas väga kena biitimist ehk arvan et lihtsalt pööras hetkeks ära :P
Algselt postitas Mrt1989
Vaata postitust

J 
A
Comment