Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #2101
    Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

    Algselt postitas reggie Vaata postitust
    Kas see MP2 oli siis nii suur vaal, et sellises lauas aega veeta?
    Mina ei pane lauda snap kinni kui fish ära läheb , üldiselt vajutan sit out next BB nuppu

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #2102
      Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

      Täna ka lebo päev , +1 BI rahulikult tiksudes , kahjuks volüüm jääb see kuu küll mega väikseks , täna rohkem ei toksi , NV olen eemal ja paar päeva jääb aega et end SN graafikus hoida ainult :)

      Tänane kõige suurem kaotatud pott :D , miks ma pre callisin ma ei tea


      Poker Stars $50.00 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 2480311
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

      BTN: $109.95 - VPIP: 26, PFR: 19, 3B: 11, AF: 2.4, Hands: 839
      SB: $111.22 - VPIP: 29, PFR: 23, 3B: 7, AF: Infinity, Hands: 35
      BB: $58.79 - VPIP: 12, PFR: 10, 3B: 6, AF: 2.2, Hands: 1837
      UTG: $40.79 - VPIP: 22, PFR: 17, 3B: 3, AF: 4.0, Hands: 479
      UTG+1: $51.26 - VPIP: 20, PFR: 11, 3B: 11, AF: 4.0, Hands: 46
      UTG+2: $63.24 - VPIP: 12, PFR: 8, 3B: 2, AF: 3.7, Hands: 146
      MP1: $24.12 - VPIP: 18, PFR: 14, 3B: 6, AF: 3.1, Hands: 277
      MP2: $35.81 - VPIP: 13, PFR: 11, 3B: 2, AF: 3.5, Hands: 535
      Hero (CO): $50.00 - VPIP: 26, PFR: 18, 3B: 6, AF: 1.5, Hands: 252017

      Pre Flop: ($0.75) Hero is CO with Q T
      3 folds, MP1 raises to $1.25, 1 fold, Hero calls $1.25, 3 folds

      Flop: ($3.25) A 6 5 (2 players)
      MP1 bets $2.06, Hero calls $2.06

      Turn: ($7.37) 3 (2 players)
      MP1 bets $5.63, Hero calls $5.63

      River: ($18.63) A (2 players)
      MP1 checks, Hero bets $15.50, MP1 calls $15.18 all in

      Final Pot: $48.99
      MP1 shows A A
      Hero shows Q T
      MP1 wins $46.79
      (Rake: $2.20)




      Ja siis üks set mine profit , enemy 3bet oli 2.2 , ehk teada värk et tema 3bet väga tugev , läksingi selle peale et floppan seti või foldin ... vaevalt et väga +ev :D noob buttonil mõjutas ka kergelt calli though :)


      Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 2480312
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

      UTG+1: $41.03
      Hero (MP1): $50.75
      MP2: $75.30
      CO: $59.30
      BTN: $51.00
      SB: $19.51
      BB: $79.54
      UTG: $27.27

      Pre Flop: ($0.75) Hero is MP1 with T T
      2 folds, Hero raises to $1.50, 2 folds, BTN calls $1.50, 1 fold, BB raises to $6, Hero calls $4.50, 1 fold

      Flop: ($13.75) T 6 9 (2 players)
      BB bets $11, Hero calls $11

      Turn: ($35.75) 6 (2 players)
      BB bets $34.14, Hero calls $33.75 all in

      River: ($103.25) 2 (2 players - 1 is all in)

      Final Pot: $103.25
      Hero shows T T (a full house, Tens full of Sixes)
      BB shows K K (two pair, Kings and Sixes)
      Hero wins $100.75
      (Rake: $2.50)
      Last edited by Kakahirmutis; 25.04.14, 15:52.

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #2103
        Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

        TT call on küll next level. Sellisel juhul sa ei foldi siin ühtegi pp ju preflop?

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #2104
          Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
          TT call on küll next level. Sellisel juhul sa ei foldi siin ühtegi pp ju preflop?
          Kõik oleneb vastasest ja kes taga actimas on veel , seekord oli kaotav regulari laadne asi taga veel (tight fish õige õelda?)

          Postflop suht easy ka , regularil tema statside järgi nuts otsa ette kirjutatud


          Aga keegi võiks õelda kas on väga halb play , ok play või normaalne play :D

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #2105
            Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

            Minuarust see osa kus sa ütled, et foldid kõik peale seti on bull. Oled Ip ja tekib kindlasti momente kus võimalik kasumlikult bluffida.

            Comment

            • reggie
              Pokkerihai
              • Jun 2009
              • 1705

              #2106
              Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

              Mis AKT flopil teeksid?

              Comment

              • widescreen
                Grinder
                • Dec 2010
                • 579

                #2107
                Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

                arvan küll, et TT täitsa ok. vahel võib ja lisaks on pos.

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #2108
                  Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

                  Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                  Minuarust see osa kus sa ütled, et foldid kõik peale seti on bull. Oled Ip ja tekib kindlasti momente kus võimalik kasumlikult bluffida.
                  No see oleneb vastasest ju , kui kellegil 3bet on 2 pct või alla selle ei hakka ma AKga ntx 3bettegi callima kui ma just ei näe et ta üleliia mind 3bettima ei hakka

                  Vb tõesti 987 flopil stäkiksin ka ära though , siis fold EQ + outs
                  Last edited by Kakahirmutis; 25.04.14, 18:14.

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #2109
                    Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

                    Algselt postitas reggie Vaata postitust
                    Mis AKT flopil teeksid?
                    palvetan et AK , stäkin ja next hand

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #2110
                      Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

                      see TT käsi on just see, mille tõttu EKG-d toodad

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #2111
                        Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

                        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                        see TT käsi on just see, mille tõttu EKG-d toodad
                        Ehk siis kui swingida ei taha siis fold aga samas on napilt +ev või 0ev?

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #2112
                          Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

                          Aga arvuta välja kas on kasumlik flat vs 2.2 3Bet %

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #2113
                            Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

                            Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                            Aga arvuta välja kas on kasumlik flat vs 2.2 3Bet %
                            elus vb 5x equity calculaatorit kasutanud :D

                            Comment

                            • muttaja
                              Pokkerihai
                              • Dec 2010
                              • 1965

                              #2114
                              Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

                              Kui sa callid TT, hitid seti ja eeldad, et vastasel kõrge pocket, siis miks sa floppi ei tõsta?

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #2115
                                Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

                                Algselt postitas muttaja Vaata postitust
                                Kui sa callid TT, hitid seti ja eeldad, et vastasel kõrge pocket, siis miks sa floppi ei tõsta?
                                Tal jääb turni PSB suht täpselt...ei näe üleliia küll mõtet üle tõsta

                                Comment

                                Working...